Forum Forum inwestycyjneForex

"Teraz jest zły moment na wejście do ERM2"

"Teraz jest zły moment na wejście do ERM2"

Money.pl / 2009-04-24 02:50
Komentarze do wiadomości: "Teraz jest zły moment na wejście do ERM2".
Wyświetlaj:
blond_milionerka / 86.177.128.* / 2009-04-27 19:50
Moment to juz byl, ale zescie przespali moment, jak zwykle zreszta nic nowego w Polsce.
kara z bankiera / 2009-04-27 19:57 / Bywalec forum
też uważam ,że to jedna wielka manipulacja i finansowa wojna światowa USA vs. reszta świata. !
Pieniądz nie wyparował ! Zachwilę bedzie skupować " za grosze " majątki polskie i europejskie.

Dlaczego nikt nie mówi , m.in dlaczego jak dolar był po 2 zł nie spłacono przynajmnej części długu do banku światowego ??? Następuje zniewolenie polskiej gospodarki !
sierota marycha / 2009-04-27 19:59 / Tysiącznik na forum
jak glosowaliscie tak i macie:)
kwant2000 / 2009-04-24 02:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zgadzam się, ale Tusek zrobi wszystko to, co mu każą jakieś „finansowe menele”, które chciałyby jeszcze raz zarobić na Polsce i Polakach, jak to zrobiły za czasów niejakiego Mazowiecki z Bucholzem, jak ci dorwali się do władzy. Tak jak ubecja kazała niejakiemu Wałęsie zostać prezydentem RP, tak szulerzy światowi będą naciskać na Thuska, żeby słuchał, co należy zrobić.
TO JEST, PODOBNIE JAK BUCHOLZ, OBRZYDLIWA MARIONETKA W RĘKACH WSZELKIEJ MAŚCI SZULERÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE. Mam nadzieję, że Polacy się opamiętają i w pierwszej kolejności dadzą mu kopa w d..., a następnie postawią go przed Trybunałem Stanu, a potem przed sądem powszechnym, żeby GO skazać na dożywocie. Przydałaby się kara śmierci. Ale, czy to jest rzeczywista kara? W tym względzie jestem przeciw.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy