Forum Polityka, aktualnościKraj

Wyrok sądu najwyższego. Wódka za głosy

Wyrok sądu najwyższego. Wódka za głosy

Money.pl / 2012-02-02 11:29
Komentarze do wiadomości: Wyrok sądu najwyższego. Wódka za głosy.
Wyświetlaj:
UglyKid / 91.198.15.* / 2012-02-02 11:29
Tak naprawdę skazać trzeba by było cały obecny rząd za te wszystkie obietnice miliardów z Unii, wysokich emerytur z gazów łupkowych. Już wódka wydaje mi się bardziej uczciwa. Przynajmniej wyborcy coś z tego mają, a tak po wyborach zostają tylko puste słowa i głowy parlamentarzystów.
małyMotyl / 2012-02-02 12:22 / Bywalec forum
To jest niedopuszczalne i wyrok bardzo sprawiedliwy, za to niesprawiedliwe wydaje się porównanie przekupowania wódką do obietnic rządowych. To nie ten sam kaliber. W małych gminach niestety takie przekupstwa są na porządku dziennym , ale nikt tego nie zgłasza nigdy,
UglyKid / 91.198.15.* / 2012-02-02 12:58
Zło jest złem, kaliber nie gra roli, dlatego moja analogia jest jak najbardziej słuszna. Ja nie mówię, że przekupstwo wyborcze wódką jest dobre, mówię tylko, że jest to tak samo złe jak stosowana ogólnie kiełbasa przedwyborcza. Hipokryzją jest osądzanie tego gościa, a przymykanie oka na inne tego typu praktyki, które stosował m.in. Tusk (ale też każdy inny polityk). Racjonalnie patrząc na sprawę wódka jest dużo mniej warta niż "nadzieja lepszego jutra", która jest wciskana w kiszkę kiełbasy wyborczej, a gość, który powiedział, że jak się na niego zagłosuje, da butelkę wódki i ją rzeczywiście da, jest etycznie lepszym człowiekiem niż ktoś kto obiecał wysoką emeryturę z gazów łupkowych i miliardy Euro z dotacji unijnych i tego nie dotrzyma. Zgodzisz się ze mną czy nie?
Błatniak / 2012-02-02 14:42
Sytuacja przypomina , akcje na Rosji podczas wyborów... nei wiem czy smiąć się czy płakać!! Rzecz jasna żadne konsekwencje nie zostaną wyciągnięte...

Najnowsze wpisy