waluty

krs1 / 2009-02-04 15:17
Mam pytanie, może głupie ale chętnie bym się poradził kogoś. Otóż: jak najkorzystniej wymienić dolary na funta? Tzn. Nie chcę iść do kanotru-wymienić dolary na PLN-PLN na funta bo stracę podwójnie. Na razie mieszkam w Polsce, ale wyjeżdżam do UK (Studia i trzeba opłacać czesne itd), może na miejscu będzię korzystniej? Znam się trochę na ekonamii ale na ten problem nie mam pomysłu....
Wyświetlaj:
Pink Floyd / 95.41.247.* / 2009-02-04 20:51
jeśli masz taki problem to się ciesz bo ja mam gorszy , podpowiedz lepiej czy wymienić PLN na USD bo dostałęm takiego kopa że chej... a chcę go odrobić$
krs1 / 2009-02-04 21:14
Tak ja to widzę (i zdaje się nie tylko), sytuacja na rynku walut dzisiaj jest tak nieprzewidywalna, że nikt (z wyjątkiem wróżek i "doradców finasowych z bożej łaski") nie powie: to spadnie, to podrośnie. Dolar wystrzelił w górę w mgnieniu oka, dzisiaj jak zobaczyłem 3,66 to aż mnie zatkało. Ja swój plan na emeryturę już mam. Za 10%pensji będę kupował zdrapki i na strość będę skrobał. I pewnie mam większe szanse na ten milion niż w jakimś planie emerytalnym. A na serio: PLN według mnie przez długi okres był nadmuchany. A teraz zaraz spaść do poziomu odpowiadjącego rzeczywistości wybił sobie zęby. Ja w takiej sytuacji wstrzymałbym się, poczekał na jakąś korektę tak szybki wzrost pewnie zostanie zauważony i pojawią się niewidoczni chętni skupujący PLN czysto spekulacyjnie. Ale sepleniące głowy z TV pewnie mają zupełnie inną wizję :)
Pink Floyd / 95.41.247.* / 2009-02-04 21:33
Powiem , że warto jednak wierzyć w sny bo jednak po czasie ale się sprawdzają ,a Ci bankowi spekulanci i głowy z TVP to do du.... bo tam jest gaz , za komuny to za spekulację się siedziało a o takich zakłamanych stołkach to mogli jedynie śnić .

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: