Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wielka Brytania obniżyła VAT do 15 procent

Wielka Brytania obniżyła VAT do 15 procent

Money.pl / 2008-12-01 19:05
Komentarze do wiadomości: Wielka Brytania obniżyła VAT do 15 procent.
Wyświetlaj:
pan władek / 85.222.86.* / 2008-12-01 22:36
eeee pewnie są głupi i nie znają się na gospodarce, tak jak chlebowski z tuskiem. Kryzysu nie było nie ma i nie będzie.
parafrazując rzec by można -Ludzie uwierzcie, Polskę stać na własny brak kryzysu.
łowcagwiazd / 89.79.30.* / 2010-03-08 15:18
e to nic "te angole" nie mają też vat-u na żywność a my naszych rencistów, emerytów i dzieci obłożyliśmy vatem od bułek i mleka aby rząd (rządy) mogły jeździć BMW !!!!
NIech żyje klasa próżniacza!
Wallenrod / 83.27.45.* / 2008-12-01 21:32
Panowie liberałowie z PO pora wziąć się do roboty. Zawłądnął wami dziwny paraliż decyzyjny, kompletny brak podejmowania szybkich i sprawnych decyzji. Widać strach w oczach. Macie 3 rzeczy do wyboru: obniżyć podatki, obniżyć stopy procentowe i zwiększyć wydatki na infrastrukturę publiczną, Koledzy z Anglii i US to realizują obniżają stopy procentowe, podatek Vat (aby więcej zostało w kieszeniach przeciętnych zjadaczy chleba), zwiększają wydatki na tzw. roboty publiczne. U nas jak na razie przebąkiwanie o zwiększaniu ciężarów publicznych czytaj: akcyzy. To droga do nikąd, Kolejna ekipa, której brak ...
pluto85 / 84.38.99.* / 2008-12-01 22:48
U nas jak zwykle liczy sie na niewidzialna sile. Poki co to sie sprawdza, bo nie jestesmy uzaleznieni od kredytow, zyjemy od 1-go do 1-go, wydajemy wszystko co zarobimy... Tym razem liczy sie na UE, bo rzeczywiscie fundusze ktore mozemy wydac sa nieporownywalnie wieksze od dotychczasowych, badz co badz, my sie dopiero rozpedzamy i wydatki na infrastrukture rosna (i tu sie z Toba nie zgodze -projekt budzety wstepnie zaklada zwiekszenie inwestycji w infrastrukture). Wszystko jest ok, ale znow to nie my sobie poradzimy, to znow niewidzialna reka popchnie nas do przodu. Kiedy wyciagniemy wnioski? Sam nie wiem, moze przy nastepnym kryzysie, przy tym nam sie jeszcze upiecze.
eklolog / 85.222.59.* / 2008-12-01 19:05
najwyższe podatki, najwyższą(największą) biurokrację wszystko naj
Donek gdzie te cuda? gdzie mniejsza biurokracja? itd itd
Pajchiwo / 2008-12-01 19:56 / Tysiącznik na forum
Nie mów, że mu uwierzyłeś ? LOL
dsfdfsd / 79.175.204.* / 2008-12-02 00:22
DON jest tylko na sztukę. Władza jest w tych samych rękach co przed 89r. A że się nazywa kapitalizm, też mi nazwa.
Pajchiwo / 2008-12-02 07:06 / Tysiącznik na forum
Heh - nie w tych samych - nie generalizujmy za przykładem PiS.
Prawda jest taka, że - niestety - wszystkie partie po 89 (przed oczywiście też) nas kompletnie zawiodły...
Każda - jak się okazało - dba przede wszystkim o siebie, potem dopiero o kraj (albo poprzestaje na pierwszym punkcie).
Zresztą żadna nie zmieniła prawdziwego IMHO problemu jaki dręczy nasz kraj, czyli nie sprawiła, że mamy jednoznaczne prawo.
Jednoznaczne, dopracowane prawo - nie dające manewru urzędnikom ( bo głównie o nich chodzi, a nie o sędziów, choć do tyłka prokuraturze i policji też można by się dobrać), sprawi, że urzędnicy nie będą piętrzyć problemów.
Może wreszcie do nich dotrze, że żyją z naszych podatków...
Dlatego jeszcze mocniej zawiódł mnie osobiście PiS z "prawnikiem" JK, niż Tusk, po którym się wiele nie spodziewałem (i miałem rację).
maan / 212.160.183.* / 2009-06-30 14:26
Jestem bardzo ciekaw, czego w takim razie spodziewałeś się po PIS, że "tak cię zawiódł" - bo w mojej ocenie zaczął rozwiązywać problemy od najważniejszych spraw - czyli ukręcenia łba mafii kierującej przed 1989 r. i po 1989 r. Nie udało się do końca, bo mafia schowała się za plecami PO, ale prawo było reformowane (dużo jak na krótki okres, w którym rządzili). Pomijam również obniżkę podatków przez PIS (panowie z PO - nie głvpio wam w tym momencie?), dzięki czemu zarabiałem o 100 zł więcej do kieszeni miesięcznie (a mafia w ZUSie o tyle miała mniej na swoje imprezy w luksusowych hotelach w Wa-wie). PO zapowiada tylko zwiększenia podatków...
Pajchiwo / 2009-06-30 20:10 / Tysiącznik na forum
PiS niczego nie doprowadziło do końca, a prędzej niż się spodziewałem zaczęło czerpać profity z władzy. A przecież miało być partią zrzeszająca ludzi pod tym względem wyjątkowych.
To raz.
A dwa, to fakt, ze JK jest prawnikiem - więc powinien mieć pojecie o tym co paraliżuje nasz kraj od strony skuteczności prawa. Wobec czego - zakładając, że ma takie pojecie - nic z problemem nie zrobił, albo ten stan rzeczy jest mu na rękę...
Bo to ,że "nie zdążył" to mnie osobiście jako człowieka głęboko wierzącego w szkodliwość jakiejkolwiek partii w naszym kraju z racji rozbudowanej do monstrualnych rozmiarów "prywaty" nie jest żadnym argumenty...

Najnowsze wpisy