Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To był tydzień marazmu

To był tydzień marazmu

Money.pl / 2008-04-18 17:33
Komentarze do wiadomości: To był tydzień marazmu.
Wyświetlaj:
CS / 2008-04-18 18:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Idzie dluga majowka ,1 maja w czwartek.Inne dni wolne w kwietniu
i maju od sesji tutaj :

http://tfiocredittsuisse.blox.pl/html
yayurek / 2008-04-18 18:17 / Kompulsywny looser na forum
dobra robota :))) a ja chyba trochę na poważnie wrzucę w indeks małych japońskich spółek, wcale nie żartuję, coś mi wygląda na zakończenie baaaaardzo długiego cyklu
Kenobi / 2008-04-18 18:26 / Uznany malkontent giełdowy
Możesz się pomylić, bo małe zawsze mają największe problemy, tylko dusi radzą sobie jeszcze w obecnej sytuacji. Ja się na tym nie znam, ja tylko przechodziłem obok...
CS / 2008-04-18 18:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jest coraz wiecej takich wlasnie glosow,ale japonia wciaz jest za bardzo jeszcze zwiazana z USA,Nikkei chodzi za nimi jak pies na smyczy.
Sami to widza i chca umocnic lokalny biznes z Chinami i innymi.Jeszcze trzeba zaczekac.
Wsrawilem tam ciut nizej video z Goldenegg z ocena kwietnia do konca /dobra/,jak bedzie chwila,to sam sie bede nagrywal.
matikkk / 2008-04-18 18:21 / Bywalec forum
ostatnio gnebily mnie podobne mysli :-)
yayurek / 2008-04-18 18:25 / Kompulsywny looser na forum
ale nadchodzi czas, kiedy to być może wcale niezle być z Hameryką związanym, Europa może mieć poważne kłopoty dopiero przed sobą (średnia różnica w cyklu 6 miesięcy), a ze względu na kompletny kalejdoskop gospodarek, to rozwiązanie kłopotów może być nardziej problematyczne niż u janków
Kenobi / 2008-04-18 18:29 / Uznany malkontent giełdowy
Oni wszyscy jada w tej samej balii, wiosłując nogami...
CS / 2008-04-18 18:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
USA juz minely najgorsze i klopoty skoncza sie szybciej,niz sie wszystkim wydaje.Poza tym oni psychicznie juz sie prawie otrzasneli,a to jest najwazniejsze,
sadze,ze znow bedzie powtorka z dlugosci cyklow u nich,;najdluzsze trwaly po 16 miesiecy.koniec takiego cyklu,liczac od czerwca 2007 wypadalby wlasnie na koniec tego roku.
Kenobi / 2008-04-18 18:40 / Uznany malkontent giełdowy
Ja w ogólnie nie zauważyłem, żeby mieli tam jakiekolwiek kłopoty, więc nie miało się co kończyć. Cały czas trwa przekładaniec - z dolara do jena, i z powrotem, z akcji w złoto i obligacje, i z powrotem. Domów wystarczy na razie, to budowali Hiszpanom i Anglikom, teraz Chińczykom, Polakom itd. Jak tu będzie za dużo, to te u nich zdążą się rozlecieć, więc zawsze będzie co robić.
CS / 2008-04-18 18:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Ja w ogólnie nie zauważyłem, żeby mieli tam
jakiekolwiek kłopoty


wiec ponad 2 lata napracowales sie niepotrzebnie !!!!
Ide nic nie robic do poniedzialku
Kenobi / 2008-04-18 18:45 / Uznany malkontent giełdowy
Bo to był bieg na bieżni ruchomej - biegniesz, i biegniesz, i w miejscu stoisz...
CS / 2008-04-18 18:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no tak,to ja ide nic nie robic z ta brunetka
marlowe / 2008-04-18 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No a co z luką wyczerpania na DJI w krótkoterminowy kanale wzrostowym panie Pawle? Co jeśli DJI będzie spadać w przyszłym tygodniu bez względu na dane, jak w tym tygodniu? Bo przecież strata Citigroup to nie była dobra wiadomość a rosło. I co z małymi i średnimi spółkami? Komentarz uznać należy raczej za niepełny...
Kenobi / 2008-04-18 18:10 / Uznany malkontent giełdowy
Luka padła z wyczerpania...Juz więcej nie mogła wytrzymać i mówi - idzie weekend, i ma już dość tego lukowania, nie będę sterczała jak ta głupia, akurat jen przejeżdżał obok, i ją zabrał...
anonim_03 / 2008-04-18 17:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Komentarz uznać należy raczej za niepełny...

powiedział bym -- tradycyjne napakowany błędami merytrycznymi. Np. Zysk Google rok temu wynosił 1 mld $,
1.2 mld $ to było w 4q2007.
Kenobi / 2008-04-18 18:04 / Uznany malkontent giełdowy
Kto tam będzie przejmował się duperelami. P. Paweł psieszyl się, żeby nam jak najszybciej przygotować miejsce do pisanie pisania, bo tu i tak same orły, które wszystko wiedą najlepiej, do tego tak spieszą się do pisania, że nawet go nie czytają i sprawdza Was po prostu w ten sposób, jak ci policjanci wyłapujący pijanych kierowców na prezerwatywę...I w ten sposób mogą policzyć, ilu na Forum umie czytać...
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy