Forum Forum inwestycyjneFundusze

Wracać czy poczekać

Wracać czy poczekać

michu78 / 79.184.1.* / 2007-11-30 13:32
Wracać do akcyjnych czy poczekać. Czytałem, że do świąt powinno się nieco odbić, a po nowym roku znów na dół. Czy na pare tygodni warto wrócićć, aby troche odrobić?
Wyświetlaj:
cortez / 2007-11-30 17:02 / Bywalec forum
Szczerze mówiąc to różnie może być. Do świąt raczej będzie rosło, a potem zobaczymy, bo inwestorzy mogą chcieć realizować zyski, a wtedy.... Ja będę na pewno się zastanawiał nad powrotem, ale powoli, systematycznie, małymi kwotami
Idyll / 2007-12-03 21:23 / Bywalec forum
A ja uważam, że do Świąt to już raczej niewiele się stanie (na plus). Rynki nie mają atutów, które mogłby pchnąć inwestorów do działania.
Pytanie tylko, czy cofać się do funudszy pieniężnych, czy też obligacji, czy może lepiej zaryzykować i ulokować kapitał do jakiś funudszy mieszanych, czy z ochroną kapitału? Co sądzicie?
miki3d / 2007-11-30 16:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jest już późno na powrót. Ale czemu by nie zrobić tego chocby z cześcią kasy? Bałbym się natomiast zagrać va banque.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy