Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wzrost PKB Polski będzie wyższy od prognoz. Tak zapewnia Tusk

Wzrost PKB Polski będzie wyższy od prognoz. Tak zapewnia Tusk

Wyświetlaj:
2013 / 83.144.109.* / 2013-03-01 13:14
Chciałbym zeby mi bylo tak ciezko jak grekowi.
Robert K. / 2013-03-01 15:32
Kolejna obietnica Donalda Tuska...nie dowierzam ze ktoś jeszcze w to wierzy... widać nasz naród z ludzi dumnych stał się narodem masochistów...
pola989930 / 62.152.134.* / 2013-02-23 11:13
Panie premierze,niech pan przestanie bredzić,jak jest dobrze.Wystarczy popatrzyć,jak żyją ludzie,jak padają firmy,jak rosną obciążenia rodzin,jak uczą szkoły i jak leczy służba zdrowia.Pańscy ministrowie,to ludzie którzy nie mają pojęcia o resorcie w jakim pracują.Pańscy doradcy ekonomiczni,to ludzie pracujący w bankach i innych instytucjach finansowych w krajach zachodnich.Czego więc od tych ludzi wymagać?Sejm,to żaden organ ustawodawczy,lecz matematyka głosowania.Medialna ochrona,którą pan trzyma w ryzach,już dawno się skompromitowała.Sprzyjający i ciągle ogłaszający sukces prezydent,pokazuje po kilku tygodniach,że co sukces to porażka.Polska,jako państwo nie funkcjonuje,bo brak w niej wolnego rynku i demokracji.Mamy złe prawo i spolegliwe sądy.W ciągu 5 lat padały firmy,wzrastało bezrobocie,a minister finansów kreował politykę finansową,tak by pokazywać wskażniki,a nie rzeczywistość.Emigracja i demografia spowodują rzeczywisty upadek państwa.Pan o tym wie,ale nie ma pan odwagi głośno powiedzieć.Każdy,kto myśli,a nie karmi się mediami będzie wyjeżdżał z kraju.Pańskie słupki poparcia,to fikcja,gdyż były one spowodowane lękiem przed dojściem do rządu J.Kaczyńskiego.Zniszczył pan gospodarkę i miliony ludzi,przez niewiedzę,tolerując korupcję,nieumiejętność doboru pracowników i nie wyciągając konsekwencji wobec ich niekompetencji.Zamiast wybierać się w Polskę,niech pan zacznie zarządzać i rozliczać z pracy swoich urzędników.
md71 / 79.188.144.* / 2013-02-23 07:23
Pobudzanie gospodarki kredytami i zwiększanie obciążeń fiskalnych ma zapewnić wzrost?
To jakaś nowa teoria ekonomiczna chyba, bo ja o takowej nie słyszałem. Może mnie ktoś oświecić podając jakieś źródło - oczywiście pomijając radosną twórczość rządzących.
pola989930 / 62.152.134.* / 2013-02-23 11:37
A dotąd widziałeś w działaniach rządu prawa,którymi rządzi się ekonomia.Gierek zadłużył Polskę na 30 mld dolarów,a Tusk na ponad 300 mld zielonych.Podatki z PIT ledwo wystarczają na obsługę długu.Dług rośnie,bezrobocie również,więc te wpływy z PIT nie wystarczą,trzeba będzie podnieść podatki i zmniejszyć emerytury.Ludzie rejestrują spółki za Odrą bo trwa to godzinę,a wpływy z CIT lecą na łeb.Za pożyczkę Gierka zbudowano w Polsce przemysł,gierkówka wymagała tylko kosmetyki,a obecne drogi to i technologia i wykonawstwo do kitu.A przeciez kazdy odcinek drogi miał swojego kierownika,a jakiś inspektor nadzoru musiał podpisywać odbiór.A jeśli podpisywano buble,to więzienie i pozbawienie uprawnień.
Bałbinka / 83.30.80.* / 2013-02-22 20:43
A ja po staremu kocham Tusia, jest taki fajny
zzxzczczczdgdgr / 87.99.98.* / 2013-02-22 19:43
Tyle defetystów a Debosa nie ma będzie po premii.
Powiększy grono defetystów????????
Meerr / 178.115.250.* / 2013-02-22 19:16
Dajcie premierowi Donaldowi Tuskowi 1400 zł na miesiac i niech opłaci wszystko i wyzyje
olop / 85.221.240.* / 2013-02-22 19:15
Panie Tusk.Wasz rząd niby liberałów to tragedia dla Polski.A Pan zaklina rzeczywistość.Polska umiera,a Pan się cieszy-wstyd.
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-02-22 18:35
Panie Tusk - zapraszam do Chodzieży na rozmowę. Miasto niegdyś prężne 21 tysięczne wyludnia się - teraz 18 tysięcy. Zadłużenie miasta kolosalne - bankrut. Przemysł - był ale za komuny.Teraz nie ma w zasadzie nic. Bezrobocie - w ciemno przynajmniej 16 % ( sądzę,że dużo dużo więcej) . Siła nabywcza ludności ZERO ! Ulubione zawody - urzędnik, policjant,strażak pracownik RUP, ZUS i U.S.a więc budżetówka.Młodzi pracują w odpowiedzi na waszą politykę prorodzinną w Skandynawii, Holandii, Angli i Irlandii. Wielu z racji zawodu spotykam w okolicach naszych świąt i oni deklarują, że nigdy tutaj już nie wrócą a politykę rządu oceniają jako .... ( słowa niecenzuralne ). Mały biznes wykoszony przez Lidle, Tesco, Biedronki a dobity zostanie przez Intermarche. W ciągu 4 lat wybudują nam na gruncie prywatnym albo wielki sklep dużej sieci albo galerię. Ale kiedyś to nie był grunt prywatny i poszedł za super przystępną cenę... .To co nie padło teraz - padnie wtedy. Obecnie centrum miasta - niegdyś z wieloma sklepami zieje pustką , którą wypełniają banki nie chcące dawać kredytów bo żeby dostać kredyt to trzeba dużo mieć a jak nie to won.
Remontowany dworzec PKP ze środków samorządu po to aby wprowadziła się tam kolejna sieciówka. Ciekawe jakie będzie miała ulgi - bo nie wierzę, że nie! Takich Chodzieży są setki w Polsce a Pan opowiada, że nie jest tak źle!? Nie macie struktury wpływów podatków do budżetu ? Przecieśż 40 % środków było z małych firm, które jak Pan zapewne nir dopatrzył już zbankrutowały ! Trzeba będzie podnieść VAT bo w końcu nie starczy wam na regulaminowe nagrody. Jest gorzej niż Pan sobie jest w stanie wyobrazić! I nie zrobiliście nic poza otwarciem Polski na towary z Niemiec, Francji, Holandii ect. gdzie na zasadzie wzajemności traktują nas jako tanią siłę roboczą a rynki jak mogą zamykają przed polskim produktem ! Prognozy i wasz i unii są do bani ! Jest syf a katastrofa będzie większa niż w Grecji.Obaj zaczynaliśmy od ciężkiej fizycznej pracy. Pan po kominach poszedł w polityke ja we własny biznes. Jak ja k.... teraz żałuję, że blisko 30 lat poświęciłem temu krajowi - trzeba wtedy było wyjechać gdziekolwiek - albo zostać politykiem. Tyle, że to trzeba mieć specyficzna mentalność - umieć obiecywać różne p******* i kłamać. Przeprosił Pan znaną reżyserkę - bo była znana. A takich jak ja setki tysięcy zawiedzionych i oszukanych przez Platformę to nie raczy Pan przeprosić - bo co bo my nie mamy głosu !? Oj przerżniecie następne wybory - tyle, że do tego czasu się ustawicie!
L_W / 87.205.134.* / 2013-02-22 18:30
Tuskolenia ciąg dalszy.
Już niedługo.
dxd / 77.253.68.* / 2013-02-22 18:06
W Bulgaria nedlugo narod zrobi pozondek
Skiepa / 37.128.126.* / 2013-02-22 17:05
Radzimy sobie świetnie zapieprzając dzień w dzień za 5zł/h. Pozdrawiam Pana Tuska, jego dzienna racja żywnościowa pewnie kosztuje więcej niż moja miesięczna wypłata.
Rach / 176.120.120.* / 2013-02-22 16:58
Niestety, coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie stać mnie na życie w tak luksusowym kraju jak Polska.
dgen / 2013-02-22 16:52 / Tysiącznik na forum
starsi obywatele zaprawieni walką z komuną no i posiadający jeszcze emerytury i renty sobie jakoś poradzą - nie do końca z kolei jestem przekonany czy mam żałować tych "młodych, wykształconych...." którzy zafundowali nam ten ponury spektakl w postaci rządów tego indywiduum.
no ale co się dziwić: ostatnio w tefałenie (a jakże) pokazywali jakiegoś młodego pracownika "kolcenter" (po studiach + języki obce), który nie posiadał się ze szczęścia, że zarabia 1600 zł netto (niecałe 400 euro !!!!!) i w dodatku (!!!) ma elastyczny czas pracy (umowa zlecenie !). wśród korzyści wymienił , że "czasami nawet można dostać premię" (!!).
Ambitnej młodzieży się dochowaliśmy.
dfgsdf / 164.127.205.* / 2013-02-22 18:29
może za udział w reklamie dostał dwa miesięczne zarobki - i stąd był skłonny tak wychwalać swoją pracę...
bsf / 87.205.254.* / 2013-02-22 16:23
Takie cÓda to tylko w rpublice bananowej!
Magister historii przecież najlepiej się zna na ekonomii finansach i gospodarce oraz związkach partnerskich.
qwert969 / 82.160.79.* / 2013-02-22 16:10
K***a krew mnie zalewa mam 33 lata 8 lat po studiach pracuje w czwartej pracy ( to firma padala to redukcja etetow) jak wyrobie 230 godzin w miesiacu to mam na reke 2000 netto - moim kosztem ten wzrost - Tusk to

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy