Forum Forum inwestycyjneForex

Usd ? - do Irona

Usd ? - do Irona

21marek21 / 2009-05-27 16:12
Jak myslisz srzedawac teraz $ czy moze jeszcze podskoczy z 2 grosze ??? Bo Sierotka pisze cos o euro/usd 1.42 ??? to $ moze poleciec pod 3.13 albo i nizej???
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-05-27 16:15 / Tysiącznik na forum
csly czas jest mowa o ruchu na polnoc, patrz na rope a nie EUR/USD - kiedys o tym pisalem, szybko zapominasz
21marek21 / 2009-05-27 16:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pamietam caly czas Sierotka ;-) W dol na jakim poziomie jest opor i w sparcie okolice 1.389 ????
21marek21 / 2009-05-27 16:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nizej nie daje rady sprzedalem po 3.185
tara / 2009-05-27 16:32 / Tysiącznik na forum
Marek podpowiedz sprzedac juz dzisiaj ze strata .
tara / 2009-05-27 16:37 / Tysiącznik na forum
widze ,ze index spadaja poczekam chyba do jutra moze podejdzie wyzej.
elka25 / 2009-05-27 16:51 / Bywalec forum
Jolu to co robisz? czekasz czy sprzedajesz? bo ja raczej poczekam do jutra
tara / 2009-05-27 16:39 / Tysiącznik na forum
kurcze widze ,ze sie cofa i nie moze przebic te 3,19 ciezka decyzja .
21marek21 / 2009-05-27 16:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
doklandie ciezko mu idzie przebicie wiec wolalem sprzedac !!!! Jolcia nie chcem decydowac za Ciebie , bo sama wiesz jak to jest.
tara / 2009-05-27 16:49 / Tysiącznik na forum
wiem Marku zostało pare minut na decyzje
tara / 2009-05-27 16:52 / Tysiącznik na forum
poczekam do jutra ma byc wiecej opcji tak pisał jaco ciezko pogodzic sie z duza strata na rachunku bo to sa moje całe oszczednosci .
tara / 2009-05-27 16:55 / Tysiącznik na forum
Ela jak sprzedasz to bedziesz odkupowac nizej czy rezygnujesz .
tara / 2009-05-27 17:01 / Tysiącznik na forum
Ela dopytaj sie Baxa co ci radzi czekac czy sprzedawac o odkupic nizej ./dlaczego nie pytasz/
elka25 / 2009-05-27 17:21 / Bywalec forum
Jolu ja dopiero przyjechałam z pracy a dziś były u mnie w pracy narady, więc przez cały dzień nie miałam czasu czytać co się dzieje na forum... Zapytałabym Baxa ale nawet nie wiem czy się dziś pojawił na forum??? bo ostatnio nie pisze żadnych postów, no chyba że coś przeoczyłam.. Ja mam zamiar jutro sprzedać nawet z małą stratą, a potem może skuszę się na obroty dzienne tak jak Ci chłopaki radzili /o ile znajdę czas w pracy/ żeby odrobić ewentualne straty... Zobaczę, może sie jakiś kierunek w końcu wyklaruje na eurodolarze (liczę na większą korektę) i wtedy może poczekam do piątku ze sprzedażą. Dziś na GPW była duża euforia, a jeśli Ameryka zamknie się na minusie to jest szansa że jutro GPW otworzy się na - więc $ up i na to liczę...
tara / 2009-05-27 17:56 / Tysiącznik na forum
No ,to kobiety narobiły troche zamieszania az sierotka uciekł ale przeciez nikt nie ma do nikogo pretensji przeciez to jest rynek grubasy robia co chca rozgrywaja partie wbrew logice i tutaj Green,Sierotka i Bidny obrazuja nam jak poprzez media steruja rynkiem i cel tez nam opisał bardzo wyraznie Maks bo sierotka nie ma cierpliwosci ale tez wiemy dlaczego obnizaja wartosc dolara i jaka jest rola w tym wszystkim Chin/Ania bankrutem szybciej stanie sie euroland/mnie meczy tylko czy nie kupiłam dolara za drogo czy juz poczekac az rynek przyjdzie do mnie /słowa sieroty/czy sprzedac ze strata i obracac nimi dziennie aby odrobic te straty jednak znajac zycie to nam to nie wyjdzie gdyz tylko Bax i Marek to potrafi to trzeba miec wyczucie .
irons45 / 2009-05-27 18:23 / BAKSIK ZIELONYCH
to moze ja cos powiem rano mozna bylo odkupic dolara ponizej 3.16 po poludniu powyzej 3.175 SPRZEDAC PRAWIE PO 3.20 TO BYL MAKS, wiec jest jeszcze jutro i ewentualnie piatek ?????/ popatrzec na kurs ropy ??????kurs dolara NOCA I rano i gieldeKIERUNEK I CO MOZE SIE DZIAC W CIAGU DNIA i decydowac kazdy za siebie bo bax jest wtedy madry jak kupi go taniej niz porusza sie cena w ciagu dnia jak wyzej tez musi mieszac ODKUPILEM PO 3.175 TYLKO POLOWE BO LUBIE PORANKI WTEDY WSZYSTKO WYGLADA JASNIEJ
tara / 2009-05-27 19:01 / Tysiącznik na forum
Do Eli aby zdecydowac sie na dzienny obrot musisz sledzic rynek cały czas bo to forex i na ciebie nie bedzie czekał trzeba szybko kupic szybko sprzedac jak kupisz za drogo i przegapisz gorke to zostaniesz na drugi dzien i masz straty ,to nie jest łatwo ,trzeba obserwowac rope, giełdy,info z rynku,wsparcia i opory i wiesz wtedy ze juz wyzej nie pojdzie i sprzedajesz nawet ze strata z reguły nie zostawiasz dolara na drugi dzien i ja boje sie ze wpadne w jeszcze wieksze tarapaty a chłopacy sami patrza kiedy sprzedac i nie beda cie wołac sprzedawaj dopiero napisza sprzedałam ale juz kurs poleci i bedzie za pozno.Sama nie wiem poprostu za duzo straciłam i mam cykora wpasc w jeszcze wieksze tarapaty i tak jak teraz sprzedam ze strata i to duza oddam kase babci i mało mi zostanie trzeba bedzie isc do roboty nie ma rady
tara / 2009-05-27 19:15 / Tysiącznik na forum
Poza tym Ela chłopaki sa wkurzeni na nas i kto nam poda ruchy euro/dolara ? a to jest bardzo wazne prawda. Sama nie wiem co robic ,napisz swoje uwagi na ten temat i co robisz ty jestes bardziej rozgarnieta trzeba było poczekac z tym zakupem jak mowiłas na trzeci dzien i teraz nie było by kłopotu .Teraz nie wiem sama co robic
tara / 2009-05-27 21:04 / Tysiącznik na forum
Ela przeczytaj sobie na spokojnie wszystkie watki i napisz co o tym myslisz.
elka25 / 2009-05-27 22:01 / Bywalec forum
Jolu odbierz pocztę
tara / 2009-05-27 17:11 / Tysiącznik na forum
Kibic ,wiesz jak to jest nadzieja ,nadzieja ,ze jutro sie odwroci jak do kupowania to jest wiele doradcow tylko jak trzeba poradzic co pozniej z tym fantem zrobic człowiek zostaje sam a straty ogromne w portfelu i jak sprzedam ,to juz sie chyba nie zdecyduje wchodzic gdyz za duze mam za duze straty i zamiast je zmniejszac to je pogłebiam ale nie mam do nikogo pretensji to jest rynek i nie ma silnych.
anka z bankiera / 2009-05-27 17:21 / Bywalec forum

to jest rynek i nie ma silnych

własnie o to mi chodzi,że może Fed tak to rozgrywa,że nikt nie wie jaki będzie wynik
eddekk / 2009-05-27 17:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po co chcesz sprzedawać ze stratą? Chyba właśnie jesteśmy w trakcie korekty, ale tak jak Sierota napisał, dla potwierdzenia musi przebić 1.386 i do piątku 3.3 na dolarze. ;)
sierota marycha / 2009-05-27 17:17 / Tysiącznik na forum

jak do kupowania to jest wiele doradcow tylko jak trzeba poradzic co pozniej z tym fantem zrobic człowiek zostaje sam

zastanawiam sie ile masz lat.....dobra, na tym konczymy ten cyrk
tara / 2009-05-27 17:17 / Tysiącznik na forum
Zastanawiam sie czy sprzedac moze tylko połowe prosze poradzcie cos i dopiero za ta połowe pln kupic dolary jak bedzie ustalony kierunek a jak sie zmieni czy bedzie korekta i nie wejde to bede miała te pozostałe dolary.
elka25 / 2009-05-27 17:00 / Bywalec forum
Sama nie wiem, ale raczej tak żeby strate odrobić
tara / 2009-05-27 16:43 / Tysiącznik na forum
Poczekam do jutra cos sierotka pisze o mozliwosci cofniecia w okolice 1,38
kibic_43 / 2009-05-27 16:56 / Bywalec forum
SIEROTA__do KLUBU [1]
wydaje sie, ze figle EUR zakonczyly sie, potwierdzeniem bedzie spadek ponizej 1.3860 a poki
Jola tez pamietaj o tym aktualny kierunek 1.4250

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy