Forum W wolnym czasieKulinaria

ulubiona restauracja

ulubiona restauracja

kopiejka / 2010-08-29 12:02
Macie jakieś ulubione restauracje ?? Takie, gdzie nie tylko można wybrać się na obiad z przyjaciółmi, ale jednocześnie takie, gdzie można się umówić na spotkanie biznesowe??
Może stworzymy taką listę najlepszych miejsc w różnych miastach ??
Wyświetlaj:
beth / 83.4.0.* / 2011-08-10 14:32
Jeżeli chodzi jeszcze o Kraków, to na pewno takim miejscem są Le Scandale na Kazimierzu. Panuje tam bardzo fajny klimat, które idealnie nadaje się i na luźne ploty z przyjaciółmi i na spotkanie biznesowe.
molek / 2011-06-30 11:31 / Bywalec forum
w krakowie, restauracja SZARA:)
Dogmarov / 2011-06-30 13:16 / Bywalec forum
Ja uwielbiam jadać w jadłodajni Koko :D genialne i tanie jedzenie!!
daszka.mm / 83.238.58.* / 2011-06-29 15:38
W Poznaniu jednym z moich ulubionych miejsc jest na pewno Violet Sushi na ul. św. Marcina. Mają nie tylko najlepsze sushi w okolicy, na uznanie zasługują tez inne dania azjatyckiej kuchni. Lubię ten przytulny fioletowo-brązowy wystrój i boksy wyłożone pluszem (herbata jaśminowa albo japońskie wino sliwkowe smakują tam wyśmienicie). Plusem jest zawsze mila obsługa no i lokalizacja blisko Starego Browaru.
agnieszka_c7 / 88.220.117.* / 2011-08-18 10:14
Ja uwielbiam spędzać wolny czas w restauracji w samym centrum Poznania...fioletowy wystrój,przyjazna aura,pyszne jedzenie..Tylko od jakiegoś czasu przychodzi tam jakaś kobitka,która że tak powiem płoszy klientów twierdząc ,że zna ich datę śmierci heh niby śmieszne ,ale odkąd przez nią zaczęłam szperać po internecie http://sites.google.com/site/news048 i dowiadywać się z skąd w ogóle tacy ludzie się biorą...także miejsce fajne,ale ''przypadkiem'' możesz poznać datę swojej śmierci...powiało grozą...;)
poliannna / 62.21.54.* / 2011-01-08 21:26
Ostatnio byłam z męzem w pierogarni Stary Młyn w Poznaniu i widziałam, ze nawet w tej restauracji odbywają się spotkania biznesowe. Jak spróbowałam pierogów, przestałam się zastanawiać dlaczego. Fajne miejsce w centrum Poznania, z miłym wystrojem,dobrą obsługą i świetną kuchnią. Myślę, ze nadaje się to tej "bazy":) Ceny, jak na stare miasto dobre, a potrawy podane estetycznie.
modernish / 2010-09-28 12:43
Ja natomiast jadłam z Le Scandale i jestem pod wrażeniem cen. Lokal znajduje się na krakowskim Kazimierzu, dokładnie na Placu Nowym, w samym sercu. jedzenie jest narpawdę dobre i świeże, a porcje spore. W sałatce znajduje się nie tylko różnego gatunku sałaty, ale również inne smaczne składniki :)
mollylolly / 83.7.209.* / 2010-08-30 13:51
Na spotkania biznesowe odpowiednim miejscem byłoby Krakowskie Przedmieście, a to dlatego, że położone jest w Business Parku w Zabierzowie, zaraz pod Krakowem. Teraz otworzyli tam nową restaurację pod tym samym szyldem. Menu wygląda całkiem nieźle :)
guarana / 83.29.175.* / 2010-08-31 08:44
Moim zdaniem odpowiednią restauracją na tego typu spotkanie byłyby Scandale Royal. Miejsce bardzo przyjemne, ciekawie urządzone, no i rzecz jasna z bardzo smacznym jedzeniem. Z karty dań wybrałabym coś wyjątkowego, szczególnie jeżeli jest to spotkanie z ważnym klientem, wspólnikiem czy kontrahentem np. filet z perliczki w zielonym pieprzu.
olek_uu / 89.231.103.* / 2011-03-31 21:57
na spotkania biznesowe dobry jest Valadier na Mokotowie bo mają w restauracji wydzielony pokój, w którym można zjeść i porozmawiać. pierwszy raz spotkałem się z taką "usługą", znacie jeszcze inne miejsca w których są VIP Roomy?
ppekcha / 80.238.108.* / 2012-06-12 19:33
A ja bardzo często bywam w Antich Caffe i jesli chodzi o dobre wloskie jedzenie, jedzenie z grilla przy dobrym winku spokojnie polecam tą restauracje.
anna1313 / 5.173.192.* / 2018-11-30 09:00
Niedawno otwarta z bardzo dobrym jedzeniem kuchnia polska Ogród Smaku na Elektoralnej 23. Dla mnie jajlepsza kaczka i pierogi z mięsem i cielęciną.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy