Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Warszawa czy obrzeża - jaką opcję wybieracie?

Warszawa czy obrzeża - jaką opcję wybieracie?

Joaśka427 / 46.112.113.* / 2015-09-30 16:53
Witam wszystkich, ponieważ lada chwila zacznę poszukiwania mojego wymarzonego mieszkania, chciałabym poradzić się osób, które mają już ten temat daleko za sobą. Po pierwsze, nie wiem czy szukać czegoś w Wawie - sama jestem słoikiem, mieszkającym w Warszawie od 5 lat, trochę mnie zmęczyło to miasto. Po drugie, jakie inwestycje polecacie i w Wawie i poza nią - mój budżet to 300 tysięcy kredytu i 50 wkładu własnego. :) I wreszcie, na co powinnam zwracać uwagę podczas wyboru M.
Wyświetlaj:
Kasia Mazur / 37.248.120.* / 2018-07-19 16:45
Proponuje zapoznać się z artykułem: "Najem mieszkania czy jego zakup? Co bardziej się opłaca?" na https://rentumi.pl/blog/. Jest w nim zawarta informacja o lokalizacji nieruchomości. Zachęcam do lektury
Kasia Mazur / 77.113.55.* / 2018-08-01 11:17
Proponuje zapoznać się z artykułem: "Najem mieszkania czy jego zakup? Co bardziej się opłaca?" - https://rentumi.pl/najem-mieszkania-czy-jego-zakup/

Jest w nim zawarta informacja o lokalizacji nieruchomości. Zachęcam do lektury!
wiktoria.c / 31.0.125.* / 2016-07-11 17:28
Mogę pewnie polecić Osiedle Magdalenka, które znajduje się około 16 km od centrum Warszawy, gdzie jest dużo zieleni wokoło. Moi znajomi zamieszkali tam jakieś pół roku temu i są bardzo zadowoleni nie tylko z mieszkania, które na marginesie jest wybudowane w bardzo nowoczesnym i praktycznym stylu, ale także z okolicy. Dzieci mają niedaleko mnóstwo atrakcji typu ośrodki sportowe lub rekreacyjne, a dorośli w krótkim czasie mogą dojechać do centrum dzięki świetnej komunikacji. Byłam u nich całkiem niedawno i muszę przyznać, że warte swojej ceny :)
magdal1500 / 2016-05-20 16:36
Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Ale może najlepszym rozwiązaniem będzie opcja pośrednia tzn. spokojniejsza dzielnica w Warszawie? Choć trzeba przyznać, że inwestycje za miastem mają jedną wielką zaletę - niższą cenę. Podsyłam małą ściągę, na co zwrócić uwagę, która mam nadzieję pomoże: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/znajdz_idealne_m.html
jolantaS / 46.112.132.* / 2016-01-29 17:37
Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że w Pruszkowie, w inwestycji przy Pałacu mieszka mi się całkiem dobrze. :)Jakie odnajduje pozytywy tego miejsca? Inwestycja jest położona w świetnym miejscu, tu jest wszystko, jest park, są sklepy, jest blisko na dworzec, cicho, spokojnie. Inwestycja - elegancja i komfortowa. Części wspólne super wykonane no, a samo mieszkanie jak dla mnie cacuszko. Długo się nie zastanawialiśmy nad wyborem. Widać solidność wykonania. Serio. Mój mąż się na tym zna, ja mu zaufałam. :)
autor NN / 46.112.129.* / 2016-01-18 17:36
Ja? Stawiam zdecydowanie na obrzeża. Piaseczno albo Pruszków. i tam i tam mieszkałam. Ostatecznie postawiłam na Pruszków. Inwestycja obok parku, stan deweloperski. Bo nie ma to jak nowe mieszkanie, w którym "malujesz" swoją własną historię. Wszystko pachniało i nadal pachnie nowością. Znalazłam pracę również na miejscu i teraz: żyć nie umierać, jest super. :)
greG668 / 46.112.105.* / 2016-01-02 23:20
Po pierwsze dzięki za pozdrowienia, hehe. o drugie mieszka tam moja siostra z mężem. Powiem tyle: odpoczywam tam jak jadę do dnich. Odpoczywam od Warszawy. Za takie pieniądze spokojnie znajdziesz coś przyjemnego u deweloperów. Fajna jest inwestycja zaraz przy parku, w centrum Pruszkowa, ulica Armii Krajowej. Mówię o swoich indywidualnych odczuciach estetycznych. :)) Ładnie, przyjemnie, wygodnie. Ale to trzeba by było sę skobtaktować z deweloperem, a ja nie wiem czyja to inwestycja. :) Ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego. :) Da się to ustalićc.
autor111 / 46.112.124.* / 2015-12-28 11:27
Ja stawiam na obrzeża. Stawiam na Pruszków. Uciekłem z Warszawy 3 lata temu po 15nastku i jestem szczęśliwy. Gwar Warszawki sprawiał, że mózg mi się lasował. :) Nie szło odpocząć. Teraz czuję, że żyję, że oddycham. Nie tylko pracą i zarabianiem pieniędzy człowiek żyje. Podczas wyboru mieszkania najważniejsza jest wiarygodność dewelopera - współpracuj z takimi, którzy mają już na swoim koncie inwestycje stworzone z sukcesem. W których mieszkają ludzie, a nie stoją puste. Podoba Ci się jakaś inwestycja, ale nie jesteś pewien co do transakcji? Zapytaj mieszkańców, oni Ci powiedzą.
donatka / 109.243.164.* / 2015-10-28 15:21
Powiem Ci,że bardzo wiele zależy od tego w jakiej okolicy kupisz mieszkanie. Jest wiele przyjemnych oraz spokojnych dzielnic w Warszawie,które są spokojne oraz dobrze skomunikowane.Na przykład część Mokotowa czy cały Wilanów. Jeśli szukasz jakiegoś cichego oraz zielonego osiedla to zerknij sobie na budowane mieszkania na Teodorowicza : Zora Wilanów.Dobry standard a cala inwestycja jest już na ukonczeniu.
Luna% / 46.112.175.* / 2015-10-25 17:16
Joaska, musisz byc pewna tego czy chcesz zostac w Warszawie, czy szukac czego poza granicami naszej stolicy. Jest duzo taniej, przyjemniej, spokojniej. Ja ze swojej swtrony moge poleci inwestycji Przy Palacu w Pryszkowie, moja przyjaciolka rok temu tam zamieszkala, chwali sobie przede wszysrkim to, ze teraz kiedy ma juz rodzie jest gdzie wyjsc na spokojny spacer, odetchnac po tygodniu ciezkiej pracy w gosnej Warszawie. Zamieszkala w przytulnym mieszkaniu na 3 pietrze, fajnie sie urzadzili, podoba mi sie.
kalina222 / 164.127.20.* / 2015-11-30 22:12
No ale czemu chwali tę inwestycję? :) Gdybym mogła prosić o więcej konkretów. Interesuje mnie obiketywna opinia osób, które albo tam mieszkają - przynajmniej od kilku miesięcy albo osób, które dokładnie znają opinię ludzi mieszkających tam. :) Byli, widzieli, znają! Proszę tylko o prawdzie opinie. :D :D :D Pozdrawiam wszystkich mieszkających w Pruszkowie!

Najnowsze wpisy