Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk na Wiejskiej. Nie pojechał do Komorowskiego

Tusk na Wiejskiej. Nie pojechał do Komorowskiego

Wyświetlaj:
????????? / 194.213.1.* / 2010-10-22 11:01
??
niwzab / 87.205.224.* / 2010-10-22 10:10
Ja pier..dole i właśnie przeraża mnie to że ludzie w to wierzą ! Właśnie dlatego Kaczyński nie pojechał do poplecznika... To nie jest mój prezydent. To nie jest mój rząd ani moi politycy. Ja się od tego odcinam. Wam radzę to samo.
jaaccekkk / 91.194.188.* / 2010-10-22 10:31
Głowa państwa zaprasza Kaczyńskiego na rozmowę na temat agresji w polityce i ogólnie (coś co podobno kaczyńskiemu na sercu leży). A ten mówi "wykluczam". Pamiętam jak on kiedyś mówił, kiedy jego brat zapraszał "jak głowa państwa zaprasza to trzeba iść, należy się szacunek". A teraz pokazuje dokładnie na jaki szacunek zasługuje w jego opinii głowa państwa, jeżeli nie jest jego bratem.
A tak swoją drogą na tym forum to sami propisowcy się odzywają i to najczęściej w sposób rzeczywiście "pisowski". Chyba sobie partyjni działacze postawili za punkt honoru żeby tutaj większość opinii była "Tusk kłamca, Tuska agent, Tusk sprzedawczyk i sługa Putina". Ehh no szkoda gadać...
jt / 87.105.66.* / 2010-10-22 12:38
Nie przesadzaj że na tym forum sami pisowcy się odzywają.Jak ktoś nie popiera działań rządu i PO,to nie znaczy zaraz że jest pisowcem.A ponadto chyba czytasz wybiórczo,przecież jest tu dużo wpisów przeciw PiS i Kaczyńskiemu,a za PO i Tuskiem,i to w sposób "miłosierny",jak to w PO.

Najnowsze wpisy