Forum Forum dla firmKadry

Więcej pieniędzy w Funduszu Pracy na walkę z bezrobociem

Więcej pieniędzy w Funduszu Pracy na walkę z bezrobociem

Wyświetlaj:
em231 / 79.200.13.* / 2015-10-10 12:11
hahahahaha a prace rzad ma dla swoich jak Tusk,Komorowski narobia bankructwa i zamiotom pod dywan tak jak inni byli komunisci to samo Zus nie nalezy do premiera a do komunistow i do ich bylych czlonkow a dla normalnych Polakow pracy nie ma jak jeszcze maja malo prawo robia pod sibie i kradna rzeczy z palacu prezydenckiego az do BULU
EUgeniusz 1410 / 77.91.11.* / 2015-10-10 10:32
Absurdalnie wielka kwota wyrzucona w błoto! System trzeba naprawiać, a nie łatki przyklejać.
TOm449 / 89.66.199.* / 2015-10-10 10:25
Socjaliści nie rozumieją, że miejsca pracy powstają poprzez rozwój gospodarki. Oni tylko potrafią tworzyć miejsca pracy administracyjnie. Zabrać jednym by dać drugim. Pogonić bandyctwo !
ester / 31.179.1.* / 2015-10-10 10:20
Bardzo to nieprecyzyjna informacja.Nie będzie dot. to osób zatrudnionych na umowy śmieciowe.mie koniecznie będzie zwracał przez rok tyle ile wynosi najniższe wynagrodzenie ale z za;leżności od uznania Woj. Urz.Pracy DO WYSOKOŚCI NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA....uznaniowo czyli dla dalekich krewnych i znajomych królika.Wiem to z bezpośredniej rozmowy z pracownikiem z Min. Pracy gdzie zadzwoniłam jako osoba zainteresowana.
Leon Z / 78.11.167.* / 2015-10-09 20:21
Kolejne 6 mld w błoto. Skandal, złodziejstwo... czyli lewactwo. Dlaczego Polska, która zrzuciła jarzmo komunizmu nie może się go pozbyć raz na zawsze?
antysys / 89.231.145.* / 2015-10-09 19:23
a ile temu żydofiliwi zapłacił żydowski syndykat Lewiatan duch śmierci polaków i zniszczenia kraju, zapłacił do kieszeni na prywatne kato w raju podatkowym. żydowski pachołek chodzi na pasku tego żydowstwa a teraz z tej pomocy się obłowia a po tych wszystkich pracowników wyrzuca na bruk, tak to wygląda w tym bandyckim kraju przez bydło tzw polskich i żydowskich pracodawców
Bobo51 / 164.127.101.* / 2015-10-09 19:22
Będzie wyglądało tak jak do tej pory. Wzywamy pana na szkolenie jak znaleźć pracę lub jak się przeszkolić aby ją znaleźć. A więc kurs dla bezrobotnych na ktorym zarabiają szkoleniowcy bo bezrobotny to nic z tego nie ma. Ja ukończylem 3 kursy i nadal nie mam pracy. na 2 kursach uczuli mnie jak szukać i prosić o pracę a na jednym to wogole nic nie mówili o pracy jedynie o tym jak się zachować "prosząc" o pracę i tą pracę.
bookbis / 37.249.6.* / 2015-10-09 17:47
6 mld złotych na walkę z bezrobociem. Skorzystają przede wszystkim młodzi

jak była mloda to wszystko szlo na emerytow teraz jestem za stara na mlodosc i za mloda na emeryture, do bani z ich wizjami czy nie mozna raz normalnie?logicznie/?z sensem?

ciagle tylko sami tworza grupy uprzywilejowane a potem sie dziwia
qaduq / 89.77.163.* / 2015-10-09 16:07
Walkę z bezrobociem należy prowadzić systemowo, wspierając przedsiębiorców, przyjmujących na staże i zatrudniających młodych, a premie rozliczać i wypłacać po upływie trzech lat. Podobnie zresztą z ulgami podatkowymi dla otwierających nowe firmy, ale nie dla odlupujących stare dla zmylenia fiskusa. Z obserwacji najlepiej sprawdza się zatrudnianie urzędnikow zwalczających bezrobocie i płacenie swojakom za kursy dla bezrobotnych. Przerób jest, a efekty zbliżone do zera. Walka z bezrobociem to kąśek dla partii politycznych i synekura dla partyjnego aktywu, traktowana jako etat. Zatem pieniądz do firm zwiększających produkcję, płacących podatki na miejscu i zatrudniających zgłoszonych bezrobotnych. Żadnych płacących podatki i ZUS poza miejscem placówki. Budżet traktować jako wsparcie rynku lokalnego, a nie globalnego. I tak powinien być rozliczany.
savastano / 83.25.187.* / 2015-10-09 15:43
Skorzystają tylko różnej maści pasożyty a bezrobocie się nie zmieni, no chyba że wzrośnie. Podatki w dół a nie pseudopomoc rządowe przygłupy!
dragonik / 83.5.113.* / 2015-10-09 15:37
Pracy nie daję państwo tylko przedsiębiorcy ! obniżcie podatki to bezrobocie skoczy wam do 3%.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy