Forum Forum inwestycyjneFundusze

zainwesowalam, prosze o pomoc

zainwesowalam, prosze o pomoc

kaskuh / 83.24.150.* / 2007-08-03 13:53
Witam!
ok 2 tyg temu zainwestowalm w fundusze akcji 35 tys zl : LEGG MASON 10tys , BPH FIO Akcji Dynamicznych Spółek 15 tys, AIG FIO Akcji10 tys.. W tej chwili rynej jest bardzo niestabilny, wlasciwie to wszystko idzie w dol. Niewiem czy nie wybaralam zlego momentu na ta inwestycje,dodam ze planowalam ja na okres 1 roku. Obawiam sie zalamania rynku .Prosze o podpowiedz co robic, czekac ?
Dziekuje !
Wyświetlaj:
kaskuh / 83.24.150.* / 2007-08-03 15:06
Dziekuje za opinie. Mam nadzieje ze sie odbije i wtedy przejde na cos mniej ryzykownego. Zaluje ,ze sie tak pospieszylam. No ale nie bede plakac :) wiedzilam ze to ryzykowne :)
trodatf / 2007-08-03 14:25
inwestycja w fundusze nie jest inwestycja krotkoterminowa. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. A nastepnym razem, zanim zainwestujesz, to podziel sobie kase na np 10 kawalkow i kupuj co np. tydzien za 1/10 kasy - usrednisz wynik, ale przynajmniej cisnienie Ci tak skakac nie bedzie ;-)))))
ps. ja od 2 tyg sukcesywnie co tydzien wrzucam w LM Akcji.... i bede wrzucal... :)
40 latek / 83.4.101.* / 2007-08-03 15:13
Ja dziś też wrzuciłem po 50% LM i SEB4
sebastian.drutowski / 2007-08-03 14:11 / "Uznany doradca inwestycyjny"
Ryzyko jest ogromne. Proszę poczekać do pierwszego odbicia na giełdzie i ciąć straty póki są jeszcze małe, chyba że nastawia się Pani na dłuższą inwestycję. Do roku czasu polecane są tylko fundusze obligacyjno-pieniężne. Jeśli klient chce zaryzykować,rzeczywiście może do tego dobrać jakieś fundusze akcyjne, ale nie więcej jak 10-20% wartości całego portfela. Pozdrawiam
kaszubek / 2007-08-03 13:56
Witam,
moment faktycznie nie najlepszy wybrałaś, spadki były w momencie Twojej inwestycji już od trzech tygodni. Wydaje mi się , że należy jeszcze poczekać a niebawem odbije się w górkę.

Pozdrawiam..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy