Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TelForceOne poszerza ofertę produktową

TelForceOne poszerza ofertę produktową

Money.pl / 2010-09-01 23:47
Komentarze do wiadomości: TelForceOne poszerza ofertę produktową.
Wyświetlaj:
ageh / 87.205.41.* / 2010-09-01 23:47
nic tylko czekać na te modele z androidem. za około 900zł ma być ten tańszy. około tej kwoty. szkoda, że premiera się opóźnia.
robertEM / 89.74.251.* / 2010-09-02 22:47
Lepiej przeczekać niż wypuścić coś co się będzie psuło. Myślę, że dobrze to świadczy o firmie, bo chc wypuścić coś porządnego. Myślę, że to opóźnienie może wynikać również z nawiązania współpracy z Lenovo, bo papierki zawsze opóźniają;p Mam nadzieję, że będzie się opłacało czekać
ageh / 87.205.45.* / 2010-09-05 22:27
może i słusznie. zapowiadali ten telefon juz w maju. a umowa o współpracy z lenovo wynikłą stosunkowo niedawno więc wyszło faktycznie na dobre, bo teraz te modele z androidem będzie produkować dla myphone lenovo, a to może zaowocować tylko jeszcze lepsza jakością.
robertEM / 89.74.251.* / 2010-09-13 08:15
ageh, również tak mi się wydaje. Trochę się pospieszyli z tymi zapowiedziami, ale wg mnie dobrze tak sie stało, że są trochę z harmonogramem, bo telefony będą przygotowane właśnie przy współpracy z lenovo, a to może jedynei pomóc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy