Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

ubezpieczenie auto od czego zależy

ubezpieczenie auto od czego zależy

emiliana / 2012-10-23 09:42
Czy mozecie mi powiedzieć od czego właściwie zależy ubezpieczenie auta, tzn kwota ubepzieczenia? bo neie rozumiem zupełni dlaczego płacę dużo więcej niż mój brat, a uta mamy obydwoje 5 letnie, kupione używane.
Paula1234 / 83.18.206.* / 2012-10-23 10:46
zależy od wielu czynników, np. od TU, zależy też od agenta, który może dać zniżkę bratu, a Tobie już nie :) nie mówię o zniżkach BM, tylko o zwykłych, dodatkowych zniżkach. Nie każdy agent daje takie zniżki, bo wiadomo, że im mniej zapłaci Klient, tym mniejsza prowizja, niektórzy agenci kierują się przede wszystkim właśnie wysokością prowizji. Składka zależy od wielu, wielu czynników :) najlepiej skorzystaj z multiagencji, porównają składki w kilku TU, doradzą i wybierzesz najkorzystniejszą. Ja oczywiście zapraszam do siebie :) attisprestige@attisprestige.pl, jest to multiagencja wchodząca dopiero na rynek ubezpieczeń, mamy możliwość wyliczenia składki w INTER RISK, UNIQA, PZU, WARTA, no ale będzie więcej oczywiście, tylko z czasem :) w tym tygodniu pojawi się też HESTIA, za chwilę AVIVA, GENERALI, MTU i inne :) jeśli chcesz z ciekawości dowiedzieć się o wysokość ubezpieczenia w Twoim przypadku, to prześlij dane na maila, wyliczę i odeślę, to sobie porównasz :)

Pozdrawiam :)

Najnowsze wpisy