Forum Polityka, aktualnościKraj

Wałęsa kontra Zyzak

Wałęsa kontra Zyzak

Money.pl / 2009-10-20 14:10
Komentarze do wiadomości: Wałęsa kontra Zyzak.
Wyświetlaj:
historyk / 89.77.150.* / 2009-10-21 13:58
szczyt obłudy i hipokryzji, założył spółkę o tej samej nazwie, po co bo mu sie podobała, jaja, czy ma wszystkich za niemyślących
życzliwy / 83.12.11.* / 2009-10-21 11:24
Tacy ludzie jak Wy dwadzieścia parę lat temu przyczynili się do tego ,że postanowiłam,że już nigdy żadną działalnością społeczną nie będę się zajmować, ani nadstawiać za nikogo karku bo w tym kraju nie szanuje się nic ani nikogo. Bardziej teraz obchodzi mnie los bezdomnego kota niż ludzi. Takich ludzi jest z każdym rokiem więcej. A skutek jest tylko taki,że wszędzie : w polityce, w organizacjach , stowarzyszeniach pozostają już tylko interesowni. Gratuluję to sukces kołtunów.

Zyzakiem Pan Wałęsa nie powinien się przejmować , bo kto to jest Zyzak , gdyby nie wypociny,
które napisał o Panu Wałęsie nikt by o Zyzaku nie usłyszał.
Gdyby Pani Anna Walentynowicz nie zadała tych pytań , niewielu by o niej już pamiętało( szanuję tych co poświęcali kiedyś się dla sprawy , ale godność trzeba zachować do końca i tak się człowiek godny się nie zachowuje. Wielu działaczy z tamtych lat nie zrobiło w nowych czasach kariery , bo to zupełnie co innego być działaczem w podziemnej opozycji ( tu jest się nastawionym na niszczenie0a co innego budować coś w nowych czasach konstruktywnie - to zupełnie inna rola. To ,że ktoś potrafił sie w nowych czasach odnaleźć nie znaczy ,że był zdrajca , że jest złodziejem - to problem psychologiczny pokolenia przełomu w czasach nie tylko zresztą nasz. Ci ludzie oczekiwali wdzięczności narodu a tu nie ma czegoś takiego , jest dorze jak nie zgnoją. Gdy Anna Walentynowicz znalazła swoje miejsce i osiagnęła sukces , była zamożna nie użalali byście się nad nią , a gdyby na dodatek Pan Wałęsa nie był Prezydentem tylko dalej zwykłym sobie robotnikiem albo emerytem nikt by tych pytań nie słuchał.
Pani Anna Walentynowicz tak naprawdę zrobiła to z rozżalenia z bezradności i w sumie miała pretensje nie do Wałesy ale do narodu , że o niej zapomniał.
djmobber / 79.191.89.* / 2009-10-21 14:18
Aaaa ! mamy cię ! -życzliwy a piszesz "postanowiłam ":)

Życzliwi i naiwni ,często zajmują się pracą społeczną .
Stanowią tym najczęściej pożywkę dla cwaniaków.
Życzliwi i naiwni z czasem się zniechęcają i przestają się dawać wykożystywać,
Lecz ciągle pozostają naiwni i nierozumiejacy ,tacy już są "życzliwi i naiwni "
Lubimy ich za to ,są fajni .
Szczególnie życzliwe , naiwne ,do tego młode i piękne ,-uwielbiają wszyscy.
Ale musisz się zdecydować kim Ty jesteś ?
prawda_zatajona / 84.144.119.* / 2009-10-21 12:51
nikt nie zapomnial o pani walentynowicz, wlasnie ona jest prawdziwa bohaterka, ja bym tez to zrobil co ona gdybym sie dowiedzial z jakim sprzedawczykiem mam doczynienia.
Niestety kazda prawda boli, a pan zyzak i wielu innych naukowcow i historykow
ukazali nam prawde o lechu walesie. chociaz to jest jedyna prawda pan walesa
jest na tyle tchorzem, ze nie umie przynajmniej przeprosic. nic po tym, ze pan walesa wyczyscil(wydarl) swoje akta prawda zawsze bedzie ujawniona. nikt nie chce gnoic
dzialaczy, ale ci prawdziwi dzialacze(skromni ludzie) usuneli sie na bok albo zostali zlikwidowani. zostali tylko karjerowicze zaprzedawczyki komuny, kolaboranci.
pan walesa swymi wypowiedziami i dzisiejszym zachowaniem potwierdza w 100%
prawde jaka o nim sie dowiedzielismy, a to rzeczywiscie wstyd i hanba dla niego i calego
narodu. nie moge patrzec na ta poprawna polityke, ktora jest tylko zaklamaniem.
oddajmy czesc prawdziwym, stojacym na boku bohaterom tej prawdziwej POLSKI
a nie tym co ich komuna wybrala, zeby pomogli im dalej przetrwac i rzadzic.
hipoteza / 79.184.36.* / 2009-10-23 12:09
...miałem w swoim życiu okres nauki, zaangażowania, flustracji i beznadziei
... beznadziei wywoływanych systematyczną zdradą tzw. elit politycznych ( centroprawicowych i liberalnych )
... zdrajca to, historycznie i psychologicznie rzecz ujmując, ktoś znacznie gorszy od przeciwnika !
... dzisiaj zarówno jak i pozostali zaangażowani przed laty jesteśmy wycofani, bierni, ale
zdrajcom nie wybaczyliśmy i przed rozliczeniem nie wybaczymy !!!
...może niebawem przyjść czas zapomnienia lecz nie wybaczenia !?
prawda_zatajona / 84.144.118.* / 2009-10-23 12:40
Azeby wybaczyc to najpierw tzeba uslyszec slowo PRZEPRASZAM.
Bez tego slowa nie wiem czy zdrajca jest swiadomy co mu sie wybacza.
W Polsce za duzo bylo tych wybaczen, a to pociagnelo za soba, ze wlasnie
ci zdrajcy przez przebaczenie(groba kreske) dalej pchali sie na swiecznik,
a ci prawdziwi bohaterowie zostali odsunieci na bok i wyszydzeni.
Czy to jest ta sprawiedliwosc jaka mamy na mysli.
Zobaczmy na naszych rzadzacych co to za ludzie, to ci sami co ze strachu
przed zdemaskowaniem zaczeli walczyc z prawda otaczajac sie wlasna
elita, gdzie reka reke myje gdzie kolesie kryja kolesiow, a tych naprawde prawdziwych
skromnych nie pchajacych sie na swiecznik osmiesza sie i eliminuje
azeby tylko narod ich nie zauwazyl. Licza sie tylko GENIUSZE ale ci Geniusze
jak widac po ich czynach burza tylko nasz kraj, a my im na to przyzwalamy.
ja pamietam / 212.183.134.* / 2009-10-20 23:10
Jeszcze w 1995/09/25 Anna Walentynowicz pytala Bolka:
1.Czy pamietasz jak w styczniu 1971r przyznales ze na zadanie SB dokonywales identyfikacji uczestnikow zajsc grudniowych a fotografii i filmu?
2.Dlaczego oklamales wszystkich mowiac o przeskoczeniu plotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r zostales dowieziony motorowka z Dowodztwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
3.Jak godziles swoja katolicka moralnosc z glosnymi przygodami, o ktore zona robila Ci publiczne awantury w 1980r
4.9-grudnia 1980r przyznano "Solidarnosci" pierwsza nagrode 30tys USD Co zrobiles z tymi pieniedzmi?
5.Co zrobiles z 60tys USD nagrody szwedzkiej prasy, ktore miales przekazac na Panorame Raclawicka, lecz nigdy nie przekazales?
6.Czy mieszkanie na ulicy Polanki 52 kupiles, czy otrzymales w darze i od kogo?
7.W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoja pierwsza kampania wyborcza?
8.Czy uwazasz za wlasciwe ze glowa panstwa lokuje pieniadze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu? patrz data kiedy Pani Anna go pytala.
9.Czy byles w 1981r informowany przez Prezydium MKZ, ze Mieczyslaw Wachowski jest kapitanem SB?
10.Czy Wachowski posiada Twoje zdjecia ze wspolnych orgii i dlatego nie reagowales na jego poczynania...tutaj ja dodam, ze Wachowski byl jego lacznikiem miedzy oficerem SB i dalej towarzyszem Kiszczakiem../
11.Czy SB szntarzowalo Cie ujawnieniem wszczetych postepowan karnych o kradzieze przed Sadem dla Nieletnich i Sadem Rejonowym, wymuszajac platna wspolprace.?
12.za jakie zaslugi w obozie w Arlamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5 tygodniowy pobyt z cala rodzina, gdy innym odmawiano zwyklych widzen.?
13. Czy pamietasz swoja wypowiedz na Kongresie w USA: lokujcie swoje kapitaly w Polsce, bo na nedzy i glupocie mozna najlepiej zarobic? Czy nadal tak sadzisz? odemnie: o rodakach ktorym byles i dla niektorych nadal jestes Ikona?
16. Kiedy spelnisz publiczne obietnice rozliczenia sie z majatku i wskazesz jego prawdziwe zrodla bo "twoje" ksiazki przyniosly straty? Podobnie jak obietnica wyjasnienia stosunkow z SB?
pozdrawiam
z-12 / 78.157.160.* / 2009-10-20 21:59
Rydygier to zyd....
djmobber / 83.30.70.* / 2009-10-20 19:27
Już czas aby Pan Wałęsa otrzymał drugą nagrodę Nobla .
Tym razem z dziedziny sztuki.
Jest bowiem wielką sztuką przytulić samemu parę czy paręnaście milionów , a równocześnie kluczowo przyczynić się tym do zadłużenia swojego kraju na 600 miliardów.
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-10-20 18:34
Pan Bolek zapomniał o procesie z Panami Cenckiewiczem i Gontarczykiem?
Rydygier ... spodobała mu się nazwa Arcana - co to za obrzydliwa wesz nam wschodzi?
kosa 811 i 3.4 / 83.26.52.* / 2009-10-20 16:09
wróżę katastrofę finansową promotorom fałszerza historii z Uniwersytetu Krakowskiego (Jadwiga w grobie się przewraca).
aco? / 87.205.246.* / 2009-10-20 22:22
a nie trzeba wróżyć, trzeba się zapytać oficera prowadzącego. Oni swoje wiedzą, towarzyszu.
acomitam / 83.25.144.* / 2009-10-20 15:08
A mnie dobra osobiste narusza sama osoba Wałęsy i całej plejady kontraktowych opozycjonistów, że wymienię tylko Kuronia, Mazowieckiego, Geremka czy Michnika, bowiem moje umiłowanie prawdy i przywiązanie do takich pojęć jak uczciwość, przyzwoitość, honor zostały przez tych panów wystawione na ciężką próbę. Do tej pory, gdy przypomni mi się wieczorem któryś z nich, nie mogę zasnąć do późnej nocy, a jak już nawet zasnę, to budzę się kilkakrotnie na skutek koszmarów nocnych wywołanych tymi wspomnieniami.
hipoteza / 79.184.24.* / 2009-10-20 18:47
... z wyjątkiem koszmarów, potwierdzam !
karopauli / 2009-10-20 14:10 / Bywalec forum
JAKI SZACUNEK JAKA PAMIEC?????
DO DZISIAJ NIE PRZEPROSIL.
Jado / 69.196.161.* / 2009-10-21 01:50
Gdzie podzial sie nasz "Lechu" panie prezydencie Walesa?
ps. / 83.31.98.* / 2010-03-19 12:55
okazuje się że obalenie komuny to wynik dialogu społeczenego możecie wszyscy poczuć się bohaterami i nie odbierajcie sobie tej satysfakcji.

Najnowsze wpisy