Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa antyterrorystyczna. Nowa wersja jeszcze bardziej restrykcyjna

Ustawa antyterrorystyczna. Nowa wersja jeszcze bardziej restrykcyjna

Wyświetlaj:
asddd / 78.10.204.* / 2016-05-06 16:31
Do mnie ABW nie wpada codziennie... w sumie na oczy ich nie widziałem, a jestem Polakiem. Nie budzi to mojego niepokoju. Może w niektórych ona budzi... dla kumpli kumpli co mają kumpli i znajomości pewnie i jest ona kontrowersyjna.
LolekTT / 195.94.206.* / 2016-05-06 16:54
Zmienisz koleś zdanie, jak rada ocalenia narodowego każe ci profilaktycznie np. składać razem z PIT oświadczenie, że nie sypiasz z własną matką. Czujesz o czym tu mowa, czy dalej masz zator?
zdegustowana / 95.49.70.* / 2016-05-06 16:09
powoli zbliżamy się do zmiany w państwo totalitarne....jeszcze chwila a nikt na tych górnych stołkach nie będzie odpowiadam za swe czyny .......wystarczy ze im się ktoś nie spodoba i bez problemu zniszczą im życie , bo definicje terroryzmu i innych przestępstw przestaną w ogóle mieć znaczenie wystarczy być innego zdania i to polegać będzie karze wiezienia....jeśli ktoś twierdzi że uczciwi nie mają się czego bać to za chwilkę zobaczą jak bardzo się mylą....za chwilkę jeśli nie będziesz się uśmiechał i machał tak długo jak oczekuje tego wielki K. oskarżą was o tworzenie negatywnego wizerunku kraju czyli zdradę stanu ....to co właśnie napisałam według tych definicji...będzie podlegać pod terroryzm bo jakiś chłopek na górze uzna że źle się wyrażam a temat tego wspaniałego rządu ...wolność słowa tak właśnie umiera
chichot dona / 109.243.184.* / 2016-05-06 16:31
Wszak jest to tylko implementacja przepisów/prawa UE. Ba polska jeżeli nie wprowadzi zaleceń UE będzie musiała płacić kary.
To tzw. prawo antyterrorystyczne jest wprowadzane na polecenie UE i powinien to wprowadzić jeszcze poprzedni rząd , ba obecny rząd praktycznie wzoruje się na projekcie rządu poprzedniego.
Wobec tego zwolennicy (bezmyślni?) tej czy innej opcji niech nie się ślinią, niech nie pieniacza tylko podadzą sobie ręce. Wszak i jedni i drudzy ową ustawę musieli by wprowadzić pod groźbą kar unijnych.
To tylko adaptacja unijnych dyrektyw.
To UE staje sie coraz bardziej totalitarna, teraz głównym instrumentem zniewolenia i podporządkowania są kary finansowe, czy inne restrykcje ekonomiczne.
Wolność słowa zamieniono na poprawność polityczną .. kłamstwo i manipulacje nazywa się prawdą a celują w tym środowiska unijne właśnie.
Ale aby to się udawało potrza było już dużo wcześniej przygotować plebs do roli niewolniczej.
I jak widać sukces pełny, tak głupich ludzi konsumpcjonistów w takiej ilości chyba jeszcze w historii cywilizacji nie było?
Sławek605 / 80.55.64.* / 2016-05-06 19:10
Zgadzam się z tobą, jeżeli ten kierunek się utrzyma to unia jeszcze trochę i zażąda czipowania swoich obywateli a ciapatych zostawią w spokoju All...bo to uchodzcy.
Surge Polonia / 91.198.217.* / 2016-05-06 16:02
To już obawiam się o jego ekscelencje księdza Natanka i ojca dyrektora jego świętobliwość ojca śniętego Tadeusza Rydzyka i o marsze tzw. miesięcznicy. Jest tam tyle nienawiści, że dożywocia nie wystarczy.
polak132 / 87.105.249.* / 2016-05-09 11:57
ja natomiast obawiam sie o twoja glowe tworki ikod
zxxx / 164.126.104.* / 2016-05-06 15:48
oczywiscie zgadzam z restrykcjami niech sloszby najpierw reaguja utrudniaja i inwiguluja a POTEM NIECH PRZEPROSZA JAK MYLA UWAZAM TAK POWINNO BYC NAS POLAKOW NIE STAC NA ZAMACH BO NIE MAMY SLOZBY ZDROWIA WSZYSTKICH BY ,,WYRABALO BEZ POMOCY PIELEGNIARSKIEJ ,, PANSTWO W KWESTJI ,,ZAMACHOW I TERRPRYZMU POWINO MIEC MOZLIWOSCI STRZELANIA BEZ OSTRZERZENIA ,,
matka785 / 94.141.128.* / 2016-05-06 15:39
Internet jako pomysł czarta, imperialistów i wszystkich nam złe życzącym w naszym kraju winien być zakazany . Zakaz winien być uwzględniony w nowej konstytucji. Wystarczy TV1 TRWAM i kazanie plebana W bratniej Korei nie ma internetu i naród żyje dostatnio i szczęśliwie .Prezesie K .działaj broń młodzież i dzieci polskie
gg2411 / 178.37.30.* / 2016-05-06 18:49
i oby tak się stało wreszcie młodzi zajarzą że prócz życia on line jest szara rzeczywistość i że fanaberie rządzących ich też dotyczą na razie nasza młodzież żyje na innej planecie
jambus66 / 2016-05-06 15:44
matka785 - Cicho matka, cicho, bo jeszcze prezes to na serio weźmie. Wiesz, ze oszołomom wystarczy jedno zdanie, żeby na ślepo zaczęli działać
Karol1959 / 212.95.7.* / 2016-05-06 15:32
Normalny człowiek nie ma się czego obawiac. Kombinator tak.
Misterious / 81.161.204.* / 2016-05-06 16:06
W jakim ty świecie żyjesz? Czytaj trochę więcej, najlepiej nie tylko tabloidy i katolicką prasę, to może zobaczysz, że większa władza w rękach urzędnika i służb, to więcej zniszczonych ludzi, którzy nic nie zawinili, a całą akcję wykonano "prewencyjnie".
pesto / 83.9.63.* / 2016-05-06 15:59
Normalny człowiek nie ma się czego obawiać w NORMALNYM PAŃSTWIE,... ale nie w Polsce, państwie kolesi, przekrętów i korupcji, państwie w którym jest urzędnicza nietykalna kasta, a kiedy już wiadomo że państwo skrzywdziło obywatela lub naruszyło jego konstytucyjne prawa ... to funkcjonariusz .. nie będzie funkcjonariuszem ... i odszkodowania od państwa nie otrzymasz. WIĘC W POLSCE MASZ SIĘ CZEGO OBAWIAĆ ! Tutaj nie ma ani prawa ani sprawiedliwości ... no chyba że w nazwie, na sztandarach ... lub w głupiej gadce politycznych oszustów. Z takimi poglądami jak twoje ... nadajesz się do partii korytowej ... PiS, PP, PSL ... lub innych tego typu "wyzwolicieli" ... z pieniędzy rzecz jasna.
mbarr / 41.226.1.* / 2016-05-06 15:48
Jak nie masz się czego obawiać to daj mi proszę swoją kartę do bankomatu i pin. Ja tylko sprawdzę, jakie transakcje wykonujesz.
mojeimię / 83.18.197.* / 2016-05-06 15:29
Nwo kroczy dzielnie ku nam. Zastraszanie ludzi na wszelkie sposoby, a następnie ,,niby pomoc" poprzez wprowadzenie prawa ograniczającego swobody obywateli. A czipowanie na masową skalę tuż, tuż.
bwpd / 62.178.42.* / 2016-05-06 15:20
Ta ustawa antyterrorystyczna moze sie nie spodobac ale LEWAKOM ANTY-POLAKOM !

POLACY SA ZADOWOLENI I BEDA SIE CZUC PEWNIEJ !
sondor / 93.105.24.* / 2016-05-06 15:27
Jeśli nie rozumiesz co to są wolności obywatelskie, to nie zabieraj głosu. Dochodzę do wniosku jednego, że niestety ale Polacy zaczynają się różnić na tych co rozumieją, trochę rozumieją i tych co nic nie rozumieją o co w tym wszystkim w tej chwili chodzi rządzącym. Im chodzi o jedno - wszechwładztwo i zamordyzm - czy to nam odpowiada - dla mnie NIE i sądzę że dla milionów Polaków także nie!!!
laks / 188.146.136.* / 2016-05-06 15:11
Włąśnie o władzę absolutną i kompletną bezkarność bo jak nie da się udowodnić, że skazowano pliki czy je przeglądano czy je wykorzystwano - to do czego to prowadzi - do mafijnej włądzy typu Putin, Stalin, Hitler. Korea Północna jest tego najlepszym przykładem. Kaczyński mówił o Węgrzech. A ja chcę żyć w polsce. Niech się do Węgrzech przeprowadzi., kto mu zabrania ale dziś robi z polski nie Węgry a koreę Północną. Tylko patrzeć jak wyrosną obozy pracy karnej, ściany śmierci, Szubienice czy rozstrzelanie?
cara straszliwa:)) / 178.37.242.* / 2016-05-06 14:44
Kary śmierci nie wolno, więc zakaz nowych gamepadów należy w ustawie ująć - to się zlękną.
jack475 / 176.221.121.* / 2016-05-06 14:32
ale to sa przepisy unijne,to unia nakazuje wszystkim krajom czlonkowskim ich wprowadzenie,przeciez chcieliscie do uni,a to dopiero poczatek ,jak sie nie dostosujecie to kara finansowa od kazdego obywatela bedzie ,500 tys euro a co za emigranta 250 tys euro to za niedostosowanie 500,przeszkadzal wam dyktat komunistyczny to macie totalitaryzm unijny,juz gineli ludzie na demonstracjach anty,we Francji,Hiszpani,Holandi ,ale przeciez protestujacy to bandyci,chuligani,rasisci ,nie obywatele walczacy o wolnosc
lh / 77.255.91.* / 2016-05-06 14:32
najliczniej odzywają się lemingi - obrońcy oszustów , złodziei i islamistów .Poprawni targowiczanie
darek487 / 83.23.129.* / 2016-05-06 14:27
Matko no nareszcie.Nie mogę się doczekać tych czasów kiedy służby rządowe będą mnie poniżać przy aresztowaniu (nawet gdy nie będę winny), będą mnie torturować tak do krwi , a na koniec mnie zabiją w imię interesu i porządku publicznego.Wtedy to by była dopiero kraina miodem,mlekiem i spokojem płynąca.Ludzie no zróbmy referendum i bądźmy wszyscy na TAK.
Jared Thor / 79.188.182.* / 2016-05-06 14:26
a co wy mysleliscie ze ta banda zlodzieji ktora w latach 80-tych wyprowadzala roboli na ulice kryjac sie za ich plecami odda teraz koryto ale tak to juz zwami polaczkami jest ze jestescie madrzy po szkodzie
JA6969 / 193.36.183.* / 2016-05-06 14:17
Zaczyna się państwo policyjne. Już niedłuhgo w środku nocy wpadną panowie w kominairkach i będą dokonywać osobistych rewizji czy w d... nie schowałeś dynamitu.
A oczywiście terroryści będą dalej robili swoje bo w d... maja prawo i przepisy.

Najnowsze wpisy