Forum Polityka, aktualnościKraj

Warszawa szykuje się na gejowską Europride

Warszawa szykuje się na gejowską Europride

Money.pl / 2010-07-17 09:50
Komentarze do wiadomości: Warszawa szykuje się na gejowską Europride.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2010-07-17 12:56 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zauważyłem, że mieszkańcy tego kraju kochają:
- obnosić się ze swoim rzymskokatolickim wyznaniem i orientacją seksualną
- regulować i narzucać innym swoje przekonania, styl życia czy choćby cokolwiek

Rozumiem, że Ci co krytykują ten wiec to wzorowi demokracji, przeciwnicy krzyży w miejscach publicznych i nauczania religii w szkołach? Jeśli samy się wp... z naszą religią czy orientacją w życie innych to miejmy potem pretensji, że ktoś robi to samo.
młody komunista / 81.219.115.* / 2010-07-17 12:35
Wystarczyło zmienić nazwy: komunista->europejczyk, pochód->parada (i kilka innych) by słupki POparcia dla Związku Radzieckiego (nazywanego teraz Unia) gwałtownie POszybowały w górę:)
postępowy europejczyk / 83.31.242.* / 2010-07-17 12:09
Warszawo do przodu! Od tyłu
m-53 / 83.24.27.* / 2010-07-17 11:45
Zabawne, kilka dni temu przeczytałem, że mamy ponad dwa miliony gejów. Opisano ich jako dobrze zarabiających, wykształconych, z dużych miast. Czemu ten opis mi się dziwnie kojarzy?
wczoraj / 2010-07-17 11:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Lesbijki i Geje mają swoje prawa i należy je uszanować. A mówienie, że nie powinni się obnosić i organizować parad to demagogia, gdyż analogicznie niewierzący mogą uznawać procesje kościelne jako obnoszenie się ze swoją wiarą.
I to się nazywa tolerancja!!!!
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-07-17 12:52
Nikt nie rodzi się homoseksualistą...
Homoseksualizm to choroba więc homoseksualiści mają prawo do leczenia się. A wmawianie że jest to coś naturalnego, normalnego tylko im szkodzi a nie pomaga. Jest to czysta hipokryzja. Przyznawanie im statusu "małżeństw" oraz pozwolenie na adopcję dzieci to dwa elementy błędnego postrzegania rzeczywistości i prawa naturalnego...
mniej więcej / 77.61.246.* / 2010-07-17 11:47
tylko należy podziwiać tolerancję propagowaną przez ubowca. Przez cały PRL karmiliście się informacjami, kto jest gejem lub lesbijką, To było treścią działań agentury. Przez to utrzymywaliście wpływy, a zatem przez ordynarny szantaż. Obecnie wpływowy przedstawiciel partii miłości, niejaki Palicham, kontynuje waszą misję i bez żadnego zażenowania podejrzewa o gejostwo konkretnych luszi. Należy się tylko dziwić społeczeństwu gejowskiemu, że nie widzi tej grze kontynuacji starych esbeckich metod. Reasumując zrób sobie dobrze przy pomocy pały szturmowej.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-07-17 10:52
Akceptowanie i popieranie zboczeń Homoseksualnych przez "światłych" ludzi świadczy tylko o ich
błędnym postrzeganiu rzeczywistości lub skłonnościach do owych zboczeń.
A mówienie że Ci co są przeciwni propagowaniu ambicji chorych ludzi do adopcji dzieci i
zawierania "małżeństw" że są nie tolerancyjni to jawna hipokryzja...
m-53 / 83.24.27.* / 2010-07-17 10:30

państwo nie powinno zajmować się zaglądaniem obywatelom pod kołdrę


Naprawdę????? Przecież to "paradowicze" zamiast pozostać pod kołdrą wylezą na środek ulicy i tam się będą obnażać. i demonstrować swoją "inność".
Gall# / 178.181.141.* / 2010-07-17 09:58
PT pedały i lesbijki; szczerze wam współczuję, ale - no wybaczcie - nigdy nie będziemy równi!
Bądźcie tak mili i nie oboście się publicznie ze swoimi skłonnościami seksyalnymi - te jest obrzydliwe - nikt norlalny tego nie robi...
maciekkkk / 2010-07-17 10:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A co to jest normalność??
zzzzzzzzzzzzzzzz / 87.207.108.* / 2010-07-17 10:51
większość w danej grupie jest normalnością
maciekkkk / 2010-07-17 11:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
większość = normalność
od i nowa filozofia "tolerancyjnej" Polski :D
relia / 193.109.225.* / 2010-07-17 12:26

od i nowa filozofia "tolerancyjnej" Polski

Chyba miałeś na myśli "ot i nowa...".
A jeśli oni tak bardzo chcą być traktowani na równi z heteroseksualnymi, to niech również w codziennym życiu w społeczeństwie (pomijam ich sypialnie) zachowują się tak jak wszyscy. Heteroseksualni nie obnoszą się z tym, że uprawiają seks z płcią przeciwną. A te dziwaki muszą to obwieszczać całemu światu. Tylko po co???
ździcho / 77.255.235.* / 2011-05-29 23:47

Heteroseksualni nie obnoszą się z tym, że
uprawiają seks z płcią przeciwną.

Jak to nie? Rozejrzyj się czujniej. A gejom mówię tak: A gejujcie się w cholerę trzynascie razy dziennie, ale nie drzyjcie mordy po dwudziestej drugiej, bo ludzie chcą spać. Acha, jestem jeszcze przeciwny temu, by gejowskie pary pracowały w szkole jako wychowawcy, nauczyciele etyki itp. Ja swoje dzieci zabiorę z takiej szkoły.
Generacja Nikt / 83.8.57.* / 2011-05-29 23:33
Nie jesteśmy dziwakami. Równie dobrze mogę ciebie nazwać dziwakiem bo jesteś homo. To co dla ciebie jest nie normalne dla mnie jest na porządku dziennym. Skoro tak bardzo ci to wszystko przeszkadza to nie rozumiem po co się w to angażujesz, po co komentujesz skoro zapewne wiesz że twój głos tak naprawdę się nie liczy bo miłość dziewczyny do dziewczyny, czy chłopaka do chłopaka nie zmieni się bo tobie się tak podoba - a raczej nie podoba. Pogódź się z tym.

Najnowsze wpisy