Forum Polityka, aktualnościKraj

Wałęsa chciałby wiedzieć, kto jest naszym wrogiem

Wałęsa chciałby wiedzieć, kto jest naszym wrogiem

Wyświetlaj:
Karmazyn / 2011-09-29 13:38
Kto by się spodziewał takich głębokich rozmyślań ze strony Lecha Wałęsy!!
-0-@(GalAnonim)@-0- / 83.27.45.* / 2011-09-28 23:03
Odpowiedź jest prosta ... Skull and Bones ... Masoni ...
Zwycięży Orzeł Biały / 87.207.120.* / 2010-11-22 06:48
Bolek ponoć myśliciel. Bolku odpowiadam; nasze słabe państwo jest naszym wrogiem! Tak było w XVIII w. tak jest ponownie w XXI w.
PIP / 87.205.53.* / 2010-11-21 23:39
BEZ MOŻLIWOŚCI DOROBIENIA .TYLE WYWALCZYŁEŚ DLA LUDZI PRACY.
Ost / 89.228.69.* / 2010-11-21 22:47
Panie "prezydent" Wałęsa, Pana wizja jest jak proroctwo dla świata, który przeskoczył przez płot.
Dziś wrogiem "naszym - (usa)" - jest ten kto posiada bogate złoża i nie dopuszcza lobby USA do ich kontroli. My jako kraj bogaty w łupki z gazem też możemy być wrogiem. Myślę, że Prezydent Komorowski na najbliższej audiencji złoży przysięgę, o wyższości amerykańskiej technologi wydobywczej nad konkurencyjnymi. Na zachętę pewno przypomną mu kilka nieudanych prezydenckich lotów przedstawicieli Ameryki Łacińskiej gdyby chciał bronić wyższej racji stanu. Jako prawemu i ułożonemu Prezydentowi zaproponują mu świat usa bez wizy, by mógł błysnąć wielkim sukcesem przed rodakami . Tylko kto tam będzie fruwał poza Rychem i Zbychem na florydzkie pola golfowe, pewno niewielu. A za swój gaz i tak zapłacimy.

Ps: Afganistan posiada duże złoża litu. Co by było gdyby Chińczycy je wydobywali?
xxxxzzzz / 178.182.171.* / 2010-11-21 21:53
Wałęsa jest naszym wrogiem i obecny prymas polski który podobno powiedział ze kto nie głosował to nie ma prawa krytykować. Uważam że wręcz przeciwnie. Każdy kto się nie pojawił w lokalu wyborczym zaglosował ponieważ nie poparł żadnego z kandydatów. Ja rowniez nie głosowałem bo gdy zobaczyłem listę kandydatów to się za glowę zlapalem . Wszystkich znam ze zlodziejstwa lub cwaniactwa. Nie głosując na zadnego z nich mam przynajmniej tą satysfakcję że mogę przynajmniej powiedzieć tym co głosowali a macie za swoje głosowaliście na nich a przez was cierpię ja i moja rodzina. Co innego gdyby przekreślona kartka nie liczyłaby się jako głos nie ważny tylko liczyłby sie jak głos ważny i odliczający punkty wszystkim kandydatom.
Wapniak / 2011-09-29 12:07 / Tysiącznik na forum
xxxxzzzz - ..."Nie głosując na żadnego z nich mam przynajmniej tą satysfakcję"... żadnej mieć nie możesz!!!..."Każdy kto się nie pojawił w lokalu wyborczym zaglosował ponieważ nie poparł żadnego z kandydatów"... wręcz odwrotnie. Głos nieobecny to cicha ...AKCEPTACJA!!! Im wystarczy, że zagłosują tylko koledzy i "uzależnieni".
W tej demokracji, jedynie głos nieważny - oddany /liczony?/ jest lub może coś "światu" pokazać. O ile PKW to ogłosi... Chyba, że jakaś nowa rewolucja...
l3ezdruvb / 79.185.110.* / 2010-11-21 21:37
bzdzo ciekawe Byy edsbek nie wie co mówi ????
ZZ
STARY SOLIDARNOŚCIOWIEC / 212.91.17.* / 2010-11-21 19:31
WAŁĘSA -TY JESTEŚ NASZYM WROGIEM ,GDYŻ NAS ROBOTNIKÓW OSZUKAŁĘŚ.Miałęś komuchów puścić w skarpetkach a wyposażyłeś ich w FORTUNY wspierając tzw,LEWĄ NOGĘ .Do śmierci ci tego nie wybaczymy ZDRAJCO .jAK MASZ CZELNOŚĆ PYTAĆ KTO JEST NASZYM WROGIEM .JA WIEM ŻE TWOIM WROGIEM BYŁ ŚW.PAMIĘCI L. KACZYŃSKI I ŻYJĄCY JESZCZE JAROSŁAW.WYJMIJ MATKĘ BOSKĄ Z KLAPY .
Askania / 87.185.182.* / 2010-11-21 20:03
Człowieku, nie klep wyuczonych formułek! Spróbuj włączyć myślenie. Może się uda.
rembert2 / 2010-11-21 17:04 / Tysiącznik na forum
Najwiekszym wrogiem najczesciej jestesmy sami dla siebie panie byly prezydencie-przerost ambicji,zadufanie ,niechec do dzielenia sie sukcesem,brak pokory itd
() / 89.79.216.* / 2010-11-21 16:56
A może wrogiem jest alkohol ?
~Janusz / 95.50.107.* / 2010-11-21 16:55
Ja tam domyślam się, kim są ci nasi wrogowi oraz generalnie wrogowie wolnego świata - wiem, ale nie powiem. A może te NATO-wskie rakiety to mają im w banki wycelować oraz i w ich pełne lewych derywatów komputery, a potem na trzy, cztery: sru, i po ptakach? Czerwony Szyld ze swym Złotym Człowiekim oraz z Felernym Rockiem powędrują wreszcie do swego lucka ?
Bolesław// / 83.31.227.* / 2010-11-21 16:26
naszym wrogiem są TW, komuniści i esbecy, którzy są wciąż u władzy

Najnowsze wpisy