Forum Forum finansoweBanki

w ktorym banku lokata?

w ktorym banku lokata?

bossaa / 2011-09-27 09:41
Niespodziewanie odziedziczyłam trochę grosza.Chciałabym jakoś to zdeponować w którymś banku,abym miała na najczarniejszą godzinę.Nie znam sie i nie wiem gdzie założyć lokatę,abym nie straciła tych pieniędzy.
Wyświetlaj:
polipo890@gmail.com / 83.2.47.* / 2012-03-02 11:13
ZAPOMNIJ O LOKATACH !!!

Mam dla ciebie wspaniały system inwestycyjny. Też w ogóle nie byłem do niego przekonany ale teraz widzę masę pozytywnych opinii i sam miałem okazje rozmawiać z ludźmi którzy tam inwestują swoje wszystkie oszczędności! Poświęc trochę swojego czasu teraz żeby w przyszłości rozkoszować się DUŻYMI zyskami!
Mam dla Ciebie do zaoferowania unikalny system inwestycyjny który pomoże ci zabezpieczyć swoją przyszłość, chcę zaoferować partnerstwo w programie JustBeenPaid
Na prawdę polecam, sam w ogóle temu nie ufałem, z reguły jestem nieufny i niechętnie zaczynałem ale teraz usłyszałem mase pozytywnych opinii i sam miałem okazje rozmawiać z ludźmi którzy tam inwestują wszystkie swoje oszczędności!
Just Been Paid jest to system inwestycyjny w którym możemy zarobić aż 2% dziennie poprzez system JSS-Tripler
Jest to jeden z najlepszych projektów którego nie trzeba reklamować.
Nie jest potrzebny również sponsoring chociaz jak najbardziej istnieje taka mozliwość - czyli jest to idealna sprawa dla osób które mają kłopoty z pozyskiwaniem partnerów do wspólpracy.
Moga one skupić się wylącznie na inwestowaniu w programie Trippler.
Nie musisz posiadać ani tworzyć listy kontaktów!
Nie musisz posiadać ani tworzyć bloga - chyba, że chcesz!
Bez kosztownych metod marketingowych
JSS-Tripler to część większego przedsięwzięcia Fredericka Manna – JustBeenPaid. Jss-Tripler działa od 17 lutego 2011 roku i ma się bardzo dobrze.
Do dzisiaj program zyskał rzeszę użytkowników wpłacających po kilka tysięcy $.
Firma czerpie korzyści z obrotu pieniędzy wszystkich użytkowników, gwarantując nam zawsze 2% zysku dziennie. Dzięki automatyzacji i restartom, pieniądze nasze są zawsze w obrocie generując zysk firmie i użytkownikom, co czyni ten wyjątkowy program inwestycyjny niezniszczalnym.
Firma płaci bez żadnych problemów - można wypłacać swoje zarobki po osiągnięciu kwoty powyżej 20$.
Wypłatę otrzymuje się w 48 godziny od zażądania jej wypłaty a do tej pory zarobione przez nas pieniądze wpływają na nasze konto AlertPay w czasie do 24 godzin od ich uzyskania.
Więc zapraszam jeśli lubisz pieniążki i chcesz zarobić na czymś lepszym niż lokaty bankowe.
Tutaj jak nie chcesz, nie musisz sam inwestować bo na początek obracasz z góry przyznanym bonusem za partnerstwo w programie- 1 pozycja 10 $.
http://adv.justbeenpaid.com/?r=nx5SGf615x
Zasada działania Jss-Triplera jest prosta:
Wykupujesz tzw. pozycje - koszt jednej to 10$
Codziennie od każdej wykupionej pozycji jest nam naliczany zysk 2%.
Np. posiadając 10 pozycji dostajemy 2$ dziennie przez 75 dni.
Po 75 dniach pozycja wygasa i przestaje nam przynosić zysk.
Wpłaty poprzez Alertpay oraz niedawno udostępnili SolidTrustPay i LibertyReserve.
Wypłaty na razie wyłącznie na Alertpay. (Przychodzą w ok. 12 godzin - minimum do wypłaty 20$)
Na start dostajemy 1 pozycję czyli 10$ !!!

Dostajemy także bonus za wykupienie pozycji przez naszych poleconych-
1$ za pozycję wykupioną przez poleconych z 1 poziomu i 0,5 przez poleconych z 2 poziomu.
Płatności załatwiamy narazie przez AlertPay ale JBP już pracuje nad udostępnianiem płatnosci w innych formach.
Jak chcesz mogę Ci pomóc rozwinąć się w tym biznesie!!!
polipo890@gmail.com
fx / 83.22.149.* / 2012-03-02 11:48
Polipo890. Przestań pieprzyć!
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2011-12-15 10:36
Proszę skorzystać z porównywarki finansowej na www.InvestPuls.pl - można wyszukać, porównać i wybrać najkorzystniejsze lokaty według własnych kryteriów. Pozdrawiam.
Kokos9 / 2011-09-28 17:00
Poszukaj lokat antybelkowych.Jeżeli duża kwota spróbuj negocjować, lub podziel lokaty na 2,3 banki ,zawsze tam gdzie maja gwarancje państwowe.Generalnie oszczędzanie w bankach daje małe zyski.
zalll / 2011-12-15 15:02
bardzo słuszne słowa, w dwóch zdaniach wyjaśniona jak korzystać z lokat, szkoda tylko że mają zlikwidować te antybelkowe :/
bartoo98 / 2011-09-28 11:28 / Bywalec forum
bank pekao to dobra opcja, rowniez polecam
mlyn43 / 2011-09-27 12:46
proponuję przejść się do Banku Pekao SA
nok / 87.205.86.* / 2011-09-28 00:41
przejść to się można, tylko szkoda zelówek :)
wirrr / 2011-09-27 12:08 / -
może tutaj uda Ci się coś znaleźć:

http://direct.money.pl/lokaty/
krzaczek / 2011-09-27 11:06 / -
oraz ing bank slaski, proponuje zapoznac sie z ich oferta
Krzysiek74 / 89.77.12.* / 2011-09-27 10:36
Obecnie dobrą lokatę proponuje Meritum Bank.
http://www.finansosfera.pl/lokata-terminowa/1996-meritum-bank-lokata-powitalna/

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: