Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum emerytalneOFE

wypłata emerytur z OFE

wypłata emerytur z OFE

skomentuj
adamkos / 2013-03-29 08:41
Witajcie, robi sie goraco w temacie OFE, powiedzcie mi czy da sie samemu wyciagnac pieniadze ktore sa odlozone na OFE i zrezygnowac z tego? Czy to jest niemozliwe w zaden sposob aby samemu zarzadzac swoimi pieniedzmi tam?
Wyświetlaj:
mno_1966 / 89.75.104.* / 2013-04-14 14:29

powiedzcie mi czy da sie samemu wyciagnac pieniadze ktore sa odlozone na OFE

Da się.
Musisz się tylko wybrać na ten "lepszy" świat.
Wtedy spadkobiercy dostaną połowę w gotówce a drugą połowę jako zwiększenie ich rejestru OFE.
Tylko musisz się pospieszyć zanim rząd zgarnie stamtąd całą kasę!
smiercgnidom / 2013-03-29 11:58
zlodziejstwo w bialy dzien w bialych rekawiczkach!!!!!! a co zus zrobi z tymi pieniedzmi? przeceiz napweno nie podzeili ich rowno po wsyztkim tylko pewnei przekaze jako nagrody i premie dla prezesow itp itd..
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2013-03-29 10:03
Haha, ogłupiałe masy zaczynają się interesowac dopiero gdy likwidacja OFE jest przesądzona haha. Niestety OFE zostaną ZLIKWIDOWANE, a przygotowania prawne do likwidacji zostały rozpoczęte już dawno - w roku 2008 kiedy Sąd Najwyższy wydał wyrok iż oszczędności w OFE nie należą do obywatela tylko do państwa.
A ponieważ państwo jest socjalistyczne więc jako socjalistyczne bedzie się opiekować swoimi barankami do końca i nie pozwoli aby taki baranek sam zarządzał swoimi pieniędzmi - a nuż przepije i co ? więc morda w kubeł i zasuwać do roboty na podatki.

Podsumowując wyjąć kasy z OFE się nie da i zostaną one wkrótce przejęte przez ZUS. Teraz tylko należy urobić naród aby to gładko zaakceptował i jeszcze z zadowoleniem przyklasnął. Nie jest to trudne zadanie mając TVN i wybiórczą a szczególnie że OFE muszą inwestować tak jak każe im państwo więc łatwo będzie pokazać narodowi jak bardzo są niegospodarne. Zobaczysz - po tej propagandzie sam będzie z radością klaskał gdy przeniosą Cię z powrotem do ZUS.
skomentuj

Najnowsze wpisy