Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Współpraca Polski i Brazylii. Prezydent Duda rozmawiał z wiceprezydentem Brazylii

Współpraca Polski i Brazylii. Prezydent Duda rozmawiał z wiceprezydentem Brazylii

Wyświetlaj:
Karolinka 15 / 83.25.160.* / 2015-09-21 18:36
Zgadzam sie z Panią Marią ! Prezydentowa ciągle chce, czy wymusza nawet, aby być na pierwszym miejscu. Chętnie zabiera glos, często w nieodpowiednich momentach. Sugeruje swoje zdanie ...." ja sie Pana nie boję Panie Prezesie ". Czuje się lepsza nawet od samego Prezydenta. A zatem inteligencja sie kłania. Poza tym, nie nauczyli Pani jeszcze , że powinna Pani być 3 kroki za Prezydentem ?
Maria810 / 46.169.33.* / 2015-09-21 13:10
Nie wiem, czy mam rację. Proszę powiedzieć, jaką rolę pełni żona Prezydenta. Wszędzie, gdzie bywa Prezydent, bardziej lub mniej oficjalnie Pani Prezydentowa znajduje się na pierwszym planie. Dumnie kroczy obok męża, uśmiecha się, macha ręką do zebranych i zachowuje się jak na wybiegu. Moim zdaniem, Pani Prezydentowa, jeżeli towarzyszy mężowi, powinna być na dalszym planie. To przecież Prezydent jest najważniejszy, a Ona mu tylko towarzyszy. Mam rację?
Stach Ostróżka / 83.144.116.* / 2015-09-21 15:12

To przecież Prezydent jest najważniejszy, a Ona mu tylko towarzyszy. Mam rację?
Formalnie biorąc masz 100% racji. Ale może "pies jest pogrzebany" w sprawach nieformalnych, o których dowiemy się być może dopiero po jakimś(?) czasie? Kto mógłby to wyjaśnić już "tu i teraz"?

Najnowsze wpisy