Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

WARTA. Czy można zrezygnować z ubezpieczenia wcześniej?

WARTA. Czy można zrezygnować z ubezpieczenia wcześniej?

LukaszNNNN / 2009-10-29 13:51
Mam krótkie pytanie. Czy istnieje możliwość zrezygnowania z ubezpieczenia w Warcie przed upływem roku? (po wpłaceniu pierwszej raty)
Wyświetlaj:
vienitchka / 85.221.140.* / 2009-12-14 21:53
WARTA - czekam dwa miesiące na odszkodowanie. Rzeczoznawca wycenił szkodę na 1200zł i przekazał wycenę firmie Profibiz, która obsługuje Wartę w tym zakresie. Profibiz przesłało swoją decyzję wraz ze wszystkimi dokumentami ode mnie (ok. 20 stron) 09 listopada. Dziś jest 14 grudnia, a ja nadal czekam na wypłatę odszkodowania i jeżdżę komunikacją publiczną. W tym czasie dzwoniłem średnio raz na tydzień do konsultanta (nie ma innej możliwości kontaktu i po wyłuszczeniu sprawy słyszałem każdorazowo, że mają wszystkie dokumenty, decyzję i nie rozumieją dlaczego nie puszczono przelewu) Zastanawiam się czy przerzucić się na TAXI i obciążyć tym WARTĘ...
marek.m / 83.29.57.* / 2009-11-11 12:00
jak w każdej firmie możliwośc rezygnacji istnieje co najmniej jeden dzień przed końcem polisy. Każdą polisę podpisuje się na 365 dni, a składkę ewentualnie rozkłada na raty (w WARCIE 2 lub 4). Rata to jest rata, nic więcej.

Najnowsze wpisy