USA: Bez przełomu

Money.pl / 2008-03-28 17:52
Komentarze do wiadomości: USA: Bez przełomu.
Wyświetlaj:
bebe / 2008-03-31 03:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
putinku......chcesz być wielkim......?!!!!!!!
nie brataj się z......hamerykańcem, który.......no właśnie......., który już odchodzi.....- tylko proszę.........
- chcez być wielkim, to bądź.........
Polska.......to dla przykładu - niech będzie dla ciebie PRZYKŁADEM.......- już bez NIEJ,,,,,,,!!!!!!!!.............- nie zawŁadniesz ......!!!!!!!!!....
myśl.......a nie układaj się......- jak to zazwyczaj bywało.......!
BEZ NAS ......-NIC....nic.......nic......!
- musiałam.....baj
a cooooo.....!
bebe / 2008-03-31 02:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobranoc...
nie bedę przepraszać za siebie.....- ja tylko TU gram......!?
Królu.......
życzę wprawiać machinę w ruch......./kurde szkoda, ze Ci`ę nie słucham...-młodości/.....
ale bym zarobiła.........cha......ha....cha.....

bywajcie.....moi Mili.........
Longterm / 2008-03-31 01:32 / Mostek Zwyciężymy!
No i przez tą zmiane czasów to na Japonie trzeba jeszcze pół godziny czekać...tylko nie wiem po co? i tak będą spadki...dobranoc
bebe / 2008-03-31 01:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ech......Longterm-ie........zalecam dystans.....zalecam zwykłe spikojne myślenie o wielu......, a pzrede wszystkim zdystansowanie sie do Siebie samego....- wtedy bedziesz mogł objąć spawy, które jak widzę Cie dotyczą...........życzę dyscypliny charakteru.......!
pozdrawiam Cię Longterm-ie......- bardzo serdecznie.....i bardzo spokojnie........
kiepski / 2008-03-31 01:21 / portfel / Tysiącznik na forum
miłej nocy i jak zwykle zycze wszystkim i sobie samego zielonego jutro.
bebe / 2008-03-31 01:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie ma jak optymizm.......- co bysmy bez NIEGO zrobili......!?
pozdrawiam.....Panie kiepski......
bebe / 2008-03-31 01:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
i jak nie kochać artystów....solidarność z Białorusią......muzycy....artyści......- extra ludzie i Ci co ich słuchają........- - "NIE MA KNEBLA""------NIE.....!!!!!!......
YYY.....
tv2....- wybaczcie.....ale chcę być na bieżaco......jestem...

bej be.......
Longterm / 2008-03-31 01:08 / Mostek Zwyciężymy!
witam bebe...poruszyłaś ważny wątek Białorusi o której odzyskanie musimy walczyć równie mocno jak o Ukrainę...nie zapominajmy że właściwie to jakby zrobić plebiscyt to podejrzewam że większosć obywateli chciałaby przyłączenia do Polski i to w trybie natychmiastowym...zobaczysz dożyjemy czasów że w Mińsku będzie stał wielki pomnik Lecha Wałęsy a językiem urzędowym będzie polski...
oll1 / 2008-03-31 01:24 / portfel / Tysiącznik na forum
"odzyskanie" Bialorusi i Ukrainy... O czym Ty piszesz?! nie wiem do konca co miales na mysli, ale mam nadzieje, ze ot nie jakies imperialistyczne zapedy...
Longterm / 2008-03-31 01:29 / Mostek Zwyciężymy!
2048 rok widzę Polskę jako regionalną potęgę na równi Francją i Niemcami. Ukraina, Litwa i Białoruś widzę wyraźnie w strefie naszych silnych wpływów. Takie są realia...
Pooh / 2008-03-31 01:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam.
Gdybyś się tam przejechał i porozmawiał z ludźmi....
A tak - piszesz tylko o swoich wyobrażeniach....
i nawet nie wiesz, jak bardzo "podejrzenia" mijają się z rzeczywistością...

Q
Longterm / 2008-03-31 01:31 / Mostek Zwyciężymy!
poznaęłm kilka osób z Białorusi i dla nich Polska to zachód
Pooh / 2008-03-31 01:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Porozmawiaj z tymi, co zostali.
Longterm / 2008-03-31 01:40 / Mostek Zwyciężymy!
ale z Polakami na Białorusi? bo z Rosjanami to wiadomo co odpowiedzą:)
Pooh / 2008-03-31 01:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Rosja i Białoruś to nie to samo.
bebe / 2008-03-31 01:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Longterm-ie.....nie wybiegam aż tak daleko......marzeniem moim jest :
WOLNOŚĆ......
BEZ GŁODU....,- DZIECI......
ROZWÓJ LUDZI..........
I TWORZENIE.......BEZ KAJDAN.....
ZIEMIA.....DAJE NAM WIELE.....ale dopuścić MADROŚĆ......- PROSTĄ......
- pozdrawiam serdecznie....
/jeszcze TYBET.....cieszę się ze stanowiska POLSKI/.....ale TU .....- "delikatna materia MUSI być....!!!
Longterm / 2008-03-31 01:19 / Mostek Zwyciężymy!
ja kiedyś słyszałem że pokój na Ziemii będzie jak Polak poda rękę Chińczykowi...
bebe / 2008-03-31 01:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jasne.......- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........
czy oni kochają inaczej.....- NIE....!!!!!!!!!!.........NORMALNIE......!!!!!!!!!!
ALEEEEEEEEEE..................```SWIADOMOŚĆ......- NIECH SIĘ JAK KWIATY ROZPYLA.....
bebe / 2008-03-31 01:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kurde.....LUDZIE SĄ JEDNAK NAJLEPSZĄ MATERIĄ ŻYCIA......!!!!!!!!!!!!!
TE OKRZYKI DLA TYBETU.........TYBETU........TYBETU....!!!!!!!!!!.....EXTRA !!!!!!!!!!

YYY.......!!!!!!!!!!!!!!!!
Longterm / 2008-03-31 01:20 / Mostek Zwyciężymy!
ja tam nie znam całej prawdy to sie nie wypowiadam ale podejrzewam że państwo religijne jest poblemem dla komunistycznego rezimu...w Polsce też Wyszyński czy Popiełuszko byli naszymi Dalaj Lamami...
bebe / 2008-03-31 01:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Longterm.........- mam taka znów psyche......kurde....aleeeeee......już jestem :
wprawiona......?
NIE ........!
nie jestem wprawiona.....znów beczę jak kiedyś....ale To tylko chwila....
..................
...................
...................koniec !
mówić......!
pisać........!
uświadamiać.......!
dzielić się zdobyczami......!..../technniki....!- MUR przebijemy....!/..........ROZWÓJ.....- przed NAMI....., który zbliza NAS do tak znakomicie PROSTEJ SPRAWY.......- BYĆ I mieć.......

"a wariatka jeszcze tańczy"........
Longterm / 2008-03-31 00:57 / Mostek Zwyciężymy!
wiele spółek będzie tak tanich że aż nie będzie się nam chciało pewnie w to wierzyć...przecież czego uczy nas historia jest czymś naturalnym totalne zwątpienie w rozwój gospodarczy i awersja do ryzyka...po wielkim kryzysie przez kilkadziesiąt lat nie wiedzieli co to jest zadłuzenie i życie na kredyt...takie szoki są potrzebne żeby oczyścić system...jeśli nie subprimy to coś innego by to spowodowało. my dopiero bedziemy mieli do czynienia z kryzysem jak nasi wspaniali właściciele naszych banków zaczną wyciągać na chama kasę z Polski żeby trochę podreperować swoje bilanse. szkoła znana jak świat że doji się spółkę zależną aby wykazać zyski u siebie. Kryzys walutowy pewny jak w "banku" 2010 myślę na początku jak już będzie nowy fajny prezydent USA albo prezydentowa:) złotówka poleci na pysk jak będą nas doić...odpływ z giełdy też na maksa będzie i właśnie wtedy - gdzieś w połowie lub pod koniec 2010 będzie można mówić o jakiś portfelach longterm...teraz k u r w a odkładać gotówkę i czekać na prawdziwe okazje jak już frajerzy będą mieli kase w skarpetach:)
Longterm / 2008-03-31 01:06 / Mostek Zwyciężymy!
jedyne co w tym kraju sie przez najbliższe 3 lata utrzyma na tym grajdołku to budowlanka przemysłowa - tam będzie płynęła kasa z Unii...to będzie konketna a rządowi będzie zależało na wykonaniu wszystkich kontraktów przed euro 2012 z przyczyn politycznych..
Taceli / 2008-03-31 00:34
Warren - pojawila się jakaś nowa spólka.
LCC - 300% ok nawet nie pytam o czas w jaki to osiągnie
Energia odnawialna - OK - Klienci mnie pytają czy dam kredyt na zakup sonarów sonecznych. Panie to jest przyszlość mówią - i twierdzę że mają rację.
warren buffet / 2008-03-31 00:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli chodzi o LCC to mysle ze 6,50 jest tutaj czyms, jak dzis bylo przesuniecie do przodu godziny..... to jest normalka. jesli czegos LC nie zmaści...
Taceli / 2008-03-31 00:42
Co móglby zmaścić
wystąpić w tanciu z gwiazdami :)
A Tak poważnie co masz na myśli
kiepski / 2008-03-31 00:42 / portfel / Tysiącznik na forum
pytanie czy w 2008 , czy w 2009 czy w d 2012 i czy w miedzyczasie nie bedzie po 1 zł
kiepski / 2008-03-31 00:30 / portfel / Tysiącznik na forum
z innej beczki...
PZPN - rozwiązać bande złodziei
kiepski / 2008-03-31 00:40 / portfel / Tysiącznik na forum
nasunał mi się po ostatnich zdarzeniach i wypowiedziach "szacownych dzialaczy"
Taceli / 2008-03-31 00:39
Panie Zlodzieji Panie Nieprwda
taki skrót :)))
bollullos / 2008-03-31 01:05 / portfel / Uznany Muł Pancerny
przestępcy zrzeszeni przeciw nam
EMR100 / 2008-03-31 00:22 / portfel / Walczący z wilkami
pewna Somalijka dostała mieszanie z urzedu, wynajmowała pokoje co jej nie bylo wolno po czynsz przylatywala co kilka dni na kilka tygodni do przodu, zero odpowiedzialnosci, gdyby tak miała akt własnosci ile banków by wydymała na hipoteke
Taceli / 2008-03-31 00:24
Ale że mówisz że tam za oceanem.
EMR100 / 2008-03-31 00:15 / portfel / Walczący z wilkami
porozdawali czarnm domy w stanach na zasiłek, czarnuszki obkupili sie w sprzet przy okazji ale spłacac niechca.I mam to co mamy
EMR100 / 2008-03-31 00:09 / portfel / Walczący z wilkami
wydmuszka chinska, bedzie rosła jeszcze ale peknie z wielkim chukiem, rodzi sie nastepne zródło swiatowej bessy
bollullos / 2008-03-31 00:09 / portfel / Uznany Muł Pancerny
To ciekawe, jak Prokom z Polnordem dymają klientów:

http://zw.com.pl/artykul/234853.html
Taceli / 2008-03-31 00:15
Jak kupleś tam mieszkanie to szlag by to trafil. Jak inwesujesz w firmę która potrafi sprzedać malucha w cenie mercedesa -
Ta zakichana chęć zysku - ale myślę iż takie interesy mają krótkie nogi
bollullos / 2008-03-31 00:21 / portfel / Uznany Muł Pancerny
właśnie, a osobom jak Krauze patrzy się na łapy...
EMR100 / 2008-03-30 23:57 / portfel / Walczący z wilkami
osobisci twierdze ze Ciny na igrzyskach wiecej straca niz zyskaja, swiat dokładnie dowie sie za jaka dniówke ludzie pracuja , poznaja warunki pracy, i Tybet.Podniosa sie głosy i koszty pracy beda wzrastac
Taceli / 2008-03-31 00:01
OK więc ta światowa wydmuch walnie???? stacą wszyscy ??? Jak myślisz ekonomia czy humanizm???
EMR100 / 2008-03-30 23:53 / portfel / Walczący z wilkami
Tak bedzie z innymi firmami ktore przeniosły produkcje do Chin , spadaj jakosc a tymsamym sprzedazw dłuzszym okresie.Firmy produkujace obuwie sportowe juz to odczuwaja
EMR100 / 2008-03-30 23:49 / portfel / Walczący z wilkami
jedna z firm meblarskich zaczeła szyć pokrowce w Rumunii i teraz na predce sie wycofuja, podejscie do pracy tamtejszych ludzi jest zdumiewajace robia sobie urlop kiedy chca na tydzien goscia nie ma w pracy ,a tłumaczy sie ze przyjechała do niego rodzina.
Szyja takze w tajlandii i tu z kolei jest wiecej poprawek niz to warte.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy