Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Z okazji Świąt na świecie plusowe zamknięcia

Z okazji Świąt na świecie plusowe zamknięcia

Wyświetlaj:
nowicjusz1982 / 2007-12-26 20:00 / Dzieciak *€* forum
Dow 13,553.40 +4.07 +0.03%

Nasdaq 2,723.73 +10.23 +0.38%

S&P 500 1,497.51 +1.06 +0.07%
to przebili wkoncu to poleca moze :))
Fawelas / 2007-12-26 20:03 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
na Nasdaqu obroty strasznie mizerne.....
nowicjusz1982 / 2007-12-26 19:53 / Dzieciak *€* forum
jaki jest najblizszy opor na DJ ??
z psychologicznego pkt widzenia pasowalo by aby na 13600 dojechali :))
najcz / 2007-12-26 20:03 / Tysiącznik na forum
na sp500 ok 1498,jak utrzymają to wysoko zajdą.
mop / 2007-12-26 19:36 / Bywalec forum
witam poznoswiatecznie :)

nurtuje mnie zamkniecie kontraktow grudniowych na W20 - LOP byl powyzej 29k. Dlaczego az tak wysoko? Czy bylby ktos laskaw mi to troche przyblizyc?
brydzia / 2007-12-26 19:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
odpowiedziałabym Ci ale ja tylko głupoty piszę więc poczekam czy Topol 2 ci odpowie , on wie wszystko i to od zawsze o giełdzie ,
nowicjusz1982 / 2007-12-26 19:55 / Dzieciak *€* forum
brydzia daj spokoj to nie jest prywatny portwel
ja nic nie wnosze na to forum ale nikt mnie nie wygania uwazam za dobrze by bylo zebys napisala skoro wiesz a topol 2 to co wie jesli ma ochote ja chetnie przeczytam i twojego posta i topola2
pozdrawiam :))
bebe / 2007-12-26 19:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
odpowiedz brydzia........to jest wolny kraj....wolne FORUM....
Patrycja.N / 2007-12-26 21:10 / portfel / Tysiącznik na forum
wolny, bo spowolnienie gospodarcze nadciąga ;{
bebe / 2007-12-26 21:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj Patrycja...
i ta wolna wypowiedź.....jest istotna, ale czy prawdą będzie...?....to coś niedobrego dla mnie - optymistki......
Patrycja.N / 2007-12-26 22:26 / portfel / Tysiącznik na forum
eeeeeee, nie wiem ... żeby choć na te waciki do demakijażu zarobić ...
bebe / 2007-12-26 22:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
myślę, ze zarobisz Patti...podczytuj warrena i brydzi....i innych....w niedługim czasie zaczniesz być pewniejsza i sprytniejsza...i chciejska.../wygranej/....nie na darmo Tu jesteś....
bebe / 2007-12-26 22:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
miało być : myślę, że zarobisz więcej...niż na te waciki do demakijażu.....
Patrycja.N / 2007-12-26 22:54 / portfel / Tysiącznik na forum
jak zarobie to spadam stąd, chciałam charytatywnie oddawać pieniążki innym nie afiszując się ;)
bebe / 2007-12-26 23:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ok....Patii
to trzymam kciuki.....
aleeeeee...... nie spadaj stąd.......
brydzia / 2007-12-26 19:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jakbyś się nie doczekał TOPOLA 2 , to wejdź na portfel Gabrika on Ci odpowie , bo głównie kontraktami się zajmuje ,
nowicjusz1982 / 2007-12-26 19:35 / Dzieciak *€* forum
witam panie i panowie czyzby hamerykaaaaa 3 sesje z rzedu na + ???
ciekawe co bedzie sie jutro u nas dzialo
Patrycja.N / 2007-12-26 21:15 / portfel / Tysiącznik na forum
ja to od nowego roku misiową zostaje, więc już trenuje, chyba skończymy na minusach w czwartek bo skoro im jadło ładnie przez 3 dni to my spanikujemy, że u nich w czwartek będzie korekta tych wzrostów, proste ...
moreta / 83.28.219.* / 2007-12-26 21:28
no.Nie mowiac o piatku,kiedy moze sie podniesc-a wtedy spadek pewny.Kupilam sobie pudelko kredek i blok rysunkowy.Bede rysowala formacje.Musze sie jeszcze poduczyc okologieldowego belkotu/to proste-poczytam sobie m.in. Jajurka/.I juz! Zostane sie za guru.Pasuje?
Patrycja.N / 2007-12-26 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Joł Moreta :) mnie mózg już nie pozwala więcej na rozwój ;} tempa zostałam powita i tempa umrę jak nie ze starości to z głodu lub zawisnę na własnych pończochach ;)
bebe / 2007-12-26 21:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha.....
dziewczyny....- bez czarnego humoru - to tylko gra....głowy do góry...na giełdzie nikt aż tak nie jest mądry.../chyba, ze coś wie wcześniej...- ma szczęście...
pozdro
moreta / 83.28.219.* / 2007-12-26 21:58
caluski-Bebe!,,Patty-tępota,wrodzona zwlaszcza, cechuje sie stanem samozadowolenia i przekonania o wlasnej doskonalosci..Ergo-czarne mysli sa cecha tych mniej tepych.No to wybieraj.I-uwaga techniczna- lepsze bylyby rajstopy.Węzel wiazany w desperacji z 2 ponczoch moze sie okazac nieskuteczny.I wtedy zamiast widowiskowego pogrzebu z bliskimi,forumowiczami i maklerami rzucajacymi sie pospolu w wykopany swiezo dol,bedziesz miala potluczoną dupę..
Patrycja.N / 2007-12-26 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Czekaj Kwitnąca Moreto, samozadowolenie .... to muszę jeszcze nad tym troszeczkę popracować dziś wieczorem ;)) Lecz czysto techniczne do tego podchodząc: węzeł z 2 sznurówek wydaje się być znacznie mocniejszy niż z jednej - gdyby się zerwał to siara ;) co nie? A rajstopy są dla Elfów oraz członków bandy Robin Hooda - jeszcze by mnie wzięto za Bi ;)
Patrycja.N / 2007-12-26 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
:) Babe, to może by tak szczyptą szczęścia doprawić nasze inwestycje, skoro wiem jak zrobić świąteczną kutię to czemu nie potrafię na nią zarobić? Mnie się widzi, że to ponad moje możliwości niestety... moja głowa odrzuca ścisłość nauk :) natomiast filozoficzność tematu jest tym co lubię :) Gdyby filozofia rządziła prawami rynku byłabym nadziana tak, że w 2008 leciałabym Wostokiem na kosmiczne wakacje ;))
bebe / 2007-12-26 22:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha...
nie ma to jak humor........
ja myślę tak....: umówmy się i zróbmy wspólną afirmację.....dla umówionych spółek....i bezwzględnie wierzmy w nie....cha...ha...cha...
pozdro dziewczyny.....
sarkafarka / 2007-12-26 19:20 / Tysiącznik na forum
"...ING ma 1 mln akcji Tima..."

stooq pisze ze ING ma ponad 3 mln akcji.
nie to ze czepiam sie szczegolow,
ale skad bierzesz dane?
fuks2000 / 2007-12-26 19:47 / Tysiącznik na forum
przecie napisała, że z ostatniego forbesa...
sarkafarka / 2007-12-26 19:51 / Tysiącznik na forum
:) rzeczywiscie, sorki, skad w takim razie forbes bierze takie info, bo jesli to prawda, ze ma 1 mln, to znaczy ze ostatnio opchneli 2,3 mln szt.

w takim razie zostalo im juz niewiele do wywalenia!
fuks2000 / 2007-12-26 19:59 / Tysiącznik na forum
to zależy kto ma świeższe informacje. Stooq też nie zawsze jest na czasie z udziałami akcjonariuszy. Więc albo kupili albo opchnęli. Nie śledzę Tima, więc Ci nie pomogę. Trzeb by espi poprzeglądać z komunikatami.
fuks2000 / 2007-12-26 20:04 / Tysiącznik na forum

Na dzień 16.08.2007r fundusze zarządzane przez ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA posiadają 3.354.846 sztuk akcji TIM SA, co stanowi udział w kapitale zakładowym Spółki w wysokości 14,31 % .

tyle oficjalny komunikat z espi
brydzia / 2007-12-26 19:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
według forbsa mają ponad 1 mln , według parkietu -almanach spółek mają 3,5 mln akcji

pozdrawiam ,
sarkafarka / 2007-12-26 20:31 / Tysiącznik na forum
wlasciwie... ponad milion, to rowniez 3,3 mln :) ech, ta dziennikarska rzetelnosc przy podawaniu informacji!
aszulski57 / 2007-12-26 19:11 / Tysiącznik na forum
Gieldy ruszyly - w USA i obu Amerykach .
Kompletne zaskoczenie.
Krzych / 2007-12-26 19:47 / Płoteczka na forum
witam
ciekawie to napisałeś w USA i obu Amerykach .
Azja wczoraj kończyła na zielono i dzisiaj.A strat już nie warto realizować , a kto to zrobił może wybierze się na zakupy jutro?
aszulski57 / 2007-12-26 20:03 / Tysiącznik na forum
wszyscy uwazaja , że"koniec swiata" przed nami -po Nowym Roku. Cóż :
Co do " maluchów "- bodźca do wzrostów - rzeczywiscie nie widać.
Co do Wig 20 - bodźca do spadków - nie widać.
Niektóre spółki / Getin, KGHM/ - bedą chodziły niezależnie od trendu/.
Rynek jest wyprzedany.
Panikarze i ucinający straty sprzedali.
Więc w którą - po Nowym Roku - pojdziemy stronę.?
Fenomen / 79.185.69.* / 2007-12-26 18:42
Wtrace sie do rozmowy, topol2 znam z innych forum pisal wtedy kiedy jeszcze 3/4 z was nie wiedzialo co to gielda. Pamietam jego wpisy i w jakiejs czesci staralem sie uwzgledniac jego uwagi na temt sytulacji, bo ma pojecie o czym pisze w przeciwienstwie do niektorych sa ludzie ktorych sie lubi czytac i wlasnie on do nich nalezy, bardzo zadko czytam analizy anali i uwagi ludzi z forum ale tacy jak topol2, jurek_ku z ktorym wymieniam sie uwagami na codzien na prywatnym czacie, i kilku innych ludzi ktorzy wiedza o co w tym wszystkim chodzi dlatego ze maja swoje strategie inwestycyjne i swoja wizje rynku. Ludzie zrozumcie to sa profesjonalisci ktorzy nie posilkuja sie przedrukami z komentarzy anali
topol2 / 2007-12-26 19:14 / Tysiącznik na forum
Witam.
To mi dowaliłeś tym postem. Wygląda jak pisany przeze mnie.
Ale ja nie potrzebuję obrońcy. Czasami trzeba skonfliktować, aby się atmosfera oczyściła. Ja się poświęcam, ale może dzięki temu forum przeczyści się z głupich wypowiedzi typu: idę wyprowadzić psa.
Niektórzy wyjątkowo zaśmiecają.
GordonGekko / 2007-12-26 20:15 / Łapacz Spadających Noży
idę wyprowadzić psa......
Fenomen nr2 / 77.113.44.* / 2007-12-26 19:43
bez urazy ale wygląda jak byś sam to nabazgrał
oby więcej rzeczowych wypowiedzi na forum
a mniej takich pieśni pochwalnych
brydzia / 2007-12-26 18:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
U Jankesów ładnie ceny domów lecą , te zabezpieczenia hipotekami będą mogli sobie w kieszeń wsadzić , jak dawali na 100% wartości nieruchomości to niedługo większość kredytów będzie zagrożonych , po co spłacać coś co jest mniej warte niż kredyt i to o 20-30%
sarkafarka / 2007-12-26 18:46 / Tysiącznik na forum
http://www.rp.pl/artykul/9133,79167.html
Romi / 2007-12-26 18:39 / portfel / Koci Tata
Ciekawe kiedy u nas polecą.
Trzeba wkońcu sie od mamusi wyprowadzić :))
brydzia / 2007-12-26 18:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Aszulski co z tym ofe bo nie bardzo czaję o co ci chodzi , że niby ofe mają rynek podciągać czy jak
aszulski57 / 2007-12-26 18:29 / Tysiącznik na forum
nieistotne.
Ja twierdzilem, że w interesie OFE / ponieważ konkurują o klientów/ jest " podrasowanie " wyników na koniec okresu sprawozdawczego.
Ty twierdziłaś , że OFE nie bedą podciągać.Za kilka dni będziemy wiedzieli.
mało ważne.
brydzia / 2007-12-26 19:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale ile oni mogą podciągnąć indeksy , przecież tutaj rządzą arbitrażyści

no i oczywiście Topol 2 , główny macher GPW
aszulski57 / 2007-12-26 20:10 / Tysiącznik na forum
Brydziu !
A po co arbitrazysci mieli by walić WIG 20 ?
Jeżeli chcieli by sprzedać akcje kupione w piatek
to najpierw nalezałoby podciagnąć ceny z 10 %.
brydzia / 2007-12-26 18:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam , proponuję ostatniego forbsa ,

dawno nie kupowałam, to co przeczytałam mnie poraziło , taki ING ma 1 mln akcji Tima , obrót dzienny średnia 17 000 akcji , o innych nie wspomnę , jak oni chcą wyjść z takimi pakietami ,

ucieszyła mnie jedna informacja , to co się stało na rynku to przez to że tylko 23 % inwestorów posiłkuje się analizą fundamentalną , a TFI i ich analitycy musieli podnosić rekomendacje żeby dalej mogli kupować , więc jak sobie nakupowali takie pakiety to mamy to co mamy a Sobolewski zamiast wprowadzać duże firmy to wymyślił NC , no ale tak 1 mln zł można robić pionową hosse

Mirosław Saj w portfelu ma tylko 7 spółek typu PC guard ,hawe,relpol pepees , octawa , police , i krótkie pozycje na kontraktach , drugi analityk mający spokojniejszy portfel ma tylko lokaty

wyjaśniło się ,że analityków z wycenami nie warto słuchać , my na forum od dawna o tym piszemy , a już specjalistami są anale z DB , polnord 396 zł ,

Pozdrawiam Was wszystkich

a to co Topol 2 pisze , trzeba mu jakąs kobiete załatwić bo pierniczy jak potłuczony
topol2 / 2007-12-26 18:43 / Tysiącznik na forum
Brydzia, daj sobie spokój z kłótniami. Ja lubię przeciwników. Czasami szukam przeciwników, celowo prowokuję, aby być wyrazistym.
Ty 5 lipca piałaś z euforii. Spadki miały być całkowicie niemożliwe. Największy możliwy spadk indeksu w przyszłości to według ciebie 0,5%.
I co teraz?
Przetrzymałaś akcje i na koniec listopada wpadłaś w panikę!!!!
I dalej jesteś w panice!!!
Zachowujesz się jako typowe mięso armatnie.
Zachwaszczasz to forum. Ponad 16 tyś wypowiedzi i 16 tyś głupot.
topol2 / 2007-12-26 18:47 / Tysiącznik na forum
Skopiowałem ten tekst, aby się na drugi raz nie powtarzać.
Ja czasami zaglądam na forum. Czasami coś poczytam.Czasami napiszę.
Ale Brydzia nie ma co robić!!
Kilkaset wypowiedzi dziennie jako mięso armatnie. Nie masz co robić w życiu? Rajcuje cię pisanie głupot?
Nie masz rodziny, ani żadnego przyjaciela?
Całymi dniami rżnięcie głupot na forum???
fuks2000 / 2007-12-26 19:46 / Tysiącznik na forum
wyluzuj. choćby dlatego, że święta są jeszcze...
aszulski57 / 2007-12-26 18:35 / Tysiącznik na forum
kobiet na tym forum dostatek.
TOMOK / 2007-12-26 18:18 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć Świątecznie :-)
Pozdrawiam
MoretaCvetans / 2007-12-26 17:20 / _
Nie denerwujcie Rakietnicy! Topol-wyluzuj-najwyrazniej Cie wkrecaja! Przejrzalam wpisy .Zapasc bedzie,czy co? Jajurek z chinska pisanym porabancem strasznie sie uaktywnili! I ten stan permanentnego seksualnego amoku -stanowczo za duzo miesa.Moze by cos ktos o gieldzie-dla odmiany?
topol2 / 2007-12-26 17:01 / Tysiącznik na forum
Kubuś, przestań pisać nonsesny. Ja wiem, że USA mają gigantyczny PKB. Sam ML ma przychody większe, niż PKB niektórych krajów azjatyckich. USA to potęga finansowa.
Ale peryferia gospodarki światowej. Od paru lat stagnacja. PKB wyrażony w Euro rąbnął o ziemię. To dla świata ma znaczenie, oraz ile surowców zużywają. O zużyciu metali decydują teraz Chiny, Indie, Indonezja i zużycie to będzie dynamicznie rosło. 9 lat temu, to Tajlandia decydowała o wzroście światowego zużycia stali.

Kubuś, spróbuj sam coś przewidzieć, zbudować. Jeśli ci nic nie przyjdzie do głowy, ani nic ci nie będzie wychodziło, to stań przed ścianą i rąbnij mocno głową. Może ci się jakoś ułoży.
Powodzenia kubuś
Kubus Puchatek / 85.128.78.* / 2007-12-26 17:58
zlozylem Ci ladnie zyczenia a Ty znow mnie zmuszasz do reakcji.
Czy nie widzisz,ze piszac o peryferyjnej gospodarce USA osmieszasz sie???To samo o Tajlandii ,ktora decydowala o swiatowym zuzyciu stali,to samo o Indonezji,itd.
Ja juz dawno pisalem,ze nadchodzi czas Azji,ale od tego jeszcze bardzo daleka droga do dogonienia USA.

I to samo piszac o jednym banalnym wskazniku ,ktory wyjasnia wszystko co sie dzieje na gieldzie??
Nie zlamie zasady i nie powiem ile zarobilem na gileldzie,/nie tylko GPW/ale mnie na przyszlosc nie pouczaj,bo zrobimy konfrontacje i bedzie Ci glupio.
I czy nie rozumiesz,ze dane ktore podales w profilach na wszystkich mozliwych portalach stoja w jaskrawej sprzecznosci z Twoimi osiagnieciami ?

Nie bede Ci wiecej odpowiadac ani wiecej komentowac;wypisuj sobie co chcesz,naprawde szkoda czasu.
topol2 / 2007-12-26 16:23 / Tysiącznik na forum
W połowie kwietnia 2003 mieliśmy hossę w początkowym stadium. Ilość rozpoczętych budów mieszkań wzrosła r/r o 80%. Ludzie zaciągali coraz więcej krsdytów. Trwały wybicia poszczególnych spółek z formacji konsolidacji.
Wtedy właśnie wystąpił z wywidem Jacek Kseń. Zapowiedział przewidywany totalny zastój w systemie bankowym. Pengap spadł do najniższych wartości. Banki w ostatnich dniach kwietnia były na najnizszych poziomach mimo hossy.
Tyle warte są wszelkie wskaźniki. Dzwonią do firmy, pytają czołowego bupka o wskazania: do góry, czy na duł. A bubek odpowiada to co wie. A wie tyle, co mu powiedział nastrój ukształtowany szumem medialnym. Tyle samo warte są wszelkie wskaźniki nastroju z rejonu Filadelfii, Chicago, czy Wąchocka(Ja jestem za Wąchockiem, bo na wsi ludzie myślą racjonalnie).
Tyle samo wart jest pomiar PPI, czy CPI. To wszystko patykiem na wodzie pisane.
A wszystkim steruje jeden, jedyny czynnik. Sperandeo pisze, że należy starać się go zidentyfikować.
Nie napisał niestety, że jest to stosunkowo łatwe. Ten czynnik odpowiada na pytanie: dokąd?
Tygrysek nie logo / 83.18.122.* / 2007-12-26 16:04
no to jeszcze świni i salami brakuje..., no bo Kubek już podjarany
Kubus Puchatek / 85.128.78.* / 2007-12-26 16:07
spoko,juz znikam w stumilowym lesie
jak pisalem,dzis jestem sam i tak jakos tu zajrzalem
trzymaj sie Tygrysku/o/
Tygrysek nie logo / 83.18.122.* / 2007-12-26 16:09
święta, świętami a poruchać trzeba, ale czemu w stomilowym lesie...?
a nie durexowym?
tak, tak już się łapie :)
yayurek / 2007-12-26 16:31 / Kompulsywny looser na forum
tygrysku nie bądż gupi, wracaj, tylko na tym Forum dowiesz się o kamieniu filozoficznym, co go niejaki S********* wymyślił, kamieniu co gówno w złoto zamienia, drugie 44, wanna, jabłko, Grall, alfa i omega, i bursztynowa komnata na dodatek w jednym
Tygrysek nie logo / 83.18.122.* / 2007-12-26 16:37
z uznanymi nie korespondentuje, bo oni sa oszusty i nastają na moją cnotę
i portfel
yayurek / 2007-12-26 16:47 / Kompulsywny looser na forum
dopisując tego "uznanego" chcą mnie skompromitować w oczach nielicznej, ale inteligentnej i uczciwej części społeczeństwa, to potwarz, skandal towarzyski, hucpa z Drohobycza, a ja tymczasem w życiu nawet bąka nie puściłem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy