Forum Forum dla firmKadry

Telepraca: Sposób na bezrobocie?

Telepraca: Sposób na bezrobocie?

Money.pl / 2008-12-29 14:27
Komentarze do wiadomości: Telepraca: Sposób na bezrobocie?.
Wyświetlaj:
PiotrEkonomista / 83.31.122.* / 2009-01-02 21:57
Chętnie dorobię tylko jakoś tej telepracy nigdzie nie widać w ogłoszeniach. Nie piszmy bzdur...po prostu pracodawcy takiej pracy wcale nie oferują..Chyba, że mamy na mysli pracę handlowca po 12 godzin dziennie szukającego klientów...??
Erelci / 2009-01-02 16:42
A co myślicie o takim programie:

http://pp.zlotemysli.pl/promowane,money/


To też jest telepraca? W sumie zarabia się w domu...
jliber / 2008-12-29 14:27 / Tysiącznik na forum
Co ma piernik do wiatraka? "Zwalniam Cię!", "OK, to ja popracuję z domu..."???
Pajchiwo / 2008-12-29 21:22 / Tysiącznik na forum
Myślę, że chodzi raczej o nową formę zatrudnienia, ale nie bardzo to widzę w Polskich realiach. Sam szukałem pracy dla mojej żony i gdyby nie znajomi to nie było by szans.
Co do samego artykułu to ma nam chyba poprawić samopoczucie - coś w rodzaju "nie jest jeszcze tak źle" :)
WW42 / 79.163.247.* / 2009-01-03 14:20
oto cała prawda tylko znajomości się liczą, bo tworzone stanowiska i ogłoszenia przedstawiane przez pracodawców to miej więcej ogłoszenia typu " Szczyrze, golę, krawaty wiążę, przerywam ciąże " tzn. umiesz wszystko i na wszystkim się znasz, władasz kilkoma językami angielski czy niemiecki to już nie wystarcza teraz jakiś rumuński, bułgarski, czeski, szwedzki czy japoński staje się modny za chwilę może podbiją nas Chińczycy i problemy językowe znikną raz na zawsze, a tak nawiasem mówiąc ile z tych umiejętności i kwalifikacji posiadają sami pracodawcy, mogę się założyć że bardzo nie wiele, ale wymagania mają wielki.

Najnowsze wpisy