Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Targi E3 coraz bliżej. CI Games zapowiada trzecią część gry Sniper

Targi E3 coraz bliżej. CI Games zapowiada trzecią część gry Sniper

Wyświetlaj:
czeziob / 78.10.93.* / 2015-06-03 22:56
Od E3 zależy sporo. Tak naprawdę jeśli pokażą coś, co zaspokoi rosnącą z dnia na dzień ciekawość graczy, to w przyszłym roku gra zniknie z półek szybciutko, przez cały czas będzie głośno w necie, a akcje fruuuu w górę.
Tobiasz02926 / 89.67.168.* / 2015-06-03 21:33
Tak, to prawda, w ostatnim czasie duży skok, a tu jeszcze za wielu informacji nie ma na temat sniper:ghost worrior 3. Im bliżej E3 Tym mocniejszy kurs, a tym czym się pochwalą na targach podczymają kurs, nie sądzę żeby zmalał tuż po targach, firma Ciągnie do góry i nic temu nie zaszkodzi, taka prawda.
NativeBlood / 94.254.209.* / 2015-06-03 11:46
Powiedzmy sobie szczerze - CIG teraz po prostu skacze jak konik polny. Akcje idą w górę zarówno za sprawą dobrej sprzedaży LOTF wcześniej i teraz planowanego wydania gry jako GOTY, ale również tego, jak zajmują się Sniperem. Prestiż wystąpienia na E3 jest olbrzymi i wierzcie mi - obok firmy występującej na tych targach nie przechodzi się obojętnie. Nawet jeśli gra z pozoru może wydawać się nieciekawa, to i tak przystaje na moment i temat obczaja. Teraz ta pożyczka... Już są śmiechy z tych, którzy przewidywali spadek akcji CIG itp. ;)
Nuall / 89.76.218.* / 2015-05-29 18:26
Bardzo dobrze że CI Games będzie obecna na takiej dużej imprezie jaką są targi E3. Fakt że zaprezentują tam swoją grę, która jest w produkcji i jej premiera wyznaczona jest na przyszły rok to dobra informacja. Bardzo podoba mi się to, że w LA będzie Polski akcent. Liczę na CIG że pokażą godny uwagi materiał z gry.
Tobiasz02926 / 89.67.168.* / 2015-05-29 10:14
Nie mówiąc tu już o tym że na lords of the fallen zarobili sporo, ten kredyt to tylko tak na prawdę dodatgek na późniejsze inwestycje, teraz gdy mają grywalne demo sniper:GW3 można tylko przyjąć że prace nad grą rozpoczeły się przed oficjalną informacją, a więc jest w produkcji już dłuższy czas, kasa się przyda na kolejne inwestycje, i w razie czego na dotrzymanie terminu jeśli chodzi o wydanie gry. Ja tam czekam też na mobilną wersję lordsów, czekam i się jaram!
NativeBlood / 94.254.208.* / 2015-05-29 10:10
Też jak czytałem o tym kredycie od PKO to muszę przyznać, że byłem zaskoczony. Ale to tylko dowód niskiego ryzyka w ocenie poważnego banku, a co za tym idzie - dużej kasy na promocję. To świetna wiadomość i myślę, że nadchodzi czas, gdy nie będzie już można zakupić sobie akcji po wyjątkowo niskiej cenie - CIG wchodzi w złoty wiek. A po Sniper: Ghost Warrior 3 i Lords Of The Fallen 2 na rynku gier będą jednymi z największych.
SM885 / 95.215.233.* / 2015-05-27 17:14
Prócz tego że SGW 3 będzie, firma otrzymała wsparcie w formie kredytu 15 mln zł na 2 lata od PKO BP co świadczy o tym że tak ogromne instytucje Jak Bank PKO mają coraz to większe zaufanie dla firmy CIG, ja nie wiem co oni im pokazali że PKO im udzielił kredytu ale muszą mieć niezłego asa w rękawie iż tak się stało. Z resztą z tego co napisali to sami są w stanie z finansować cały projekt Snipera Ghos Warrior 3. co można przełożyć na to że ten kredyt będzie na ewentualne dodatki. Coś mi się zdaje że dokupię akcji
muwieeerz / 213.158.218.* / 2015-05-08 12:53
No to ja odpala machine marketingowa to kursik ładnie poleci pewnie. Warto przed E3 wejśc w temat.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy