Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień temu rekomendowałem IBsystem w dziale rekomendacje. Dziś po informacji ostro

Tydzień temu rekomendowałem IBsystem w dziale rekomendacje. Dziś po informacji ostro

bolubie / 2007-02-19 10:51
w górę. Ciekawy jestem jaki wzrost wg was bedzie możliwy. Ja sądzę, że w ciągu tygodnia dojdzie do 1,25, a dalej tylko przy nowych dobrych informacjach.
Wygląda na to, że spółka porządkuje swoje zoobowiązania, a jednocześnie ma zdecydowane platy rozwoju 1 mln od Agencji Rozwoju, jeśli go już otrzymają będzie sporym kopem. Dla spółki do przodu, a dla nas w górę.
I jeszcze jedna sprawa, jak sądzicie, która z dużych spółek mogłaby połakomić sie na przejęcie IBsystemu.
Wyświetlaj:
bolubie / 2007-03-15 18:43
No z tym tygodniem to się pospieszyłem, ale wygląda na duże zakupy spółki, która właśnie spłaciła długi. Zarobke pewny, a jak jeszcze zlecą się spekulanty ;-)
kto wie jak wysoko to się skończy...
sir Magik / 83.24.144.* / 2007-03-23 01:31
jeszcze nie koniec wzrostów, a może być nawet bardzo przyjemnie
needle / 2007-03-09 18:56 / Bez rangi
technicznie sytuacja się zmieniła
wybiło się na wykresie ponad poprzednie zakupy Kruszka
obroty na sesji (razem z PDA) wyższe niż Kęty, BRE, czy Boryszew, a porównywalne z Prokomem
już wczoraj było to widać, że coś się wydarzy PDA o 2 gr wyżej niż akcje, bo ludzie nie wierzą we wzrosty
duża sprzedaż, gdyż wzrosło od 74 gr (do 91 gr to 22 %), ale aż taka?????????
ja obstawiałem taki wzrost dzisiaj, ala za milion, góra 1,5
przy tylu milionach to powinno być 40 % wzrostu
no cóż dobra nasza
needle / 2007-02-27 11:00 / Bez rangi
Jak widzisz - pomyliłeś się; ale to nie znaczy, że rekomenduję sprzedaż papieru
Wzrost nastąpi zapewne po asymilacji PDA (tego i tego mam pełno w portfelu)
Musisz być cierpliwy
Dlaczego?
Każda spółka w okresie hossy rośnie, a ta jeszcze ma to przed sobą.
Nie naganiaj, nie ekscytuj się - trzymaj
Jak zarobisz 230 % przyjedziesz do mnie z szampanami
bolubie / 2007-02-27 12:42
No ciągle stoi. A jak oceniasz raport? Już w tym półroczu zarobiłem 200% :-), ale i tak za wcześniej wyszedłem ze spółeczki. Heh. Oby i tak było z IBsystemem. Bardziej niż o spółkę boję się o jakąś ogólną zwałkę. Greenspan znowu postraszył .... ;-(
needle / 2007-02-28 10:03 / Bez rangi
nic nie jest pewne...po wczorajszym!!!
raport był zgodny z moim oczekiwaniem, aż przeczytałem przed chwilą o nowym dodruku akcji bez pp
gdybym miał kilka tys towaru to bym puścił od ręki w ten niepewny czas, ale tak nie jest
i niewiem, czy powinienem dopisać niestety
wyprzedali się z papierów i muszą stan uzupełnić - to rozumiem, ale emisja za emisją.
Ale co robić, ja nie oddaję akcji poniżej ceny, chyba, że promocyjnie raz na kilka lat.
CZYŻBY TERAZ???
mi_strz / 2007-02-20 18:57
Mnie tez sie wydaje, ze nastapi przejecie. Moze cos z niemieckim kapitalem? Jeszcze potrzymam.
sir Magik / 83.24.154.* / 2007-03-07 20:54
jakie tam przejęcie
wybacz - brak mi wiary, ale zobaczymy
dzisiaj kończą sobie dokupować akcje to pewnie PDA zmienią wkrótce na akcje; może wtedy papier pociągnie za rynkiem
gdybym wiedział na czym można zarobić tyo bym oddał z lekką stratą
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy