Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wildstein nowym prezesem TVP

Wildstein nowym prezesem TVP

Money.pl / 2006-05-11 22:02
Komentarze do wiadomości: Wildstein nowym prezesem TVP.
Wyświetlaj:
amelie / 2006-05-15 12:33
Dołączył do "kolektywu bezpartyjnych fachowców". "Wart Pac Pałaca". Żegnaj TVP.
Pozostaje tylko satelita.
Niedobrze mi / 217.153.180.* / 2006-05-12 15:15
W wywiadzie TV był szczery do bólu. Nie krył, że o tej robocie nie ma zielonego pojęcia. "Potrzebuję parę dni, żeby się rozejrzeć ". " Niektórzy przyjdą, niektórzy odejdą". Kto mi wyjaśni, dlaczego wybrali właśnie jego. Bo ujawnił agentów SB ? Przecież ta lista nie była wcale tajna, skoro miał ją IPN. Prezesem powinien być dobry manager, a nie pismak.
io / 2006-05-12 19:49
a czy tak łatwo "rozeznać się" w:
-działaniu firmy
-procedurach wewnętrznych
-hierarchii odpowiedzialności
-strategiach rozwoju
itd. itp....
Drogi "Niedobrze mi": w każdej, ale to każdej dużej firmie nowy prezes nie może podjąć żadnych decyzji (zwłaszcza personalnych!!!!!!!!), nim się nie przyjrzy, jak firma funkcjonuje. Można tu ewentualnie oskarżyć p. Wildsteina o pochopność - chce tylko "kilku dni".
Chyba, że chce Pan, panie "NIedobrze mi", by decyzje były polityczne: "aha, ten z PO, wywalamy, ten z PiS - zostawiamy". Ale p. Wildstein ma klasę i tak robić nie będzie.
pikolo / 83.22.246.* / 2006-05-12 21:11
Ale ojciec w Radyju mówił,że to mason jest. Sam słyszałem.
Wapniak / 83.28.144.* / 2006-05-12 11:44
No to może być wesoło! Ciekawe jaką teraz kość rzuci "zgrai na pożarcie". Może się zagryzie?...
A propos. Czy to ma znaczyć, że niepoprawna politycznie część społeczeństwa ma wyjechać już z kraju?...
io / 2006-05-12 19:58
Czy ta cześć społeczeństwa, która była dotychczas (tzn do wyborów) uznawana za "politycznie niepoprawną" już wyjechała? Przeciwnie, zmobilizowała się i przejęła władzę. Nie róbcie z siebie biednych, gnębionych sierotek.. Może lepiej byłoby się zastanowić, jaki procent z tych, których jeremiady słyszymy obecnie, zastanowił się, jak długo poglądy, reprezentowane teraz przez rządzących, musiały gnieździć się w mediach niszowych? (bo Radio Maryja, itp. są mimo swej popularności "niszowe")
Wapniak / 83.28.97.* / 2006-05-13 13:17
Co ma do tego elektorat RM?... On tylko przez durne podziały rośnie w siłę.
Niepoprawna politycznie to ta, która jeszcze ciągle żyje i "kolaborowała z poprzednim systemem"... Kapito? Skoro Jaruzelski jest lub ma być szefem grupy przestępczej, a lustracja i dekomunizacja to panaceum na zbawienia kraju, to czyż trzeba więcej?... Wczorajsi bandyci i zdrajcy dzisiaj są bohaterami i na odwrót. To droga budowania konstruktywnie wspólnej, przyszłości kraju? Polska głupota kwitnie i ma się dobrze nadal! Krótkowzrocznym pieniaczom szkoda czasu na argumenty i tak nic do rozumu nie przemówi.
io / 2006-05-14 00:57
Ratunku? o RM było przeciez tylko nawiasowo. To po pierwsze. Po drugie, trzecie i jeszcze kolejne.. "poprawność polityczna" to to, co może pan sobie obejrzeć w GW. W skrócie: "ktokolwiek wypowiada się za lustracją - niepoprawny, kto tylko wypowiada się przeciw PD/PO - niepoprawny, kto jest za katolicyzmem nieliberalnym a bardziej 'fundamentalnym' - niepoprawny." dodam, żem agnostyczką. RM nie miałam okazji nigdy sluchać. A mimo to, uważam, że dekomunizacja i lustracja jest nam potrzebna, ba, niezbędna! Nie jest panaceum, jasne. Jaruzelski zaś, moim zdaniem, BYŁ szefem grupy przestępczej, Panu "konstruktywiście - Wapniakowi" za nadzwyczaj eleganckie zakończenie posta składam tu serdeczne podziękowanie ;)
Wapniak / 83.28.142.* / 2006-05-15 13:54
Zamiast zrozumienia tekstu w jego szerszym kontekście, co z przykrością stwierdzam, ostatni akapit może być tylko wyrazem aprobaty. Szkoda...
Proszę mi wybaczyć, ale książki na łamach tego postu pisać nie mam zamiaru. Proszę zebrać wszystkie moje wypowiedzi, być może w czymś Pani pomogą, zmuszą do bardziej obiektywnej oceny rzeczywistości, albo poszerzenia spektrum zainteresowań politycznych. Zapewniam, że warto.
miso__s / 217.98.20.* / 2006-05-12 10:15
I nic?????????????????? Ciekawe jakim artystą nas teraz uraczą - po Lepperze i Gertrychu nie sądziłem, że można mnie czymkolwiek zaskoczyć ( w negatywnym pojmowaniu rzeczywistości ) i popatrz - jeszcze tylko kilku takich "zacietrzewionych", "nawiedzonych", takich którym "tak po chrześcijańsku z oczu patrzy" ( a znam kilku ) i większość społeczeństwa przestanie zwracać uwagę na to co "na górze" ( oczywiście z powodów medycznych - obawa przed zawałem ). I, jak sądzę, to będzie właśnie to czego sobie nasza włądzunia kochana życzy. Prawie wszystko co robią jest jakieś takie ... i zabrakło mi słów. Dziecinada + zemsta + pseudoreligijność + mnóstwo jadu - i to tak na luzie jakby to był ich chleb powszedni. To chyba ta rewolucja moralna.
Spostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-05-12 10:08
Wybór zarządu w ostatnim dniu kadencji to skandal, chociaż zgodny z prawem a wybrano go by zdobyć dużą kasę dla swoich, przecież było wiadomo, ze nowa rada wybierze inny zarząd.
io / 2006-05-12 20:45
Szanowny panie Jerzy! Myślenie jest przyjemniejsze od wymiotowania. Pomyślmy więc: prezesem tvp (celowo z małych liter!) został człowiek, o którym wiemy kilka rzeczy:
1. jest dziennikarzem - więc zna środowisko i mechanizmy jego funkcjonowania
2. manager z Niego taki sam +/- jak z Dworaka (oceniając dotychczasowy dorobek)
3. nie występuje "za" jakąkolwiek partią. Mówi tylko o swojej ocenie rzeczywistości
4. ma poglądy. "W dodatku polityczne" . A kto Polsce ich nie ma?
5. Panu, panie Jerzy (przepraszam za familiaryzm, ale tak się pan przedstawia) poglądy p. Wildsteina nie odpowiadają. Ale swoje mieli i p. Dworak, i p. Kwiatkowski.. cóż, może nie tak publicznie je przedstawiali. Nie byli publicystami.

Chodziłoby więc tylko o to, że p. Wildstein wyraźnie i publicznie powiedział, co myśli. Panom Kwiatkowskiemu i Dworakowi nie stało talentu publicystycznego.
naga / 83.5.249.* / 2006-05-11 22:59
Gawryluk i Olejnik to w zasadzie mogą już się pakować.
io / 2006-05-12 20:06
Dlaczego? Gawryluk i Olejnik mają teraz raj! codziennie coś do skomentowania "w duchu obrony ostatnich szańców liberalizmu". Nie sądzę, by ktokolwiek chciał zrezygnować z "kur, co znoszą złote jaja", czyli z dziennikarzy, którzy ściągną czytelników spragnionych "ostrej jazdy po rządzie - czy prezydencie". Teraz to najlepsza dziennikarska chałtura. W zasadzie robić nic nie trzeba a przy tym ma się opinię "odważnego"....
naga / 83.5.249.* / 2006-05-11 22:20
No, przewietrzymy teraz tę sitwę w TVP.
Witold-Donat / 80.48.211.* / 2006-05-11 22:02
Regulamin forum
astec / 83.10.243.* / 2006-05-11 22:14
kto nie lubi Żydów wszystkich jak leci za mądry nie jest. Choć jest oczywiście i u Żydów sporo "nieciekawych". Nowy prezes jest chyba człowiekiem odważnym co w naszym post komuszym i pseudo neo konserwatywnym (oraz dewocyjno klerykalnym) państewku jest jednak na duży plus.

Najnowsze wpisy