Forum Polityka, aktualnościKraj

Uprawiali konopie indyjskie na zapleczu firmy usługowej w Krakowie

Uprawiali konopie indyjskie na zapleczu firmy usługowej w Krakowie

Wyświetlaj:
wyzwolony / 37.190.145.* / 2012-11-28 10:53
Ci "wyzwoleni" byli by pierwszymi w kolejce aby Ci pomóc gdybyś została (lub Twoje dziecko) potrącona, zgwałcona czy zaatakowana nożem przez osobe po ćwiartce wódki. MARIHUANA NASTRAJA PACYFISTYCZNIE, w przeciwieństwie do alkoholu, który z wielkim prawdopodobieństwem może grać pierwsze skrzypce w Twoim scenariuszu gdy tylko wyjdziesz wieczorem na ulicę.
Po takim komentarzu widać siłę propagandy antynarkotykowej. Przecież jest wujek google. Naprawdę nie wiele wysiłku trzeba aby się dowiedzieć czy nasz pogląd na daną kwestię jest rzeczywiście obiektywny i racjonalny. Jeśli potrzebuje Pani pomocy w sprecyzowaniu zapytania, służę pomocą.
katka184 / 91.213.162.* / 2012-11-28 11:07
człowieku chcesz mi udowodnić, że zaćpany koleś jadący z dużą prędkością i łamiący wszelkie zakazy na drodze nie stwarza zagrożenia dla mnie i innych? czy tylko po alkoholu dzieją się takie rzeczy? znam klilka osób, dla ktorych impreza bez trawy nie istnieje, współczuję im wyżartych mózgów i byc może ułomnych dzieci w przyszłości.. tak, jestem przeciwko narkotykom i zdania nie zmienię.. jestem też płatnikiem podatków i nie chcę żeby moje składki szły na leczenie uzaleznionych od tego świństwa, zwłaszcza że to był ich świadomy wybór.
michau120 / 83.23.243.* / 2012-11-23 13:20
Chcieli sobie dorobić, co sie dziwić pewnie za najniższa krajową pracują...
Ratatuj12 / 2012-11-23 13:40
Przecież trzeba jakoś przetrwać w tym kraju...nawet jak by tego nie sprzedali , to zawsze mogli sobie zapalic, i przynajmniej oderwać się od całęgo tego bagna które mamy w kraju...
969 / 95.48.126.* / 2012-11-23 12:59
sprzedawać alkohol w monopolowym to normalna praca, a znacznie mniej szkodliwą marihuanę czy ecstasy to już ciężkie przestępstwo. a ja jako człowiek, ponoć "wolny" nie życzę sobie aby jakaś urzędnicza wywłoka decydowała co mogę robić ze swoim ciałem, życiem i zdrowiem
katka184 / 91.213.162.* / 2012-11-23 13:25
a ja jako wolny człowiek nie życzę sobie żeby naćpany koleś potrącił mnie na przejściu na pieszych lub zaatakował na ulicy z nożem, ewentualnie zgwałcił w ciemnej uliczce. jako wolny człowiek życze sobie żeby policja częściej wyłapywała takich "wyzwolonych"..
wodzu27 / 2012-11-23 13:26
czego to ludzie nie są w stanie wymyslić, ja ich podziwiam za kreatywność właściwie, bo kto normalny by na to wpadł?

Najnowsze wpisy