Forum Polityka, aktualnościKraj

Traktat będzie ratyfikowany do końca kwietnia

Traktat będzie ratyfikowany do końca kwietnia

Wyświetlaj:
Adam222 / 77.88.184.* / 2008-03-22 12:20
Panie prezydencie - wstyd. W święta Polaka rewolwerem straszyć. To nieludzkie i niegodne. Jedź Pan do Teksasu i tam się Pan wyżyj.
KAP / 2008-03-20 10:40 / Tysiącznik na forum
juz raz zapowiadal mocne dazenie do kompromisu..... wyszedl z tego łzawy teledysk disco-polo dla ONRu -:) to ja juz prosze tylko zeby z braciszkiem sie odczepili od dazenia do czegokolwiek. i zajeli sie np wedkarstwem....
a kaczorek ma motorek / 79.184.34.* / 2008-03-22 08:58
Ciebie KAP też lepiej nie słuchać. Ty się zajmnij dla odmiany myślistwem. Bardziej znaczące państwa w Uni nie przyjeły tego traktatu i nikt z tego nie robi afery a Kaczyńscy tam nie mieli nic do powiedzenia!! Pisze się wiele o tym traktacie ale nie piszę się o co w nim chodzi .Obowiozujące przepisy w Polsce kucą się z tym traktatem Napierw czeba by było pewnych zmian , nowelizacji prawnych Z tym traktatem to jest tak że ktoś na siłe chce kupić jakiś mebel do końca niechce nam powiedzieć jak on wygląda A potem My mamy się martwić gdzie go postawić by się o niego nie potykać.To taki rodzaj myślenia "od dupy strony"
Adam222 / 77.88.184.* / 2008-03-22 12:24
Ja jestem za Traktatem i Kartą Praw Podstawowych. Niech wreszcie UNIA zrobi porządek z polskim burdelem. Chcę być Europejczykiem a nie niewolnikiem w Rzeczpospolitej Złodziejskiej.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-20 10:30 / NiePOsPOlity Intelekt
MAM DLA WAS ZAGADKĘ, DROGIE KOMUSZKI...

Zgadnijcie, kto jest tym ksenofobem, który wypowiedział następujące słowa:

- "będziemy pytali każdego, kto proponuje szybkie i pozytywne rozpatrzenie traktatu (…) w referendum - żeby precyzyjnie i z cywilną i polityczną odwagą powiedział, precyzyjnie, w czym sytuacja Polski poprawi się w Europie po przyjęciu traktatu"

- "Apeluję do polskich polityków, aby w debacie nad traktatem (…) odłożyli na razie na bok oczywiste komunały tak naprawdę, że Europa jako Wspólnota potrzebuje tego traktatu. Niech każdy, kto w tej sprawie zabiera głos, skupi się nad precyzyjną informacją: co Polska zyskuje, a co traci przez wejście lub niewejście traktatu"

- "Każdy, kto ma dobrą wolę i nie ma partykularnego interesu politycznego, a także rozumie, na czym polegają skutki traktatu, musi rozumieć, że im później do tego Polacy się zabiorą, tym lepiej"

- "od pana ministra oczekiwalibyśmy, tak sądzę, może nie dzisiaj, ale w przyszłości, aby oprócz tej magicznej formuły, że Europa potrzebuje traktatu (…), żeby bardzo precyzyjnie (…) wskazywał na praktyczne, polityczne skutki wejścia w życie traktatu. I dobrze byłoby, bo przecież nikt nie jest bezbłędny, abyśmy (…) wiedzieli czy może błądzimy, sądząc, że pozycja polityczna Polski osłabnie, jeśli traktat (…) wejdzie w życie. Chociaż jak na razie najprostsze rachunki wskazują na to, że jeśli traktat nie wejdzie, to pozycja Polski będzie silniejsza. Mówię o pozycji politycznej."

Odpowiedź:
http://ks.sejm.gov.pl:8009/kad4/096/40963018.htm

Rewelacja, nieprawdaż?
ROTFL!
rty / 83.9.187.* / 2008-03-20 09:13
REFERENDUM- tylko w nim obiektywnie społeczeństwo może się wypowiedzieć czy chce Europaństwa ze wszelkimi tego konsekwencjami czy NIE!
I żadne "autorytety", euronaganiacze i "eksperci" tego nie mogą zmienić!
rty / 83.9.187.* / 2008-03-20 09:15
I co to za manipulacja w tytule??
"Traktat będzie....."
Skąd redakcja wie, ze będzie?? MANIPULACJA!
Sabre / 2008-03-20 08:39 / Tysiącznik na forum
Czyżby prezydent ... otrzeźwiał? Czy wystraszyła go groźba postawienia przed Trybunałem Stanu, może kiepska ocena przez społeczeństwo (trójka z minusem)? W wywiadzie dla Dziennika twierdzi, że Polska jest zbyt proeuropejskim krajem, by traktat przez nią upadł ... .
Więc w końcu jak jest, było to "orędzie" czy go nie było? Czy Angela Merkel nie sprowadzi gejów z Kanady i nie będzie próbować przywrócić przedwojennych granic?
Czy w ogóle prezydent ma własne zdanie, czy też zgodnie z tą sławną psychologią bliźniaków, stał się naprawdę osobnikiem podrzędnym?
KAP / 2008-03-20 10:48 / Tysiącznik na forum
Obawiam sie ze prezydent nie ma wlasnego zdania. Ludzi sie wyraznie obawia ( to na podstawie relacji od osób uczestniczacych na spotkaniach pozapartyjnych - np na Wawelu), dobiera sobie matkujace mu kobiety (Jakubowska, Fotyga,..) i melduje Prezesowi (calkowicie zdominowany przez brata). Jako osoby to mi go nieco szkoda.. Jako obywatel wkurzony jestem tak niskim poziomem osoby. Tyle zrobic tyle dla promocji slubów gejowskich... Wiele osób jest w stanie wziac taki na zlosc Kaczkom nawey jesli sa hetero:) Ja bym na miejscu Biedronia pprzyznalk mu jakas odznake honorowa.

Najnowsze wpisy