Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk wymieni ministrów. Ale dopiero w marcu

Tusk wymieni ministrów. Ale dopiero w marcu

Money.pl / 2008-09-19 07:24
Komentarze do wiadomości: Tusk wymieni ministrów. Ale dopiero w marcu.
Wyświetlaj:
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-08 15:41
Kolejny marzec się zbliża?:))
A Kaczorek ma motorek / 79.184.37.* / 2008-09-19 22:46
Będą nimi :
1] KŁOPOTEK
2]KŁOPOTEK
3]KŁOPOTEK
4-itd. KŁOPOTEK itd
30-latka / 151.92.176.* / 2008-11-26 14:26
Kolejna fala nudzących się, bezrobotnych, nieudolnych i sfrustrowanych pis-uarów...Az dziw bierze że stac was na komputer! Ale nie martwcie się, może wsz kaczorek wygra zabierze bogatym i da wam a wszystkich mądrzejszych od siebie i od was zamknie (rany 80% społeczeństwa...) wytropi wszystkich agentów sowieckich,rozliczy wszystkich za wszystko aż do rozbiorów wstecz, tak na wszelki wypadek żeby kogoś nie przegapić, wyciagnie z trumny nawet jaruzelskiego bo nie zdążył odsiedziec wyroku, wystapi z UE bo już nikt nie będzie chciał z nim gadać i zamknie granice przed wszystkimi bo jest twardziel i nie da sobie w kaszę dmuchać i zapanuje zgoda wzajemna i miłość i monarchia i ojciec dyrektor wraz z kaczorkami będą biegać po bezkresnych łąkach IV RP radując sie ze zwycięstwa i dzieląc polskie media na TRWAM 1, TRWAM 2, TRWAM 3 itd ile kto ma programów...I bedzie istna idylla bo kaczorek będzie królował i nawet pan Bóg bedzie bał się zapukać do tego zamczyska pychy, arogancji i przerostu ambicji żeby przypomnieć o swoim istnieniu...ale kto by Go tam potrzebował kiedy kaczor bedzie miał koronę, wszystkich "wrogów" w więzieniu a jego prawa ręka ojciec dyrektor z 5 maybachów na początek...
No chyba że to wszystko diabli wezmą w postaci Rosji do której usilnie podskakuje szukając guza i dobrze wiedząc że nikt mu w tym konflikcie nie pomoże i MIŚ rosyjski tak mu przywali że nie zostanie nikt kim mógłby rzadzić...
Oto wasze marzenia...gratuluję wyboru króla i 50 IQ.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-08 15:47
Ja mam chyba IQ znacznie mniejsze od wskazanego przez Ciebie, bo nic nie zrozumiałem z tej słownej kakofonii. A może niepotrzebnie to czytałem ...:)
Krzychulex / 79.186.184.* / 2008-09-19 12:40
To jest bardzo dziwne. W wrześniu wiadomo który z ministrów jest do wymiany a dopiero w marcu zostanie wymieniony na nowego, lepszego? Przez kilka miesięcy będzie na jednym z najwyższych stanowisk urzędniczych w kraju mimo że jego praca jest źle oceniana przez szefa??? Najdziwniejsze ze takie działanie jest usprawiedliwiane zaplanowanym odświeżeniem wizerunku i wyborami do PE.
Cspostrzegawczy / 2008-09-19 09:11 / Tysiącznik na forum
Najgorzej, że by nie przyznać się do porażki i pijarowsko budować obraz rządu, Tusk tkwi w swym uporze i brnie dalej trzymając ten nieudolny rząd.
Minister złamała nogę to nie wypada ją zwolnić, a leczenie złamania trwa conajmniej2 miesiące - czy stać Polskę na takie przerwy, a może to nie ma znaczenia i wiceminster lepiej sobie radzi?
e.gon / 198.28.69.* / 2008-09-22 12:12
Tusk nie pali się do rekonstrukcji rządu, bo by musiał się sam usunąć. To jest najsłabsze ogniwo.
Harris / 83.6.15.* / 2008-09-19 11:14
Ze złamaną noga można pracować, zresztą nie tylko z chorą nogą. Doskonałym przykładem jest Religa, który pracował pomimo choroby nowotworowej, a przed swoim urlopem zdrowotnym porozdzielał zadania w resorcie tak, żeby prace trwały pod jego nieobecność. Jestem przeciwnikiem zwalniania kogoś bo złamał nogę, natomiast jeśli noga przeszkadza pani minister w myśleniu i sama nie chce odejść to chyba nie ma wyjscia
dareg / 89.74.9.* / 2008-09-19 07:40
nie będzie żadnej wymiany ministrów - przecież rząd pracuje świetnie a sprawy idą w dobrym kierunku, wymiana ministrów to byłoby przyznanie sie do porażki
Greeder / 62.89.78.* / 2008-09-19 07:24
Ale nie wiadomo którego roku. Mi coś przebąkiwał, że marzec 2019 najwcześniej.
ee / 85.89.191.* / 2008-09-19 19:13
Greeder------nie życz Polakom aż tak żle, mam nadzieję, że PO tak długo nie pociągnie !

Najnowsze wpisy