Forum W wolnym czasieImprezy

UWOLNIJ SWOJE SZCZĘŚCIE!!! szkolenie

UWOLNIJ SWOJE SZCZĘŚCIE!!! szkolenie

KOlejniczak / 2009-02-17 16:35
„To nie miejsce ani spełnienie jakiegoś warunku,
ale sam umysł jest tym,
co może czynić każdego szczęśliwym lub nieszczęśliwym”



Roger L'Estrange


Czy już kiedyś słyszałeś te słowa? Czy już dostrzegasz ich przesłanie?

Czy być może jeszcze jesteś jedną z naprawdę wielu osób, które uważają, że to zbieg okoliczności sprawił, że znajdujesz się w tym, a nie innym miejscu?

Czy to nie bliska Ci osoba powoduje, że rosną skrzydła u Twoich ramion?

Czy to nie palec przeznaczenia wskazał Ci drogę życiową?

Otóż nie!!

To nie palec przeznaczenia, nieukochana osoba, ani otaczający Cię świat, lecz TY sam!
To właśnie Ty jesteś początkiem i końcem wszystkiego.

CZY TO MOŻLIWE?

Czy zastanawiasz się czasami nad tym jak powinno wyglądać Twoje życie?
Na jaki związek naprawdę zasługujesz?
Co chciałbyś zmienić w swoim świecie już teraz, w tej chwili?
Gdybyś pozwolił sobie teraz na chwilę marzeń, na ekscytujące pobudzenie własnej wyobraźni?

Co byłoby pierwszą z rzeczy, którą natychmiast, już teraz, już w tej chwili zmieniłbyś?
Jak mogłoby wyglądać Twoje życie pozbawione wszystkich niepotrzebnych lęków?
Jak wyglądałoby życie wypełnione po brzegi szczęściem miłością i zrozumieniem?
Pomyśl jak to by było, gdybyś nagle stał się osobą: pewną siebie, szczerą, szczęśliwą, akceptującą siebie i innych? Lubianą przez otoczenie i dobrze się czującą pośród nowych i starych znajomych?
Jakbyś się czuł jako człowiek pełen wiary w własne możliwości? Jakbyś się czuł jako pewny siebie człowiek?

SZKOLENIE „UWOLNIJ SWOJE SZCZĘŚCIE!”

Jeśli chcesz zrozumieć świat, otaczającą Cię rzeczywistość i to, co Ci się przytrafia, musisz najpierw poznać siebie.
Zobaczyć tę wyjątkową osobą, w której drzemie olbrzymi potencjał. Nauczyć się akceptować i rozwijać swoje zdolności i indywidualne predyspozycje. Zyskaj wiarę i pewność siebie.
Jeśli już dziś podejmiesz decyzję, by każdego dnia pójść odrobinę dalej, wyobraź sobie, gdzie będziesz już za miesiąc!

CZY WIERZYSZ, ŻE W CIĄGU ZALEDWIE JEDNEGO DNIA MOŻNA:

Zdobyć wiarę w siebie
Usunąć ograniczające przekonania
Obudzić miłość
Pozytywnie kształtować relacje z innymi
Poznasz największy „sekret Sokratesa”
Nawiązywania doskonałej komunikacji
W EFEKCIE SZKOLENIA:

To właśnie podczas tego szkolenia dowiesz się i nauczysz jak kontrolować swoje przeznaczenie, by mieć pewność, że nikt nie zrobi tego za Ciebie. Szkolenie to jest pierwszym krokiem w stronę naprawdę wielkiej i najważniejszej zmiany w Twoim życiu. Podczas tego szkolenia to właśnie Ty jesteś najważniejszą osobą na świecie. Nasza uwaga koncentruje się tylko na Tobie byś dokonał jak największej zmiany byś stał się naprawdę szczęśliwym człowiekiem, pewnym siebie i osiągającym wszystko to na co zasługujesz!

OBSZARY TWOJEGO ZYCIA, W KTÓRYCH WYKORZYSTASZ POZNANE TECHNIKI:

Rozwój osobisty.
Relacje i związki z innymi.
Biznes.

I co Ty na to?

DODATKOWE KORZYŚCI :

( podczas szkolenia losowanie 3 wejściówek na szkolenie „Szczęście to Ty” )

Jeśli naprawdę Ci zależy, by stać się naprawdę szczęśliwym człowiekiem spełniającym własne pragnienia i marzenia zachęcam do zapisania się na szkolenie już TERAZ.

Szkolenie objęte, wydaną przez Europejski Instytut NLP
BEZWARUNKOWĄ PEŁNĄ GWARANCJĄ SATYSFAKCJI

Co to oznacza?

że jeśli TO JEST TO – WYGRYWASZ

Jeśli nie będziesz mieć 100% zadowolenia z tego treningu, wówczas zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Wystarczy, że skontaktujesz się ze nami w ciągu 7 dni od daty zakończenia szkolenia. Nie będziesz musiał /a odpowiadać na żadne pytania, o powody zwrotu jeśli nie będziesz chcieć.

Jaka jest forma szkolenia?
Praktyczne interaktywne warsztaty


Gdzie odbędzie się szkolenie?
Warszawa

Kiedy będzie i jak długo będzie trwało szkolenie?
Zaczynamy 07 Marca 2009 (Sobota)
Kończymy 07 Marca 2009 (Sobota)
Szkolenie trwa 1 dzień w godz. 10 - 18

zapisać możesz się już teraz klikając na : http://www.nlpszkolenia.com.pl/szkolenia,49,uwolnijswojeszczescie.html
Wyświetlaj:
abada / 46.229.149.* / 2016-07-28 22:07
Trochę już stary wątek i szkolenie już napewno nieaktualne. Ja chciałbym jedynie dodać od siebie jako ciekawostkę szkolenie na bazie Modelu Kwadratu Komunikacyjnego: http://corelszkolenia.pl/nasza-oferta/zrozumiale-i-interesujaco
Jestem po takim szkoleniu i mogę śmiało je polecić każdemu kto ma problemy z wyrażaniem swoich myśli, z rozmową z innymi.
jeszczeniemilioner / 2010-04-21 11:56
Muszę w końcu obejrzeć ten Sekret. Dużo o nim słyszałem, ale zawsze jakoś wypadalo mi z głowy, żeby w końcu poszukać tego filmu. Co do Joe Vitale - to mnie powala historia tego człowieka. Amerykański Sen jak nic. Jak z bezdomnego stać się milionerem. Sam bym się wybrał na ten kurs, ale pewnie nie będę miał czasu żeby jechać do Warszawy.
kopiejka / 2010-04-20 12:05
faktycznie smerficzek masz rację brzmi to jak treść z książki, czy filmu sekret. No może nie całkiem dosłownie, ale jakby nie było podobieństwo jest.
Wspominałeś, że Joe Vitale przyjeżdża w czerwcu do Warszawy., może wiesz kiedy dokładnie? I jak się będzie można na to szkolenie dostać?/
Bo nie ukrywam, że przydałoby mi się, gdybym wiedziała jak mieć nieco więcej funduszy;)
smerficzek / 2010-04-15 09:42
Brzmi to bardzo znajomo:) Oczywiście jak mądrości zawarte w "Sekrecie". To dosyć zabawne, bo w czerwcu przyjeżdża do Warszawy ze swoim szkoleniem( dotyczącym przyciągania pieniędzy) Joe vitale:) Jak widać bycie świadomym własnych myśli jest bardzo na czasie:) Ja w to wierzę
gracz44 / 85.193.242.* / 2009-04-10 21:05
Wielu ludzi rozpycha się w życiu nie wiedząc, że sukces zależy od nich samych.


-------------------------------------------
Oni www.iduo.p

Najnowsze wpisy