Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Więcej ziemi pod nowe domy

Więcej ziemi pod nowe domy

Money.pl / 2008-01-16 12:01
Komentarze do wiadomości: Więcej ziemi pod nowe domy.
Wyświetlaj:
iocaste / 2008-01-31 08:41 / portfel
Szybko. łatwo i bez stresu możesz znależć kredyt dzięki Aukcji Kredytu LatarniaFinansowapl

- BEZ OPŁAT
- I o NIŻSZYCH RATACH (bo to Banki na Aukcji walczą o Ciebie)
obserwator / 2008-01-16 18:25 / Tysiącznik na forum
przypomina sie minister budownictwa Aumiller ( Samoobrona) w rzadzie PIS, to on wymyslił, to było dobre myslenie i dobrze ze jest wdrazane, dopływ nowych gruntow umozliwi dyweloperom tańsze budowanie, bo inaczej nic nie bedzie z mieszkań dla potrzebujaćych, a potrzeba ich 3 miliony. Dla mnie zaskoczeniem jest że beda przy wladzy PO nie ma żadnych pomysłów, zabrano wszystkie ulgi, budojaca domek rodzina nie ma żadnej pomocy, budżet państwa zabera podatki na swoje platności w zamian nie daje nic. Kiedyś bywalo lepiej, niektorzy jeszcze korzystaja z praw nabytych, PO nie ma zadnego pomysłu, nic nie mowi, udaje gluchego. Pamietam konferencje jak obiecywano młodym cud gospodarczy, wyśmiewano pomysły PIS, dzisiaj PO powinna zalożyć załobna szate bo koniec juz bliski.
Byc może modlitwa wyzwoli nowe pomysły, bo inaczej plagi lekarska, nauczycielska, gornicza i szereg innych które jak kula sniezna zjadaja bezradnych działaczy PO. Zawsze rodzice mowili swoim kłamiącym dzieciom, ze za klamstwo kara musi byc, rzeź niewiniątek na gieldzie juz zaczyna sie, niebawem potop zatopi brzydote.
JASIOQ / 89.171.102.* / 2008-07-15 13:33
heh, W końcu zdecydowaliśmy wybierając PO, że nie będziemy żyć w państwie socjalnym tylko liberalnym. Ja nie chcę żadnej pomocy od państwa poza taką abym mógł sprawnie i tanio załatwić sprawy urzędowe, a dbając o swoją przyszłość po swojemu nie chcę, aby się Państwo w to wtrącało. Jak coś spieprze to będę miał tylko pretensję do siebie a nie całego świata i do Donka :)
pman / 81.210.12.* / 2008-01-19 13:23
Socjalizm forever!

Dlaczego ja mam płacić, żeby ktoś sobie zbudował dom, albo kupił mieszkanie? Mi nikt nie kupił...
gabi;) / 212.160.172.* / 2008-01-18 11:32
Czytałeś kiedyś podręcznik do ekonomi?? Wiesz co tam piszą o dotacjach i ulgach? Wiesz jaki taki system jest destrukcyjny dla państwa??? Albo jakie warunki muszą być spełnione, aby gospodarka mogła się rozwijać?? Naprawdę bardzo polecam lekturę wszystkiego co związane jest z MAKROEKONOMIĄ!!
ASDFS / 83.12.23.* / 2008-02-28 10:28
CZŁOWIEKU JEST EKONOMIA I EKONIMIA DEMOKRACJA I DEMOKRACJA, SĄ RÓŻNE ODCIENIE SZAROŚCI, NAWET LIBERALNE KRAJE DBAJĄ O WSPIERANIE BUDOWNICTWA, NAUKI, PRZEDSZKOLI ITD. , A NAJWAŻNIEJSZY JEST UMIAR I ROZSĄDEK, ABY NIE PRZESADZIĆ Z ZABURZENIEM RYNKU
:-P / 89.76.124.* / 2008-01-16 18:45
łoj jojjoj joj. amen

Najnowsze wpisy