Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wall Street zadowolona z wyników

Wall Street zadowolona z wyników

Money.pl / 2009-04-17 10:05
Komentarze do wiadomości: Wall Street zadowolona z wyników.
Wyświetlaj:
monnerr / 85.221.229.* / 2009-04-17 10:21
JP Morgan to stary bank, którego zarządcy uczestniczyli w tworzeniu Systemu Rezerw Federalnych - systemu finansowego zaprojektowanego do sterowania kryzysami, manipulowania stopami procentowymi i produkcją pieniądza i przejmowania upadających przedsiębiorstw. Bank JP Morgan połączył się z upływem czasu z jednym z banków Rockefellerow (również uczestniczących w tworzeniu Federal Reserve System) Chase Manhattan Bank.

Kryzysami gospodarczymi będzie można zarządzać - taka idea przyświecała twórcom Systemu Rezerw Federalnych...

Powstanie FEDu związane jest z największym spiskiem finansowym w amerykańskiej historii (tajne spotkanie bankierów na Jekyll Island, Georgia). Przedsięwzięcie podjęte przez zarządców największych instytucji finansowych początku XX wieku: JP Morgan, National City Bank of New York (nazywany bankiem Rockefellerów) i Kuhn Loeb and Company reprezentujący interesy bankierów europejskich m.in dynastii Warburg and Rothschild.

mówi o tym w bardzo przystępny sposób ten artykuł:

http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/swiat/amerykanizm-ideologia-intelektualnej-prostytucji/
alex b. / 83.15.180.* / 2009-04-17 10:05
a takim jest podawanie niepełnych informacji o niby zyskach banków w USA (które wynikają tylko i wyłącznie z nowego sposobu wycen i prezentowania danych) można Was podać do sądu?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy