Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Ubezpieczenie na życie 40 lat

Ubezpieczenie na życie 40 lat

mari40 / 2010-10-17 21:29
Wiram -za tydzień kończę 40 lat i niestety to sprawia,że coraz częściej zaczynam myśleć o ubezpieczeniu na życie.Nie pracuję zawodowo,mam 3 dzieci i męża Chciałabym ubezpieczyć się aby zapewnić jakąś stabilizację dzieciom w skutek np. nagłej śmierci.Mój Tato zmarł na udar a Brat na zawa, ja nie choruję czuję się dobrze ale jakiś strach jest,że może coś się stać i co wtedy? Proszę o radę jaką składkę wybrać najlepiej tak w okolicach 50zł miesięcznie albo wyższą roczną -Proszę o radę-POzdrawiam
Wyświetlaj:
LuxUbezpieczenia / 2011-01-16 21:15
Polecam Allianz.
Składka już od 33zł miesięcznie.
www.wypadki-zycie.pl
ABC Finansowe / 2011-01-13 12:49
Proszę o kontakt tel 509 975 530 henryk@abcfinansowe.pl. Mamy coś co spełni Pana
potrzeby
Pozdrawiam
lezdrub@interia.pl / 79.185.85.* / 2011-01-13 17:45
Panie Hynryku ABC, a Oferta D. Sam to wiem bo juz sprawdziem na przykładzie oferty dla mnie od Pana.

Z ciekawości do Was napisałem po oferte dla siebie bo po tych ABC pomyślałem,ze może jak raz spotkam dobra ofertę.

Otóz ubezpieczenie o tych parametrach które chcialem i zostalo mi przez Was zaproponowane,było niemal drugie tyle droższe niż obecnie posiadam.


Ale cóz reklama dzwignią handlu. Reklamujcie się dalej. To POmaga. Frajerów jest wielu.
LuxUbezpieczenia / 2010-12-22 13:47
ALLIANZ - Ubezpieczenie od wypadków, na życie i różnych zdarzeń
Witamy.
W Allianz mamy bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia obejmującego jednocześnie wypadki, życie, szpital, poważne zachorowanie oraz wiele innych, różnych zdarzeń losowych, obawiam się, że wszystko by się tu nie zmieściło, polecam zatem kontakt mailowy, abyśmy mógł przesłać naszą ofertę.
Kilka informacji.
Ubezpieczenie Allianz dla osób indywidualnych, rodzin lub grup cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób, które:
1) prowadzą własne, niewielkie firmy;
2) pracują w firmie, w której nie mają możliwości ubezpieczenia się lub ubezpieczenie jest, ale zbyt drogie;
3) lub są bezrobotne.
Posiadając nasze ubezpieczenie nie trzeba martwić się, że zmieniając w przyszłości pracę musisz przerwać opłacane aktualnie od lat ubezpieczenie lub kontynuować je, ale już na gorszych niż dotychczas, indywidualnych warunkach.
Nawet osoby bezrobotne mogą wykupić sobie nasze ubezpieczenie.
Ubezpieczenie Allianz możesz opłacać cały czas bez żadnych zmian, warunki ubezpieczenia i składka nie zmieniają się w kolejnych latach, chyba że klient osobiście wyrazi chęć obniżenia lub podwyższenia składki, wtedy to jego wola i ma taką możliwość. Wraz ze zmianą wysokości składki zmienia się również wysokość świadczeń.

JEDNA UMOWA NA LATA, JEDNA SKŁADKA NA LATA, min. 33 zł miesięcznie lub 44zł lub 55zł
Ubezpieczenie obejmuje kilkadziesiąt różnych zdarzeń, m.in.:
Zawierasz raz jedną umowę, opłacasz składkę miesięcznie, kwartalnie lub rocznie i nie martwisz się, że jak zmienisz pracę lub będziesz chwilowo bezrobotny, to nie będziesz mieć żadnego ubezpieczenia.
Nasze ubezpieczenie zapewni Ci i Twoim bliskim pomoc finansową i organizacyjną w przypadku wystąpienie wielu różnych i najczęściej nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
Proszę przesłać SMS z adresem mailowym, wtedy prześlemy naszą ofertę lub wysłać do nas maila
Tel. 602-60-60-30, e-mail: lux-ubezpieczenia@wp.pl
ANDIW / 129.242.230.* / 2010-10-25 22:16
To bardzo przykre jaki poziom zrozumienia czytanego tekstu prezentują niektórzy członkowie naszego społeczeństwa. Vide Margareth
Lech3 / 2010-10-19 13:19 / Bywalec forum
Zgon ubezpieczonego -17000
Zgon na wskutek NW -35000
Zgon na wskutek NW komunikacyjnego- 53000
Zgon na wskutek zawału lub udaru -27000
Trwały uszczerbek na zdrowiu -240 za 1 %
Poważne zachorowanie -4000
Przeszczep i rekonstrukcja -4000
Operacje chirurgiczne -1000
Pobyt w szpitalu na wskutek NW- 100/dzień
Pobyt w szpitalu chorobowy- 50/dzień
Pobyt na OIOM wskutek NW- 100/dzień
Pobyt na OIOM chorobowy -50/dzień
Pobyt w sanatorium -25/dzień
Trwała niezdolność do pracy -3500
Zgon małżonka- 7000
Zgon małżonka na wskutek NW- 17000
Zgon dziecka -3000
Zgon dziecka na wskutek NW- 6000
Osierocenie dziecka- 3000
Urodzenie dziecka -800
Martwe urodzenie -2000
Zgon rodzica /teścia -1200

SKŁADKA ZA POWYŻSZY PAKIET 49 złotych miesięcznie

Najnowsze wpisy