Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Woźniak: Odwołują mnie już siódmy raz

Woźniak: Odwołują mnie już siódmy raz

Money.pl / 2007-02-07 08:03
Komentarze do wiadomości: Woźniak: Odwołują mnie już siódmy raz.
Wyświetlaj:
historyk / 87.206.154.* / 2007-02-08 09:19
jestem zbulwersowany postawą wielu rzad szuka rozwiazań na pozyskanie paliwa z innych śródeł niż Rosja, która ewidentnie prowadzi politykę imperialistyczną wobec byłych państw demokracji ludowej, a tych wielu naśmiewa sie Kaczory się rozjeżdzają do Kazachstanu gdzie indziej. Czyżby wielu było takimi głupcami że chcą pozostać na kolanach wobec Rosji.Jezeli Białoruś podwyższy ceny i Rosja to paliwo od Arabów czy z Norwegii bedzie tańsze i o to chodzi. Więc przestańmy naśmiewac się z rzadu, chyba że chcecie więcej płacić i macie kompleks ni ższości wobec Rosji
Szpital w Tworkach / 83.21.12.* / 2007-02-07 21:31
My , pensjonariusze szpitala w Tworkach popieramy plan najjasniejszych Panow Prezydenta i Premiera budowy podgrzewanego chodnika za 6 mln złotych przed pałacem Pierwszego. Ten chodnik zadba o szczesliwe chodzenie malutkich Wielkich Panów. My bedziemy szczesliwi. Szpital zaoszczedzi na ogromnej ilosci leków ktore beda zbedne kiedy nie bedziemy sie bac o Naszego Premiera.
Jestemy lojalnymi i gorliwymi obywatelami IV RP. Pragniemy zgłosić sie jako rezerwa kadrowa dla rzadu Pana Kaczyńskiego. Nie jestesmy wyksztalciuchami, o nie ! Nie znamy takze jezykow obcych - czyli swietnie sie nadajemy do rzadu. Jestesmy takze mali co jest naszym decydujacym atutem. SB nas nie doceniało i nie werbowalo wsrod nas agentow pogardliwie nazywajac nas czubkami. Bylismy wiec represjonowani i jestesmy poszkodowani. Nie ma wsrod nas agentow komuszych. Jestemy lojalni w 100% a po uzyciu lekarstw w 102%.
Trzymamy kciuki za szczescie panow Kaczynskich i ich IV RP.

Do Apelu przyłaczaja sie pensjonariusze szpitala w Stargardzie.............
Petroniusz / 83.30.251.* / 2007-02-08 18:18
Bardzo trafnie "pensjonariusze ze szpitala w Tworkach" to ujęli. Nic dodać, nic ująć!
reichstadt / 212.160.132.* / 2007-02-08 08:56
Od bezpieczeństwa energetycznego kraju do podgrzewanego chodnika drogę potrafią znaleźć wyłącznie pensjonariusze Tworek.
Odzial psychiatryczn / 83.21.18.* / 2007-02-07 23:12
Pacjenci ze szpitala w Kocborowie koło Starogardu Gdańskiego przyłączają się do poparcia rządu i braci K. PIS jest cool, nam nie potrzebna jest już lewatywa i psychotropy.
Liczymy na to ze juz niedlugo bedziemu w rzadzie.
Nie ma korupcji / 83.21.31.* / 2007-02-07 17:32
TKM zyje i ma sie dobrze. PiS go reanimowal i reaktywowal.
Jak ogólnie wiadomo korupcji nie ma w dwu krajach : Bantustanie i Polsce.
Sabre / 2007-02-07 08:03 / Tysiącznik na forum
"Podwładny, powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"
/zarządzenie cara Rosji, Piotra I z 9.12.1708 r./
Dość popularny cytat, zwłaszcza ostatnio. Tłumaczy dlaczego odwołano Sikorskiego, może też być wskazówką dla urzędujących ministrów (część z nich już tak postępuje).

Najnowsze wpisy