Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Oto kandydaci PO

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Oto kandydaci PO

Wyświetlaj:
dgen / 2014-04-11 19:42 / Tysiącznik na forum
co załatwią nam w UE kosecki i ross - zulugula ?
Obywatel988 / 94.154.101.* / 2014-04-11 16:46
Ale kto pójdzie na te wszystkie partie złodziei głosować,pchają się tylko tam po to żeby się dorobić.A społeczeństwo ma iść na wybory i oddając głos wyrazić zgodę by się dorobili.Potem zacisną pasa społeczeństwu różnymi podatkami i powiedzą że unia nakazała.
debos / 95.49.60.* / 2014-04-11 14:57
Bardzo silna ekipa. Spokojnie w całości mogliby się znaleźć w parlamencie europejskim. Tylko czy będzie komu na nich głosować? Żeby nie było tak, że grzecznie pójdą wyznawcy smoleńskiego kościoła i najliczniej będą naszą Ojczyznę reprezentować ( jeśli o reprezentacji można w tym wypadku mówić) pensjonariusze.
eldorado / 193.108.194.* / 2014-04-11 15:16
może ludzie pamiętają, że na referendum nawoływano, że by nie iść a tera odwrotnie - ludzie mogą nie zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi - ja nie pójdę, gdyż mi nie odpowiadają kandydaci żadnej z partii
eldorado / 193.108.194.* / 2014-04-11 14:56
Wspaniała lista:1 Pani Huebner - tatuś i dziadek prcownicy SB - utrwalacze włdzy ludowej,2. Pan Boni tak się bał żony, że został TW, 3. zdrajca zmienił barwy klubowe, 4.Ross - ludzie to przecież żenada, no ale musi utrzymać tyle dzieci,4. Święcicki - zięć wysokiego funkcjonariusza PZPR - SZyra, który był podejrzewany, ze był agentem NKWD, 5. Kosecki - nawet wypowiadać się nie potrafi, zresztą do czego jest zdolny widać po wynikach polskiej reprezentacji w piłce, gdy jego klub przegrywał to z boiska wygonił sędziego - już lepiej na listę wstawić Komisarza Aleksa. Jestem ciekawy ilu lemingów, słoików, resortowych dzieci zagłosuje na listę błaznów
Oszolom / 193.110.130.* / 2014-04-11 16:31
Zaglosuja, zagłosuja - tylko ta ekipa (nie może jeszcze ten chlew Palikota ) gwarantuje bezkarność Sawickim i Mirom - debos z tych szeregów na 100%. Wczoraj Sienkiewicz - szef MSWiA oskarza HP o skorumpowanie jego urzedników - i takie dobosy łykaja to bez zmrużenia oka. Takiego głupiego narodu jka Polski to nie ma w Europie i jego przedstawiciele zagłosują na kure jeśłi tak im obrazki z ołtarzyka TV nakażą. Tutaj juz nie ma wątpliwości.
debos / 95.49.60.* / 2014-04-11 15:03

1 Pani Huebner - tatuś i dziadek prcownicy SB - utrwalacze włdzy ludowej

Psychiatryk drogi ~eldorado.
eldorado / 193.108.194.* / 2014-04-11 15:13
jest mój ukochany Debos - jak wczoraj była dyskusja merytoryczna to ciebie nie było, ale rozumiem 4 rocznica, trzeba było działać. Ale ad rem jak mawiali starożytni rosjanie - kandydaci powinni byc poza podejrzeniami, czyści jak łza - nigdy ni lubiłem farbowanych lisów przechodzących z jednej partyjki do drugiej - wymienić ci ich nazwiska??
debos / 95.49.60.* / 2014-04-11 17:05

jak wczoraj była dyskusja merytoryczna

A niby na jaki temat taka ta merytoryczna dyskusja była? Merytoryczna beze mnie? To kto tak merytorycznie pisał? Ty w ogóle wiesz co to jest merytoryczna dyskusja? Gdybyś wiedział to kiedyś może coś do sensu byś napisał. A tak to tylko bełkot, SB, UB, fałszywe oskarżenia, insynuacje, NKWD, PZPR, itd. itp.
Siostrooooooooo! Tleeeeennnnnn!
hru / 78.88.205.* / 2014-04-11 19:19
zdarzyla ci podac??...mam nadzieje, ze tak bo plotles 3 po 3, a teraz to moze sie troche rozjasni:))

Najnowsze wpisy