Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Trzeba odsunąć PiS od władzy

Tusk: Trzeba odsunąć PiS od władzy

Money.pl / 2006-11-16 15:59
Komentarze do wiadomości: Tusk: Trzeba odsunąć PiS od władzy.
Wyświetlaj:
bizon / 83.12.11.* / 2006-11-20 06:33
To wypadałoby Rokitę wywalić z PO, bo się kuma z PiS
Kaja / 83.16.41.* / 2006-11-18 13:02
Zero programu, jeno nienawiść i zal po przegranej prezydenturze. Czy na tym mozna budować przyszlość Rzeczpospolitej?
MP / 217.149.248.* / 2006-11-18 13:09
Jak to zero programu?
Przciez jeden juz byl, to enigmatyczne 3x15.
A drugi punkt to wlasnie tytulowe - "Trzeba odsunac PiS od wladzy"
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 21:50
Ten "polityk" od dość dawna nie potrafi wyartykułować z siebie innego, pożal się Boże, "programu".
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-11-17 13:15
W obecnej chwili PiS i ta jego pożal się Boże i zrzuć na nich grom koalicja jest gorsza niż wirus czy zaraza. Tylko umieją paranoję i nienawiść siać, a w działaniu są po prostu beznadziejni!
PO niech śmiało zabiega o Borowskiego. Człowiek porządny i składnie mówi. Wolę żeby część ludzi lewicy współpracowała z PO i rządziła w Warszawie, niż PiS Samo i LPR, którzy kompromitują siebie i Polskę.
Lucyper / 62.233.170.* / 2006-11-19 16:29
Donaldzie .Nie wzywaj BOGA nadaremno,bo to grzech.
Przywołaj lepiej swojego dziadkw...
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 21:59
No to proszę przeczytać większość komentarzy, w tym swój własny, i ... właśnie tu znajdujemy elementy paranoi i nienawiści. To są zachowania (wypowiedzi) maniakalne.

O kompletnym zatraceniu się świadczy większość wypowiedzi tych, którzy gotowi są na układ ze starymi towarzyszami (schowanymi za zasłoną Borowskiego i Olejniczaka), aby dokopać PiSowi. Jest to jedyna ich ideologia. Brak jednak odpowiedzi na zasadnicze pytanie. Co potem.

Na złośćmamie niech mi uszy marzną ?
trwający / 212.244.61.* / 2006-11-20 08:13
Zawarcie sojuszu z S i LPR, takimi ... ( zabraklo mi słów ) jest najlepsze dla Polski - oczywiście wg. paranoików Waszego pokroju. A zawarcie sojuszu z szeroko rozumianą lewicą ( która się nie wstydzi swego pochodzenia - w przeciwieństwie do tej reszty farbowanych lisów którzy w większości też tam byli ) jest co najmniej zbrodnią. I Pan Chadzający... coś wspomina o chorobliwej alergii na inaczej myślących. Kali się kłania. Duście się dalej we własnym sosie.
zbigniewzbigniew / 84.178.75.* / 2006-11-16 21:58
Nie ma sensu nie obejmować władzy skoro ludzie wam ją dają do rąk, a pisuary skrzeczą po kątach to co skrzeczeli przez ostatnie 14 lat, odkąd Lechu ich słusznie wykopał.
Jaromir / 82.160.142.* / 2006-11-16 19:01
Jak dotąd Platforma potrafiła wspaniale przegrywać. Nawet teraz, kiedy wygrała Samorządy, już zaczynała się krygować, jakby tu znowu ładnie przegrać. W tej partii ludzi myślących trochę w "krotkich majteczkach" nie ma za grosz skuteczności. Kompletnie nie na tym polega polityka. Więc odsuwajcie PiS od władzy, ale SKUTECZNIE. Idzcie w koalicję z Sld et consores. Na wszystkich szczeblach. A takie za przeproszeniem "piepszenie", że w Warszawie koalicja niepotrzebna, to jest takie babskie krygowanie. I nie bójcie się panicznie o swój elektorat. On jest mądrzejszy, niż wielu polityków PO.
Konradm / 89.171.78.* / 2006-11-16 18:38
..i nie zanosi się na nie.. są jedynie płytkie.. i szkodliwe (na pewno nie 'na lepsze').. jestem ciekaw, ile głosów wśród wyborców głosujących na Hannę w I turze straci ona przez ukłon Tuska w stronę SLD. Moim zdaniem zwąchanie się PO z SLD może mieć sens.. ale z frakcją Belki a nie Millera.. Tym, co zaprzeczą oznajmiam, że podział komunistów na kilka partii był fikcją.. znów wracają do siebie.. mam nadzieję tylko, że bez Millera i jego dworu w postaci choćby Szmajdzińskiego..
Co by nie mówić.. Belka był - jak dotąd - najlepszym premierem w III RP! To on (i Unia) dał Kaczorom wzrost, który psują..
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:26
A jak długo ten najlepszy z premierów premierował, że zdołał mieć takie osiągnięcia.
Wapniak / 83.28.133.* / 2006-11-16 18:28
Słusznie! Odsunąć! Resztę Polski sprzedać za darmo i przejeść. Kapitał będzie przynajmniej na właściwym miejscu. Z kolei czy ten pseudolewicowy subiekt koniecznie musi być zakładnikiem? Jeżeli tak, to za ile? Czy zapomniał już o swoim rodowodzie? A może obaj wzięli by się do jakiejś roboty za 1000zł? Albo Spółka z oo "DO-BO" Malowanie i sprzedaż prezerwatyw... Co wcale nie oznacza gloryfikacji obecnej elity władzy.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:36
Ze zdziwieniem (pozytywnym) zauważam pewną zmianę nastawienia.
Przewidywane są raczej dwie Sp. z o.o.
1. GRO-BOW-ski
2. DOLEJ ltd. TOTAL OUTLET ( w mglistej perspektywie, marzeniach).

I też nie oznacza to gloryfikacji.
gregory59 / 2006-11-16 18:19
DONALD ZMĄDRZAŁ,WRESZCZIE,KONIEC IV RP.
WRACAM Z EMIGRACJI WEWNĘTRZNEJ.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:10
Lepiej nie.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:12
W tą deklarację to nawet szachrajek nie uwierzy.
Jest równie prawdziwa jak banknot 3-dolarowy.
pchelek / 2006-11-17 22:39 / Tysiącznik na forum
na szczescie kaczyzm jak i stalinizm jakos w Polsce nie moze sie zaaklimatyzowac - kaczory bezradne kombinuja wiec jak tu sejmikom zabrac kase - to typowo bolszewickie - no ale coz - kaczory na bolszewizmie zeby zjadly
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 23:07
No to proszę sobie wyobrazić sytuację dla Pana absurdalną. Ale z życia wziętą. Kilka dni temu odwiedza mnie dyrektor banku (nie naczelny, zwykły handlowy) z ofertą inwestycji w fundusze. Typowy blue collar. Załatwiamy interes i potem gadamy o d.m. I o zgrozo panie pchełek, facet jest zwolennikiem PiS. Tak jak ja uważa , że jedynie PiS daje szansę na oczyszczenie tego bagna. Bagna królującego we wszystkich dziedzinach. W nauce, adwokaturze, prokuraturze, PAN, itd.
Szansę, nie gwarancję.

Ale w przeciwnym przypadku mamy gwarancję dogonienia Nigerii. Wybór należy również do Pana. Demokratycznie może Pan głosować za wolnorynkowym systemem Nigerii (90 korupcji i szarej strefy). W dodatku nie zamierzam dążyć do ograniczenia w jakikolwiek sposób Pana prawa wyboru. Mogę tylko przekonywać, perswadować.

Tak się niestety dzieje w wielu krajach wyzwolonych z systemu totalitarnego, niewolniczego, kolonialnego.

Pana uwagi dotyczące zabierania kasy sejmikom to bezmyślne powtarzanie opinii medialnych. Sejmiki są i mają być samorządne, ale nie poza kontrolą. Na tym poziomie też istnieją grupy interesów, też się sprzedaje przetargi, też się dysponuje groszem publicznym (niczyim).
Też można "ukręcić" coś dla siebie. A źle wydaną kasę unijną trzeba potem zwrócić z odsetkami. Z Pana pieniędzy.
Wapniak / 83.28.144.* / 2006-11-18 15:43
Z całym szacunkiem podaje Panu rękę. Większość nie ma zielonego pojęcia o czym pisze, pomijając tych /piszących/ czemu się nie dziwię, na zamówienie i dla podtrzymania istnienia Portalu. No i tych z Biur Poselskich... Pardon, powtarzam się.
Jeżeli Pan zechce, zapraszam na priv.
marek19-53 / 83.24.18.* / 2006-11-18 18:19
Cieszę się, gdy spór nie zamienia się w bezmyślną niechęć. Bowiem to prowadzi do nikąd.
Z wyrazami szacunku,
Marek
MakowskiL. / 157.25.157.* / 2006-11-16 17:53
Trudno, trzeba to zrobić.
Donald, nie lubię SLD, ale nie będę ci miał tego za złe.

Panie Kaczynski, mi też jest smutno. Zawiodłem się na panu w 100%. Wałęsa miał rację, że z bratem narobicie więcej złego jak dobrego.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:15
Okropnie dużo smutku na tym forum. Okropnie fałszywie brzmi ta nuta. Trąci pękniętą struną Jankiela.
grubasek / 2006-11-16 17:40 / -
Trzeba.Sami sie odsuna.Robia z naszego kraju posmiewisko i marnuja nam zycie.Zamiast byc na czele,jak kiedys,jestesmy na szarym koncu i odpadamy.A tanie Panstwo w wersji PiS trwa w najlepsze.nastepne departamenty,nowe limuzyny,nowe samoloty i nastepne 9 mld wyrwane bez sensu z budzetu.Glupiego,zalosnego jednego okienka nie bedzie do 2008.
W Szkocji zalatwia sie to w 10-15 minut przez telefon.A do skarbowki mozna sie zglosic nawet dwa miesiace PO rozpoczeciu dzialalnosci gospodarczej.Poniewaz tam wiedza,ze najwazniejsze to wyzwolic ludzki entuzjazm.
Precz z ta cala banda.
grubasek / 2006-11-16 17:40 / -
Trzeba.Sami sie odsuna.Robia z naszego kraju posmiewisko i marnuja nam zycie.Zamiast byc na czele,jak kiedys,jestesmy na szarym koncu i odpadamy.A tanie Panstwo w wersji PiS trwa w najlepsze.nastepne departamenty,nowe limuzyny,nowe samoloty i nastepne 9 mld wyrwane bez sensu z budzetu.Glupiego,zalosnego jednego okienka nie bedzie do 2008.
W Szkocji zalatwia sie to w 10-15 minut przez telefon.A do skarbowki mozna sie zglosic nawet dwa miesiace PO rozpoczeciu dzialalnosci gospodarczej.Poniewaz tam wiedza,ze najwazniejsze to wyzwolic ludzki entuzjazm.
Precz z ta cala banda.
Zita / 83.24.153.* / 2006-11-16 16:54
Panie Donaldzie Tusk i całe szczęście, że rozmawiacie z p.Borowskim; chciałam głosować na prezydenta Warszawy, głosując na PO, ale p. Gronkieiwcz nie jest moją ulubienicą, mam swoje powody, więc jedynie p.Borowski zasługuje na szacunek i zaufanie; w tej sytuacji jaka zaistniała zamierzam głosować na p. Gronkiewicz tylko dlatego, że podobno obiecała, że p. Borowski będzie Wice, no i chwała Bogu, może dzięki temu chociaż trochę uda się zrobić w Warszawie coś dla Warszawiaków.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:23
Pan Borowski nie dał się skorumpować politycznie (pewnie łapówka była zbyt marna). Domniemam, że chciał mieć udział w łupie większy niż jego 20% głosów. A z drugiej strony Haneczka obawiała się utraty poparcia części PO nie miłującej SLD. Rachunek strat i zysków zakończył romans, do zawarcia intercyzy nie doszło. W efekcie do niczego (oficjalnie) nie doszło. Borowski vice nie będzie.
No i teraz ma Pani dylemat.
kafka / 2006-11-16 16:32
Dlaczego, Panie Tusk, radzenie w jaki sposób wydać pieniądze zabrane podatnikom wymaga kolorów partyjnych? Dlaczego uważa Pan, że wyda pan te pieniądze lepiej, jeśli głosu w sprawie tych wydatków nie będzie miał Borowski? Albo i Marcinkiewicz?
Otóż nie tędy droga, wydaje mi się. To nie anihilacja wroga politycznego jest istotna. Istotne jest, jak kiedyś sam Pan wskazywał, porozumienie. Jak długo wyborca będzie czuł, że akcent nie leży na "służbie", tylko na "władzy", tak długo będzie Pan przegrywał z Kaczyńskimi. A żal....
No i jeszcze te romowy z Borowskim. Nie wstyd Panu? Daj Pan swoje głosy i znikaj Pan.... Byłem kiedyś pragmatykiem. Teraz od pragmatyzmu (trywialnie rozumianego) chce mi się wyjechać na tanią wycieczkę do Rygi.
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2006-11-16 16:58
Ten wywód dotyczy WSZYSTKICH ale to WSZYSTKICH poklityków z kaczorami na czele.
Przypomnę tylko słynne taśmy Begierowej i zaklinanie kaczora, że z Lepperem już nie będzie rozmawiał a tu minął TYDZIŃ i hajda nawrót do Leppera.
Wstyd wszystkich razem z kaczoranmi na czele.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy