Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wielka Brytania opuści UE? Premier chce referendum

Wielka Brytania opuści UE? Premier chce referendum

Wyświetlaj:
br555 / 188.29.205.* / 2013-01-23 14:26
Wielkiej Brytanii nikt nie potrzebuje w Europie, zabierać stąd głupią wyspę i kotwiczyć się przy USA!
sid319 / 88.19.147.* / 2013-01-24 01:09
oni z uni tylko biora dajac malo jak na takie mocarstwo niech ida
grzesiek235 / 2013-01-23 15:27
to by była katastrofa murowana dla całej Europy!! nie za bardzo sobie wyobrażam żeby jedno z pierwszych państw wystąpiło, to rozpocznei lawinę wystąpień - zobaczycie
pola989930 / 178.183.227.* / 2013-01-23 10:34
Zanim zacznie się dyskusja nad wystąpieniem premiera Camerona,uważam że powiedział on zdania,które powinien przyswoić sobie premier Tusk."Ja odpowiadam przed parlamentem za moje postępowanie wobec UNII" oraz "to naród zdecyduje do jakiej Unii chce wejść".Wobec autorytarnych działań polskiego premiera,zabrzmiało to niezbyt korzystnie dla naszego szefa rządu.Pomijam już dlaczego te słowa premier Cameron musiał wypowiedzieć i czego żądają od niego różne brytyjskie podmioty,ale jest to przykład starej brytyjskiej demokracji.
Ewiak Ryszard / 78.8.13.* / 2013-01-23 08:18
Nie jestem tym zaskoczony. Biblia mówi: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, bazy rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a, przekład dosłowny).

Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, ale też UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy wpływów. Znów stacjonować tu będą rosyjskie bazy.

Będzie to ostatni znak ostrzegawczy przed nadchodzącą globalną wojną jądrową (Daniela 11:29b, 30a; Mateusza 24:7; Objawienie 6:4).

Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera mnóstwo szczegółów, dlatego osobie wnikliwej nietrudno będzie zauważyć każdy błąd, lub sofistykę. Dwóch ostatnich szczegółów przytoczonego tu fragmentu nikt wcześniej nawet nie próbował komentować. To jest już ponad możliwości ignorantów i sofistów (Daniela 12:10). O powrocie Rosji i o tym, co będzie potem, mówię od roku 1998, gdy nic z tego nie kiełkowało.

W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).
yamato33 / 213.199.196.* / 2013-01-23 09:53
Nie wiem ..."brachu" co brałeś, ale jak masz tego wiecej to...podziel się !!! :-)

Najnowsze wpisy