Forum Spółki giełdowe Netia SA

Wyniki Netii: Koniec spadku przychodów za trzy lata

Wyniki Netii: Koniec spadku przychodów za trzy lata

Wyświetlaj:
ram / 83.27.218.* / 2015-11-06 11:51
Kto tym oszustom w ogóle dał zgodę na działalność ?
kaczbuch / 83.4.212.* / 2015-11-06 10:53
To ta firma oszukująca non stop klientów, szybko się poznałem na was. Mam nadzieję że krach tej firmy nastąpi bardzo szybko.
TOMKOBNN / 89.191.128.* / 2015-11-06 08:07
Bardzo jestem NIEZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY Z NETIĄ.
CZEKAM NA ZAKOŃCZENIE UMOWY.
kURCZE PODPISAŁEM NA 2 LATA.ŻAŁUJE

NIE POLECAM
Marcin_285 / 78.8.52.* / 2015-11-05 22:40
zdecydowanie obsługa se popsuła po przejęciu Dialogu przez Netię choćby likwidacja punktów obsługi gdzie mogłem załatwić wszystkie sprawy pewnie idą na cięcie kosztów a nie zadowolenie klientów dlatego akcje im spadają teraz jestem w Vectrze i mam punkt w swoim mieście a nawet większą prędkość neta
Zdenek Havranek / 78.9.130.* / 2015-11-05 20:50
Lata temu zawarłem umowę o świadczeniu usług teleinformatycznych z Dialogiem i byłem z nich bardzo zadowolony.Nie tak dawno Netia przejęła tego operatora i wraz z tą zmianą skończyły się "dobre czasy".
nnn / 78.9.156.* / 2015-11-05 21:54
Ja również zauważyłem zmiany na gorsze po zmianie operatora z Dialogu na Netię. Ale i tak mam lepiej jak parę znanych mi osób, które mają orange (to nie jest hejt). Moje łącze nie jest stabilne ,ale mimo wszystko często w górnej granicy, gdy znajomi nigdy nie widzieli tej górnej.
filtz / 77.254.193.* / 2015-11-05 20:02
ja sie nie dziwie i nie zycze im sukcesow .
Mam JESZCZE umowe z Netia od 2009 a w tym roku sobie ,, przypomnieli ,, ze nie korzystam z ich uslugi telefonicznej tj z Orange ( ma usluge od ponad 45 lat z inna firma ) i w tym roku powiedzieli ze podniosa mi platnosci za internet o 30 zl bo nie korzystam z uslugi telefonicznej . A co robili przez te lata ??? czy jak odnowiono na dalsze 15 miesiecy umowe dlaczego o tym nie napisali czy poinformowali ??? czy to nie swindel ??? przeciez ja nie moge zrywac umowe z ta inna firma bo tak im sie to podoba , jak mam z kim innym umowe to sa jakies terminy . Ale zdecydowalem sie jeszcze ten okres zaplacic im te 30 zl wiecej i mam ich gdzies , poszukam potem innego operatora , takiego ktory uszanuje klienta i wystawi go do wiatru . Taka knaiacka firma , , nie podpisujcie ludzie z nimi zadnej umowy , nie warto z nimi wspolpracowac a jeszcze ich operatorzy dzwonia do mnie z propozycjami , hahaha smiechu warte
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy