Forum Polityka, aktualnościKraj

Upadek SKOK Wołomin. Nowe zarzuty dla byłego szefostwa

Upadek SKOK Wołomin. Nowe zarzuty dla byłego szefostwa

Wyświetlaj:
FeNi / 109.241.200.* / 2015-03-25 15:52
no prosze nawet gdyby w umoczony był sam Jarek to i tak PIS nadal jest Prawy i Sprawiedliwy.... co za hipokryzja... i jszcze Duda nawiedzony przez episkopat razem wźięty... Ludzie gde ja żyję... co to za ludzie co to za kraj...
FeNi / 109.241.200.* / 2015-03-25 15:52
no prosze nawet gdyby w umoczony był sam Jarek to i tak PIS nadal jest Prawy i Sprawiedliwy.... co za hipokryzja... i jszcze Duda nawiedzony przez episkopat razem wźięty... Ludzie gde ja żyję... co to za ludzie co to za kraj...
beZ_tycr_gier / 78.10.92.* / 2015-03-25 12:47
wczoraj w TVN ws. SKOK (u red. pochanke) występują ... h. bochniarz i w. orłowski ... MAJĄ TUPET: przecież zarówno bochniarz jak i orłowski to BOHATEROWIE PIERWSZEJ AFERY FINANSOWEJ III RP! oboje oni (+ d. rosati) zasiadali w Radzie Nadzorczej WGI (Warszawska Grupa Inwestycyjna) będącej PIRAMIDA FINANSOWĄ! która wydoiła wielu "inwestorów" na setki milionów zł i której proces sądowy wciąż się toczy! Trzeba mieć tupet, trzeba być za pan brak z korupcją polityczną, żeby w tak niecnym przedsięwzięciu brać udział! ale naiwniacy nie kumają, że w net-cie nic nie zginie, i inf. nt. WGI można b. łatwo wygooglać!
juju / 84.73.217.* / 2015-03-06 19:05
Jak dla mnie to jest to bankowa nagonka i tyle, potrzeba uporządkowania sytuacji i zmiany władzy, bo z tymi co są teraz to jedynie kapitał zagraniczny ma się dobrze, ale na pewno nie my, więc trzeba wybrać. Psy szczekają, karawana idzie dalej... Czy się to komuś podoba czy nie, Duda idzie po zwycięstwo. Ten człowiek wierzy w to co robi, przez to jest przekonywujący, autentyczny, nie widać w jego zachowaniu wyrachowania. Tego wszystkiego brakuje obecnie urzędującemu Prezydentowi RP, nie tylko jemu ale i zapleczu, które traci zapał oparty na relacjach biznesowych, a nie ideowych, co jest mocną stroną szerokiego sztabu wyborczego Dudy. Kończy się interes trzeba zwijać żagle, to normalne, więc PO zwija żagle, a wbrew temu co media podają, konstytucyjne uprawnienia prezydenta są rzeczywiście duże, tyle że do tej pory mieliśmy prezydentów nie korzystających lub zbyt krótko urzędujących. Nadchodzi zmiana. Byłoby na tyle....

Najnowsze wpisy