Własna firma

Eryk22 / 2012-05-14 13:44
Pracuję w pewnej firmie od czterech lat, zdobyłem wystarczająco dużo doświadczenia w tej branży, mam zrobiony szereg kursów, szkoleń etc. Teraz zastanawiam się nad otwarciem własnej firmy, tylko pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa to czy warto? Czy w Polsce w ogóle opłacalne jest prowadzenie własnego interesu? Dużo naczytałem się o problemach jakie stwarza biurokracja ludziom którzy otwierają własny biznes... a jak jest w waszym wypadku?
Wyświetlaj:
loook / 80.238.108.* / 2012-11-26 17:36
Słuchajcie co do tych kursów, to co powiecie na takie szkolenie ?
www.biznesszkola.pl/kursy_biznesowe.php.
Czy warto jest na poczatku działalnosci podejmowac takie tematy.
melody / 83.4.170.* / 2012-08-03 12:01
no dokładnie, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, nie będziesz wiedzieć co i jak. Ale najważniejsze, żeby mieć jakiś wyjątkowy pomysł, a potem pomyśleć o skutecznej promocji. Żeby tych klientów do siebie przyciągnąć. Ale jak będziesz miał swoją firmę i będziesz potrzebował skutecznej promocji zgłoś się do firmy Advaced Art. Oni na pewno Ci pomogą zabłysnąć w branży.
A.BN / 149.156.47.* / 2012-05-16 08:07
Warto tylko w przypadku gdy jesteś pewien, że zdobędziesz klientów (najlepiej już na wstępie mieć kilku umówionych) i zarobisz na siebie i pracowników. Jeśli miałbyś dopiero zaczynać poszukiwać klientów i zleceń to przekonasz się, że cała sztuka jest w tym właśnie a nie w założeniu własnego biznesu.
Robert Kurzaj / 2012-05-14 14:38
Jeżeli nie spróbujesz nie będziesz wiedział. W sumie coś w tym jest ż ebiurokracja w naszym kraju jest tak rozrośnieta , że na każdym kroku napotykasz jakieś przeszkody, ale generalnie nie jest źle. Moim zdaniem warto otworzyć własny biznes...

Najnowsze wpisy