Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Te zmiany przełamią inwestycyjny impas?

Te zmiany przełamią inwestycyjny impas?

Money.pl / 2013-08-13 16:32
Komentarze do wiadomości: Te zmiany przełamią inwestycyjny impas?.
Wyświetlaj:
diouxy / 194.33.72.* / 2013-08-13 18:43
Gdzie jest obiecane 3x15% ja się pytam? Przedsiębiorcy czekają na konkrety a nie słodkie Ą, Ę i Ąę.
rer / 82.143.164.* / 2013-08-13 18:01
Biurokracja, fiskalizm i chciwość korporacji niszczy kreatywność.
srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-08-13 17:50
a co zrobiliście aby pomóc małym polskim firmom ? NIC ! No może poza propagandą obiecującą wprowadzanie ulg dla firm, którym w kryzysie spadły znacząco obroty - ale oczywiście to fikcja ! A może ulgi w ZUS-ie dla firm mających przestoje aby nie zwalniały pracowników ? Też NIC !!! No to może pomoc De Minimis w banku - no jakoś pełno reklam a banki się nie kwapią ( sam sprawdziłem ). No to może małe zwolnienia z podatków od nieruchomości ? No też nie bo ważniejszy jest interes miast a nie firm i każdy ma kryzys a firmy nie mogą istnieć kosztem miast ( też to przeszedłem ). No to co ? ......... ! śCIEMA - NIC. RADŻCIE SOBIE FRAJERZY SAMI ! Za to wpuścicie ileś tam firm z zachodu gwarantując taniutkich pracowników z Polski w Polsce ! I dacie im zwolnienia podatkowe ! Tani pracownik na umowie zleceniu musi pracować bo mu rodzina zdechnie z głodu ! No to jest właściwy program walki z kryzysem i bezrobociem !
fdsa / 151.248.37.* / 2013-08-13 17:27
czyli co jeszcze więcej będą finansować staże? czyli jeszcze mniej będzie się zatrudniać za normalne pieniądze? :/ niedługo to wogóle będziemy za darmo robić bo nikt nie bedzie chciał zatrudniać inaczej jak na stażu bo tego tyle będzie . co za czasy. żeby finansowąc złodziejstwo ... :/ koszmarna partia
to_ja / 95.49.152.* / 2013-08-13 16:50
to chyba zart wakacyjny?
Panie skuteczny Premierze?
REX558 / 78.30.114.* / 2013-08-13 16:42
NIE ZA OSTRZE PANIE RYŻY NIE ZA OSTRZE
Nowa Prawica / 62.111.149.* / 2013-08-13 16:32
"dopuszczenie możliwości udzielania wsparcia inwestycjom produkcyjnym realizowanym w powiatach o stopie bezrobocia poniżej 75 proc. średniej krajowej."
To się w głowie nie mieści, może zamiast tak kolejnych "wsparć" dla biznesu, rząd przestanie po prostu biznes okradać wysokimi, biurokratycznymi podatkami dochodowymi i ZUS-em, a wtedy nie trzeba już nikogo wspierać. Pracowici i innowacyjni sami sobie dadzą radę jak rząd nie będzie PRZESZKADZAL.
Ale przeciętny Polak nigdy tego nie zrozumie, mu się wydaje że jak rząd coś "wspiera" to dobrze, nie widzi tylko że wspiera się zawsze "swoich" za pieniądze ciężko pracujących obywateli, a nawet jeśli uczciwie się wspiera to konsekwencją tego jest zbędna biurokracja, która przecież nas kosztuje.
Wniosek: tylko Korwin może uratować ten kraj

Najnowsze wpisy