WIKANA (MASTERS)

MOSIEK / 2009-04-03 12:10
Jestem "szczęśliwym"posiadaczem akcji tej spółki.Jak widzicie dalsze perspektywy tej inwestycji?Czy dzisiejsze wybicie ma jakieś konkretne podstawy?Czy też jest to wybryk,który za 2-3 sesje zostanie skorygowany?
Wyświetlaj:
MOSIEK / 2009-08-27 11:37
Zaczynają się jakieś ruchy na papierze.Czy nadszedł jego czas wybicia?
MOSIEK / 2009-04-06 17:42
Moje pytanie pozostaje nadal aktualne.Czyżby już nikt z drobnych inwestorów nie posiadał akcji tej spółki?
oko111 / 77.254.142.* / 2009-04-22 10:45
mam te papiery i uwazam ze dlugoterminowa da kolosalne zyski - ale potrzebny jest czas - krutkoterminowo napewno jeszcze zdoluje jak dojdzie do 5-6 groszy sporo dokupie jeszcze :)
corot / 2009-05-04 09:36
Dziś sie dowiedziałem, ze będzie wezwanie do sprzedaży po 12 gr. A co się wydarzy jeżeli ktoś nie sprzeda akcji po tej cenie? Gdybym sprzedał to tracę 20 gr na akcji. Więc co radzicie robić?
MOSIEK / 2009-05-06 17:36
Jestem w identycznej sytuacji.Nie sprzedaję i myślę iż po zakończonym wezwaniu kurs pójdzie w górę.Wygląda na to,że niewiele akcji pozostanie w obiegu i być może spekulanci zechcą się nimi pobawić.Może się to także skończyć wycofaniem spółki z giełdy.Tak czy siak ryzykuję i czekam na rozwój wypadków.Przy tej cenie za dużo tracę!!!!!!!
Baca_Siup / 83.4.246.* / 2009-05-06 18:35
No OK a co w sytuacji wycofania spółki z giełdy jeżeli nie skorzystam z wezwania do sprzedaży - co się stanie z akcjami które posiadam?
MOSIEK / 2009-05-07 15:41
Mogą zostać zmaterializowane,ale i tak można nimi handlować w obrocie poza sesyjnym.Ostatecznie spółka nie ogłasza upadłości i nie sądzę by do tego doszło.Każdy może zrobić co zechce.Ja nie sprzedam i mam cichą nadzieję,że po tej cenie wezwanie nie zakończy się pełnym sukcesem.Zwłaszcza przy powracającym na GPW optymizmie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy