Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Topolanek woli zaczekać z tarczą

Topolanek woli zaczekać z tarczą

Money.pl / 2009-03-17 21:50
Komentarze do wiadomości: Topolanek woli zaczekać z tarczą.
Wyświetlaj:
Natter / 2009-03-17 21:50 / Tysiącznik na forum
Zawsze uwałem Czechów którzy nikomu się nie kłaniali chyba że musieli toczynić za Husaka. Począwszy od Husa spalonego przez inkwizycję jak podczas ll wojny nie silili się na heroizm.Chociasz zamach na Heydricha drogo ich kosztował.Nie walczyli do ostatniego ż0łnierza ale i nie kolaborowali z Niemcami.. W walce z ustr socjalistycznym pierszeństwo też należalo przyznać Dubczekowi ale czas był jeszcze nie ten. Bez skrupułów zabrali Katedrę w Pradze kościołowi co u nas byłoby nie do pomyślenia.W końcu i Topolanek zrozumiał że nie należy we wszystkim ustępować Amerykanom i chwała mu za to a od decyzji jest parlament który wybrał Naród , Jego wola się liczy o tym powiniem pamiętać i nasz Rząd
rolnik postępowy / 83.26.249.* / 2009-03-18 08:19
Czesi byli najwiekszymi obok francuzow kolaborantami ,mieli wszystkie takie same prawa jak niemcy tylko nie mieli ich obowiazkow a bron niemcom budowali do ostatniego dnia wojny bo sa bardzo pracowici
maba / 89.231.203.* / 2009-03-17 22:44
twoja wypowiedź jest subiektywna .. ja jako historyk postrzegam Czechów zgoła inaczej .. cóż oczywiscie wolność słowa :P chciałem tylko skontrastować twoja wypowiedź :D pozdrawiam

Najnowsze wpisy