Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wartość Apple'a przerosła Microsoft

Wartość Apple'a przerosła Microsoft

Money.pl / 2010-05-28 11:01
Komentarze do wiadomości: Wartość Apple'a przerosła Microsoft.
Wyświetlaj:
djey / 109.77.69.* / 2010-05-28 20:09
a ja polecam linuxa - darmowy i stabilny:P
hryniu / 2010-05-28 11:01 / Bywalec forum
i bardzo mnie to cieszy.. Bo Msoft nie jest zdolny produkować takich rzeczy jak Apple. Gates jest zdolny do wypuszczan ia kolejnych niedopracowanych systemów oper i zarabiać na nas zwykłych użytkownikach kompa wielkie pieniądze za gówniane produkty - ale tak to jest z monopolami!!! A my wyboru nie mamy - no po za linuksem ,którego się nie promuje, nie korzysta, nie pisze programów pod ten system... Jesteśmy skazani na badziew gatesa...Dlatego następnego kompa zakupie Maca i wszystkim polecam to samo.
velandil / 2010-05-28 14:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz i wydaje Ci się, że Microsoft to jedynie system Windows. A tak się składa, że profesjonalne oprogramowanie Microsoftu jest bardzo dobrze dopracowane, świetnie zintegrowane ze sobą i sprawdza się rewelacyjnie. A wracając do systemów operacyjnych, to poza faktycznymi gniotami jak Windows 95, Windows Millenium, czy Vista, można wymienić co najmniej kilka, które są naprawdę udane. Od moim zdaniem najlepszego systemu ze stajni MS do "standardowego" użytku, czyli Windowsa XP, po systemy wyspecjalizowane, np Windows Server, którym również nic zarzucić nie można. I ostatnio również bardzo udany system Windows 7. Nawet najnowszy Internet Explorer w wersji 8 jest na tyle dopracowany, że można nazwać go naprawdę dobrą przeglądarką. Ale Ty, odwieczny wrogu MS, przenoś się na Maca. Bądź awangardowy. Bądź anty. Płać drożej ^^
hryniu / 2010-05-28 14:15 / Bywalec forum
może i jestem sceptyczny do firmy MS bo to monopolista a jeżeli jest tak duża firma i kompetentna to jakim cudem takie gnioty jak Vista mogły wyjść na rynek? Ale z drugiej strony nie neguje wkładu firmy MS w rozwuj komputeryzacji i technologii komputerowych, a z drugiej uważam że mogłaby stworzyć system open source który byłby udoskonalany przez jego użytkowników - ale informatykiem nnie jestem i zapewne masz rację że się na tym aż tak nie znam , po prostu pisze co myśle..
ziółek998 / 87.105.99.* / 2010-05-28 14:48
Panowie - Microsoft produkuje głównie oprogramowanie, a Apple głównie sprzęt ze zintegrowanym oprogramowaniem. Wydaje mi sie, że wartość jabłoni wzięła się bardziej z przenośnych urządzeń typu iPOD, iPhone, etc. a nie z komputerów stacjonarnych czy mac-booków (choć też tutaj jest wzrost w udziale na rynku). Przez to, że są to zupełnie różne dziedziny elektroniki to nie możemy tego tak wprost porównywać. Od ok 17 lat używam produktów microsoftu - zaczynając od MS-DOS'a i wiem, że dzisiejszy świat nie wyglądałby tak gdyby nie Bill Henry Gates III

Najnowsze wpisy