Forum Forum inwestycyjneFundusze

Witajcie w Nowym Roku.

Witajcie w Nowym Roku.

krzysiek29 / 2009-01-04 22:32
Zaczne moze od indeksow amerykanskich S&P 500 opor na 920 zostal rozwalony. Kolejny opór
na poziomie 949 - 0.250 fibo, kolejny na poziomie 975 i kolejny bardzo wazny i tu pewnie
sie troche pobujamy a nawet skorekcimy okolice 1050.. Indeksy Dax,Cac,Bovespa w rejonach
startowych-:)
Surowce kierunek pokazuje para AUD/USD i oczywiscie ropa ktora wraz z miedzia wybily sie
z kanalu spadkowego. Czy to symtomy hossy kto wie czas pokarze.
Model Bradleya na ten rok wyglada bardzo optyministycznie a mianowicie wzrosty do polowy roku.
Wiekszej korekty mozna sie spodziewac pod koniec stycznia a kulminacja 8-10 lutego i
wlasciwa jazda ale to juz nie bedzie dotkliwa korekta.
Nalezy uwazac na obligacje
Wyświetlaj:
max1224 / 2009-01-05 00:25 / Tysiącznik na forum
witam również i życzę wszystkiego dobrego trafnych decyzji itp.
wg mnie nasze obligacje jeszcze troche dadzą ale ryzyko rośnie a i na innych rynkach zarobki mogą być lepsze jeszce tylko jedna rzecz czy czas świąteczny nie okaże się klasyczną pułapką mam nadzieję że nie ale trzeba mieć taką ewentualność na względzie
krzysiek29 / 2009-01-04 22:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Aktualnie mozna zaobserwowac sygnały kupna w ujęciu tygodniowym na wielu rynkach.Super dywergencje na rynkach surowców które na ostatnich sesjach roku zamieniły się we wzrost. Nastroje maja byc okropne a rynek niech rosnie tak to ma byc. I oczywiscie nagonka na obligacje a ja twierdze ze nalezy uciekac z obligacji
lukaszn19 / 2009-01-04 23:45 / Tysiącznik na forum
tez uwazam ze na obligacjach jest juz po najwiekszym wzroscie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy