Forum Forum inwestycyjneForex

Wybór platformy forex - co najważniejsze?

Wybór platformy forex - co najważniejsze?

diakomo / 212.96.244.* / 2017-10-04 08:18
Jak w temacie. Dopiero zaczynam z forexem, to będzie moja pierwsza platforma. Na jakie kwestie powinienem zwracać uwagę, żeby dobrać tę platformę rozsądnie? Ogólnie istnieją pomiędzy nimi jakieś specjalne różnice?
Wyświetlaj:
warion / 195.177.216.* / 2017-12-16 10:13
Dla początkującego lepszą opcją będzie automat czy półautomat?
pekado / 108.175.11.* / 2017-10-09 08:36
100 proc. poparcia. Bezpieczeństwo najważniejsze. Tak, easyMarkets znam i to od dawna. Nie wiem czy wszystko wymienię, ale na bank tam macie gwarantowany stop loss. Zapewniają, że nie zjedziecie z saldem na minusowy poziom. Mają stałe spready, gwarantują brak poślizgów z cenach tranakcyjnych. No i oczywiście bardzo istotny - dealCancellacion.
karimb / 212.227.8.* / 2017-10-06 08:31
Kiedy wybierałem easyMarkets, to najważniejsze było dla mnie właśnie bezpieczeństwo inwestowania i oni mnie wtedy przekonali swoim pakietem. Pamiętam jak rozmawiałem z ich supportem. Człowiek dowiedział się wielu spraw, o których nie miał zielonego pojęcia. Mam tutaj na myśli m.in. gwarantowany stop loss czy gwarancję salda. Wiecie, że nie każdy to ma? Wiecie, że nie każdy ma polski support? Wiecie, że easyMarkets ma również bardziej wymagającą licencję cypryjską?
krzysiek660 / 37.235.48.* / 2017-10-05 08:14
Na kwestie związane z bezpieczeństwem. Podstawa jaką powinieneś mieć na starcie w swojej platformie, to oczywiście gwarantowany stop loos i gwarancja utrzymania salda. W sensie - to ci zapewni, że nie doprowadzisz do sytuacji, w której wszystko stracisz i wejdziesz jeszcze na minus. A przede wszystkim - edukacja. Jeśli nie przepracujesz wielu godzin na demie, nie znasz platformy, nie znasz dokładnie rynku forexowego, to na razie odpuść sobie działanie na nim.
dikomo / 158.255.211.* / 2017-10-13 08:33
Wszystko co związane z bezpieczeństwem. Musisz patrzeć na to, co oferuje dana platforma. Zazwyczaj platformy chwalą się wszystkim, co właśnie pozwala reagować na zmienność rynkową. Ale w sumie przedmówcy wszystko ci już napisali. Też nie znam platformy forexowej, która dawałaby więcej niż easyMarkets. Prawdopodobne, że takiej nie ma. Ale to odpal demo i sam oceń sensowność takiego inwestowania.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy