Forum Forum inwestycyjneSpółki

TelForceOne - spotkanie dla inwestorów indywidualnych

TelForceOne - spotkanie dla inwestorów indywidualnych

Joanna Siedlaczek / 2011-10-07 13:09
Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w imieniu Zarządu i Rady Nadzorczej spółki TelForceOne SA, serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie dedykowane inwestorom indywidualnym, które odbędzie się we wtorek 18 października o godz. 11:00 w siedzibie spółki (ul. Krakowska 119, Wrocław).

Na spotkaniu obecny będzie Prezes Zarządu oraz większościowy akcjonariusz Spółki – Sebastian Sawicki oraz pozostali Członkowie Zarządu TelForceOne. Zaproszenie do udziału w spotkaniu zostanie przekazane także do Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie Państwu prezentacja na temat aktualnej sytuacji Spółki. Odbędzie się także sesja pytań i odpowiedzi poświęcona zagadnieniom, które interesują mniejszościowych akcjonariuszy. Organizujemy spotkanie w godzinach roboczych, aby mieć możliwość pokazania Państwu jak TelForceOne działa na co dzień, jak spółka, jej pracownicy oraz należące do firmy centrum logistyczne obsługujące grupę kapitałową funkcjonują w trybie operacyjnym.

Jeśli nie będą Państwo mogli uczestniczyć w spotkaniu, to bardzo prosimy o przesłanie pytań, które chcielibyście Państwo zadać na adres: relations@telforceone.com. W przypadku dodatkowych pytań – pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,
W imieniu TelForceOne
Joanna Siedlaczek
E: relations@telforceone.com
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy